גם אתן עייפות כל הזמן?

תם תם

New member
גם אתן עייפות כל הזמן?

לא משנה כמה אני ישנה, אני כל הזמן עייפה. זה נורא... יש לכן עצות?

זואילי

New member
כן... חוץ מבימי חמישי ../images/Emo70.gif

אין לי עצות כי אני מתה על שינה, אז בכל רגע שמזדמן לי אני מנפנפת

תם תם

New member
ביום חמישי...

ביום חמישי אני עייפה במיוחד, רק מהמחשבה על יום שישי... אין לי זמן לישון. השבוע הייתי כל כך עייפה שגם ביום ראשון וגם ביום שני הודעתי שאני חולה וישנתי בין 14 ל18 שעות רצוף בכל אחד מהימים האלו, וביום שלישי שוב הייתי עייפה...

בהחלט ../images/Emo13.gif

sorry אין לי עצות דווקא בניגוד לזוזו אני ביום חמישי הכי עייפה - הצטברות העייפות של כל ימות השבוע אני משלימה את שעות השינה בשישי שבת, משתדלת לישון כמה שיותר אפילו אם זה בא על חשבון בילויים
מעדיפה את המיטה מבילויי

lee E

New member
yep../images/Emo2.gif

תוסיפי לזה 4 ילדים ועייפות של סכרת נעורים..yep..בהחלט עייפה.

galim29

New member
עייפה יותר מכל הזמן../images/Emo8.gif

התרגלתי כבר להרגיש כמו בטטה... להישפך למיטה בשעה 17:30 בלי לחפש אפילו תרוצים מיוחדים... ולבלות את הזמן מתחת לפוך, מול הטלוויזיה... יש תקופות שיותר עייפה, יש שפחות אבל גם מתעייפת יותר בקלות. האמת שהכי מעייף להילחם בעייפות אז אני נוקטת בגישת הסלחנות כלפיה ומתייחסת אליה יפה אחרת אני נענשת... חוץ מזה שאני מאוד אוהבת

תם תם

New member
השאלה היא....

האם העייפות המטורפת הזו קשורה למחלה, או שסתם כי זה החיים...

galim29

New member
בטח קשורה למחלה../images/Emo7.gif

לפחות ככה אני חושבת. אסור גם להתאמץ יותר מדי וישר מרגישים את זה אם עושים יותר מדי, מתעמלים מאומץ מיד, סוחבים דברים כבדים או בכלל סוחטים אתהגוף...

קרנון32

New member
גם אניייי עייייפהההההה

כמעט תמיד ורוב הזמן משתדלת לעשות קצת הליכות אבל האמת שאני גם מאד אוהבת לישון במיוחד במזג האויר הזה....

כן, כן

ולדעתי זה קשור למחלה, הגוף צריך כל הזמן להילחם [מחלה אוטואימונית], אז הוא עייף. אני דווקא עייפה בשעות הצהריים של יום שישי, ואני כל כך עייפה, שאני נכנסת למיטה ופשוט שוקעת בשינה עמוקה עד 19:00, וזה הזמן היחידי שאני יכולה להרשות לעצמי לישון באמצע יום. הלוואי שיכולתי לישון יותר.

ליאל ד

New member
עייפות כרונית!!

אבל כל פעם אני מנסה להאשים את עונות השנה - בקיץ חם מידי - אז מתעייפים להזיע
, בחורף קר וגשום אז מתעייפים מלאזן את חום הגוף
!!!!!!!!!!! אני אופטימית!!!!!

תם תם

New member
יש בזה משהו מנחם

מצד אחד, אני מוצאת את זה קצת מנחם, שכל מיני תופעות שלא הבנתי איך זה הגיוני שאני סובלת מהן, כמו העייפות הנוראית הזאת, יש להן סיבה.... מצד שני, אני בימים האחרונים לא מצליחה לחשוב על שום דבר אחר חוץ מזה, וממה אני הולכת לעשות עכשיו מבחינת בדיקות וטיפולים, וכל מיני מחשבות על העתיד שמשגעות אותי.

מישמש33

New member
אני שונאת לישון בשבילי זה ממש בזבוז זמן

אבל.... עייפה כל הזמן ומתעייפת מהר אחרי כמעט כל סוג של פעילות, ממש פרדוקס למדתי ועדיין לומדת את גופי ומשתדלת, אם לא לישון, לתת לפחות לגוף לנוח.

אני מתה על שינה-לא יודעת אם זה מהאנדו אבל בכל

הזדמנות אני נרדמת. בעלי קורא לי כדור שינה. הוא אומר שאני מסוגלת לישון על אבנים ועל חצץ. יום אחד נרדמתי בישיבה תוך כדי שיחה עם גיסי. במיוחד אני נרדמת אחרי האוכל, לכן בעבודה אני לא מעיזה לאכול יותר מסנדביץ או נשנושים כי אם אוכל משהו כבד אני נופלת מהכסא ונוחרת ממש. יום שישי בערב אני נרדמת כמו בול עץ ושבת בצהריים חבל על הזמן איזה 4 שעות טובות. אח... איזה שינה.

למעלה