גם לחזירים יש רגשות

גם לחזירים יש רגשות

נגיד ויכולתם לעשות עותק של דיסק 10 שירים שאתם הכי אוהבים וכל שיר של להקה אחרת אילו שירים היו בדיסק??? ועוד כמה שאלות לא קשורות : איזו להקה זמר או סגנון מוסיקלי שממש לא קשור לסגנון הכללי שלכם אתם אוהבים? איזה שירים מומלצים כשירים לפני שינה? איזה שיר הוא שיר ההתעוררות שלכם?(השיר שאתם רוצים להתעורר לצלילים שלו ) ואיזה ריח יש לבוטנים???? קיבלתי מחמאה אני היפי קשוח יותר קשוח מלורד קשוח

SMILE 4 NOTHING

New member
יש לי כבר הרבה בונגולים

ל- 10 שירים אין לי כוח,אבל שירים לפני השינה זה בד"כ של ליאונרד כהן,ושל אניה. (וגם התשיעית של בטהובן,כי אני תמיד נרדמת בסוף,כשהם מתחילים לשיר) ושיר שכיף להתעורר איתו זה השיר הזה מהפרסומת של אגד ממזמן...

Crucified Kat

New member
אהממם...

איזו להקה זמר או סגנון מוסיקלי שממש לא קשור לסגנון הכללי שלכם אתם אוהבים? -בטהובן איזה שיר הוא שיר ההתעוררות שלכם? -the pink panter theme ואיזה ריח יש לבוטנים???? - ריח מלוח-וממכר... איזה שירים מומלצים כשירים לפני שינה? dark side of the moon-pink floyd כל האלבום... גורם לחלומות מעניינים! דיסק 10 שירים שאתם הכי אוהבים וכל שיר של להקה אחרת אילו שירים היו בדיסק??? -לא חייב סגנונות קשורים וכל זה נכון?
1. king crimson -fracture 2. within temptation -dark wings -or -ice queen 3.guns n´roses - you´re crazy 4.lacrimas profundere - black swans 5. catch 22 - neverending story 6.suicide machines - so long -or- new girl 7.lord belial - Unholy Spell of Lilith 8. megadeth- symphony of destruction 9. blind melon - no rain 10. motorhead - ace of spades לאו דווקא בסדר הזה... פשוט ככה זה עלה לי בראש פחות או יותר...

Metal_F

New member
......

הזה עם ה10 שירים, נכון לשבועיים הקרובים: Winterhorde - Winterhorde Bathory - A Fine Day To Die Diabolical Masquerade - Astray Within The Coffinwood Mill Thorns - Existence Enslaved - Stjerneheimen Naglfar - Embracing The Apocalypse Opeth - Benighted Darkwoods My Bethroned - Without Ceremony and Bell Toll Mithotyn - Hearts Of Stone Behemoth - Starspawn ______________________________________________________________________ Arise From Thorns. אחלה להקה אבל לא בדיוק קשורה לסגנון הכללי. וכמובן: The Doors. ______________________________________________________________________ תלוי במצב רוח לפני השינה...אני אוהבת להירדם עם הקטע שפותח את Summoning - Dol Guldur. המעט דום שאני שומעת, זה טוב לפני השינה. Sleepless (האהא:), Green Carnation, Estatic Fear וכל מיני כאלה... בניגוד לזה, להתעורר אני אוהבת עם שירים נותנים בראש למיניהם... בעיקר עם ת´ראש. אני אוהבת מטאליקה על הבוקר, Mother Europe על הבוקר גם יתאים לי. דברים כאלה..זה מעורר כזה, ______________________________________________________________________

Amorphous

New member
אז הנה...

בלי קשר לסדר העדיפויות: 01 Arcturus - The Chaos Path 02 Coroner - Semtex Revolution 03 Myrkskog - A Poignant Scenario of Horror 04 Red Harvest - Ad Noctum 05 Mutant - Dark Spheres 06 Extol - Inferno 07 Khanate - Skincoat 08 Cave In - Jupiter 09 Voivod - The Unknown Knows 10 Frank Black - Superabound

Amorphous

New member
Red Harvest

זו להקת Apocalyptic Industrial (ככה הם מגדירים את עצמם, לפחות) מנורווגיה. די ותיקים דווקא (מ-89´). השנה יצא להם אלבום חדש - "Sick Transit Gloria Mundi".

a_duck

New member
יותר בלאק אינדוסטריאל או משהו...

בכל מקרה, להקה טובה... גם די מוזרה, יש שירים שנשמעים כמו טכנו, יש כמו בלאק...

Amorphous

New member
יש כאלה שמגדירים אותה

"הדור הבא של הבלאק הנורווגי". בכל מקרה, לא מצאתי שום קשר לבלאק מטאל באלבום "Cold Dark Matter". יכול להיות שהאלבומים האחרים יותר מושפעים מבלאק.

Upon The Ashes

New member
אבל הם מסריחים בטירוף!

היה שיר שלהם בתיקלוט בבארבי, ופשוט סבלתי במשך כל 3-4 הדקות של השיר אולי זה היה יותר ארוך גם, לי זה היה נראה נצח :)

a_duck

New member
בערך כל שיר שלהם זה משהו שונה

לגמרי... קצת קשה לשפוט אותם לפי שיר אחד...

a glass moon

New member
הנה

cynic-how could i cacophony-speed metal symphony death-flash and the power it holds dream theater-metropolise part 1 eric johnson-manheten dream theater-a change of seasons cynic-texturs aghora-satya death-empty words dream theater-under a glass moon אמן שלא קשור לסגנון..הממ..לא יודע..לא כל כך שומע מה שאני לא אוהב.. שיר להתעורר- dream theater-metropolise part 1 זה פשוט כל כך שיר של בוקר עם הפתיחה שלו שיר ללכת לישון-לא יודע בוטנים-ריח מר-מלוח :)

a glass moon

New member
שיר לילה

dream theater-wait for sleep כאילו דה או dream theater-silent man שניהם שירים כאלה מרגיעים וחמודים אמן שלא בתחום שלי...לא יודע..אין לי

המממ

אוקיי . אמרת 10 שירים ... אני לא מתכוון להתייחס למספר הדקות ... arcturus - kinetic burzum - det som en gang var edge of sanity - crimson opeth - black rose immortal katatonia - tomb of insomnia agalloch - she painted fire across the skyline emperor - the eruptions sadus - undead death - symbolic dimmu - in death´s embrace חבל רק שהשירים תופסים 3 דיסקים בערך :/ שירים לפני שינה ...בלאדות חביבות של סקיד ראו , מר ביג ,אנייליטור וכאלו ..

Deathatred

New member
דיסק 10 השירים שלי

(ללא חשיבות לסדר) Dead Can Dance - Host Of Seraphim Tristania - Wasteland´s Caress Haggard - In A Fullmoon Procession Symphony X - The Divine Wings Of Tragedy Iced Earth - The Phantom Opera Ghost Cradle Of Filth - She Mourns A Lengthening Shadow Iron Maiden - The Fallen Angel Grave Digger - Knight Of The Cross Christian Death - Die With You Salem - Ha´ayar Bo´eret אמן לא של מטאל ולא גותי: ווירד אל ינקוביץ´. שיר בוקר: Tristania - Opus Relinque שיר לילה: Tristania - My Lost Lenore After Forever - Ex Cathedra

Deathatred

New member
אמן לא של מטאל: דני אלפמן

הפסקולאי הגותי שאחראי ליצירות מופת כמו "באטמן", "באטמן חוזר" ו"המספריים של אדוארד" - כולם סרטים גותיים בבימויו של טים ברטון הגותי המוכשר בטירוף (מה שמזכיר לי שאני צריך לראות בהזדמנות את "סליפי הולו").

אני חזיר שחור וקשוח!

הייתי שם בדיסק שירים של האמרפול ,אדגאי וסונטה ארקטיקה ואין לי כח לפרט. הסגנון הוא מוסיקה אירית . הלהקות הן :פרויקט לורד אוף דה דאנס, דה צ´יפטיינס ובלאק ולבת. שירים מומלצים לפני השינה : גותי . כי אלה שירים איטיים ואפלים כמו הלילה :) שיר ההתעוררות שלי הוא בעצם יש 2 : בבילון של אדגאי ו666 דה נאמבר אוף דה ביסט של אירון מיידן. לבוטנים יש ריח של פילים ובמבה. הגמד

super-cat

New member
הממ...

ובכן, 10 שירים: 1. anathema - wings of god 2. iced earth - the phantom opera ghost 3. lacuna coil - falling 4. nightwish - she is my sin 5. rhapsody - agony is my name 6. sonata arctica - replica 7. within temptation - gatekeeper 8. therion - seven secrets of the sphinx / ship of luna 9. stratovarius - lord of the rings 10. queensryche - silent lucidity זמרת שלא קשורה ממש לסגנון שאני שומעת זה אניה וקצת אניגמה (מידי פעם:)), לפני השינה הייתי שומעת את סיילנט לוסידיטי של קווינזרייך (אין לי כוח לרשום באנגלית...) שיר התעוררות זה משהו של טריסטניה, אולי פרלודיום... וריח של בוטנים? לא יודעת, אני משתדלת להתרחק מזה, אני שונאת בוטנים!!! נטלי

למעלה