גם מע"צ יכולים לעשות עבודה טובה(כמעט)

mz 2t power

New member
גם מע"צ יכולים לעשות עבודה טובה(כמעט)

אם הם באמת רוצים ומשתדלים. רחוב אבן גבירול בת"א בין קטע הרחובות קפלן למרמורק.אספלט חדש ואיכותי,מחוספס כמו אספלט של מסלול! מנקז את המים בצורה מדהימה!אבל,ותמיד יש אבל,השוליים לא מנוקזים(ביוב) ונהרות המים המוכרים זורמים בסמוך למדרכה..... אבל בכל זאת אחלה של כביש!

xfwind

New member
אבל זה לא מע"צ../images/Emo122.gif

אלא עירית ת"א........ הכל עניין של מפרט, קבלן, מפקח ועומק הכיסים של כולם

yarivos

New member
../images/Emo45.gifאכן עיריית תל אביב.

שידועה בהקפדה בביצוע תשתיות יותר מעיריות אחרות, וגם משלמת לקבלנים בצורה הוגנת יותר ממקומות אחרים.

חייקה8

New member
לא יודע מה איתך אבל...

באשדוד הכבישים מעולים! גם האיכות גם בכמות נתיבים וגם בכיוונים (אין חד סיטרי אחד בכל אשדוד) והמון המון המון חניה!

kadaneR

New member
כן אבל ההבדל הוא שאשדוד היא עיר שתוכננה מראש

בגלל זה הכל שם "נראה" כמו שצריך. תל אביב תוכננה מראש זה אוקסימורון... אבל הם באמת משתדלים...

חייקה8

New member
אני לא בטוח...../images/Emo3.gif

ראש עיריית אשדוד מזה 30 ומשהו שנה, הוא גם מהנדס העיר. אני לא יודע מה בנוגע לחיפה אבל נסעתי שם בדרך לכרמיאל, היה שם איזה כביש מלא מהמורות, שמרוב מהמורות התחלתי כבר לצחוק, כי זה היה מעצבן ובו זמנית מגוחח

סטסי

New member
הכי מדהים לראות אם כבר מדברים על הבדלים בין

הכבישים בערים את השינוי שעובר הכביש ברחוב ז'בוטינסקי מרגע שעוברים לשטח השיפוט של בני ברק

mz 2t power

New member
אני תל אביבי כבר 28 שנים...

ותאמין לי שיש מספיק קטעי כביש נוראיים בתל אביב.מכסי ביוב בולטים או שקועים מידי,בורות,אספלט חלקלק וכו'. אז אל תשבח אותם כל כך מהר

ז ר ח

New member
מעניין מה שאתה אומר.

רחובות חדשים נבנים עם בורות ביוב במרכזם.

yarivos

New member
הלו, לא דיברתי על עיריית אוטופיה

רק אמרתי ששם מקפידים יותר, זה הכל. אתה רוצה לבוא לירושלים? פה בונים עץ באמצע כביש.

King sizeL

New member
חחח כלכך נכון.

ליסוע בירושלים פשוט סיוט אחד גדול במיוחד ששיפצו אז את הקטע בדרך חברון בין המעבדה לכיוון הפניה למוסררה. סיוט סיוט סיוט, מכסי ביוב בגובה 5-10 סנטים מעל הכביש כל הכביש חצץ פקוק אין אפשרות לעבור כל עקיפה בזמן עומס = סכנת התהפכות בגלל הביוב.

חייקה8

New member
לא זה בכל הארץ (חוץ מבאשדוד) והסיבה לכך היא

שהמדינה צריכה להוציא כסף על בניית גשרים, כדי להקל על הפקקים ליצור בזמן הבניה עוד יותר פקקים למשך שנים. ואז בסוף הבניה לגלות שלפי התיכנונים, הרכבת צריכה לעבור בדיוק בין שני נתיבי הגשר, ואחר כך להוציא עוד הרבה מאוד כסף להזיז את הגשר. בדיוק כמו גשר הולץ בדרום תל אביב.

למעלה