גם לך יוצא לחשוב עלי לפעמים

ש ק ד ב ת

New member
גם לך יוצא לחשוב עלי לפעמים../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

היי, מה שלומך?! הכל בסיידר?! איך חגגת את פסח?! אבסורדי, אני שואלת אותך שאלות,מתעניינת בך,בודקת לשלומך ובכלל לא יודעת אם אתה חי,אם אתה נושם,אם אתה בסיידר... אז נכון שיש הרבה מתחים באוויר בינינו,ונכון שיש כמה נושאים משותפים לנו שעדיין נשארו כפצע פתוח,אבל אני עדיין ולמרות הכל מרגישה דאגה מטורפת כלפייך,כמיהה בלתי מוסברת לחזור ולחלוק איתך דברים כמו פעם,כמו אז... הייתי רוצה שתשב בפארק הירקון,שם במרחב של הדשא,באזור המוצל שאפשר לראות את הסירות פדלים שטות להן,אתה צריך להכיר את המקום טוב,בילינו שם לא מעט..וברקע תשמע את השיר Kenny G - The Wedding Song או את ennio morricone - piano solo...ותקרא אתה זוכר את ימי שבת שהיינו נוסעים רק אני ואתה לזכרון יעקב,היינו מבלים את שעות הבוקר המוקדמות יחד,אתה לימדת והראת לי את מיומנות הדייג,למדת אותי איך להצליח והתגאית בי גם שאין ספור פעמים נכשלתי-אבל זה לא היה חשוב העיקר שהייתי איתך,לצידך. היינו מטיילים באזור,הייתי שותה את השוקו הכי טעים שטעמתי מימי-שוקו שהיה רגיל למדיי,אך בשבילי היה לו טעם מיוחד-טעם ששמור לי ולך, אתה זוכר את השעות הנפלאות האלה.שהיו רק שלי ושלך..את שעות האיכות... ו...ו...אתה זוכר שהיינו מבשלים ביום שישי ארוחת ערב לכולם,אני ואתה עומדים בטרנינג ,נעלי בית וסינרים..ומבשלים..שרים שירים תוך כדי ומכינים רק שנינו לכולם אוכל..רק אני ואתה.. ומה מזכיר לך טיולים לסיני,גם לך זה מרטיט נקודה שם בלב שאתה חושב על זה?! זוכר את המסע הארוך שנאבדנו בו וההתחפרות עם הגיפ' והלילה ליד המדורה והצילום ב4 בבוקר ליד הגמלים.. וזוכר שלימדתי אותך איך לא לפחד מכלבים וזוכר שלימדת אותי איך להתרחץ לבד וזוכר שלימדתי אותך איך לשחק טניס וזוכר שלימדת אותי איך לקרוא,לכתוב... וזוכר שלימדת אותי ואני לימדתי אותך.. וזוכר שהיינו פעם שניים,והיינו אחד וזוכר שפעם בכלל היינו? עדיין אוהבת אותך,אוהבת אותך כפי שאפשר לאהוב מישהו שאתה יצירה שלו,שאתה שייך לו,שאתה קשור אליו..שאתה אוהב אותו.

eviv

New member
בשבילי ../images/Emo35.gif

כמה רומנטי, אהבה וכאלה...

ברור שזה לא לחבר או ידיד

כי את לא פרי יצירתו של אף חבר או ידיד... חייבת להתפעל בפעם המי יודע כמה מכוחות הנפש שאת מפגינה בנושא זה.. פשוט מדהים
ואגב, זה טבעי שמתגעגעים גם למובנים מאליהם... תחזיקי מעמד

yanivca

New member
שקד...

אם הבנתי את כל הקטע הזה, אז קצת כאב לי. יותר מזה אני לא יכול להגיד כרגע, רק לשאול מדוע ולמה? (או אולי איך אפשר..?)

אם הוא לא זוכר ולא מדבר...

אולי לא אכפת לו? או שאולי הוא לא יודע איך אחרי כל מה שהיה... אולי אם תשאלי אותו באמת...תקבלי תשובה

blonda3

New member
../images/Emo24.gifשקד../images/Emo24.gif../images/Emo57.gif

מותר לגלות למי כתבת את המכתב הזה? היום יום הזכרון כמה מוזר לקרוא מכתב כזה שכתוב לאדם שבעצם חי
... אבל כ"כ רחוק... מקווה שתמצאי את הדרך להראות לו את המכתב הזה ואולי גם מכתבים נוספים ושהקשר ביניכם יוכל להתחדש כי רואים שהיתה פה הרבה אהבה ושיש בסיס לקשר טוב.... תודה ששיתפת אותי מאחלת לשניכם את כל הטוב שבעולם.

למעלה