גם אני רוצה אבטחה לבני משפחתי, למה רק לנוכל מגיע?

סתוונית333

Well-known member
התרגל לחיים טובים ומאושרים לחיות על חשבון הציבור.
אין דבר , בכלא הוא יגמל לגמרי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
התרגל לחיים טובים ומאושרים לחיות על חשבון הציבור.
אין דבר , בכלא הוא יגמל לגמרי.
לי דווקא נראה שעד שיגיע ל-120, לא יסתיים משפטו, ולאחר מכן, איש כבר לא יזכור מדוע הוא נכלא דווקא בבור, מתחת למצבת אבן כבדה.

סתוונית333

Well-known member
לי דווקא נראה שעד שיגיע ל-120, לא יסתיים משפטו, ולאחר מכן, איש כבר לא יזכור מדוע הוא נכלא דווקא בבור, מתחת למצבת אבן כבדה.
אם אתה חושב שזה הוגן למחוק את התגובה שלי ולהשאיר את שלו ,
אז שיבושם לך.

נערך לאחרונה ב:

סתוונית333

Well-known member
אני חושבת שהרבה לפני התאריך הפסימי שלך הוא יתחנן לעסקת טיעון , אחרת הוא ימצא את עצמו בכלא.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני חושבת שהרבה לפני התאריך הפסימי שלך הוא יתחנן לעסקת טיעון , אחרת הוא ימצא את עצמו בכלא.
* כבר כעת הוא כבן 72. בקצב בו מתפתח המשפט, יעברו עוד מים רבים בירקון, וסופו מי ישורנו.
* זכרי, שעד היום נחקר רק עד אחד, והדיונים עם הבא בתור נדחו.
* ו... עוד כמה עדים יש שם על הכוונת? ו... עוד כמה סיפורים (מסועפים) יצוצו שם בהמשך? איני חושב שאני כל כך פסימי...
* ולגבי עסקת טיעון? נדמה לי שהעו"ד האהוב עליו (ז"ל), מר יין אדום (וינרוט), הציע לו להגיע לכזו זה מכבר, אבל האיש סירב (וכנראה ידע גם למה).
* ולהזכירך: כבר כעת, הנשיא (שכבר לא יהיה נשיא כשהמסכת הזו תסתיים), רמז שיאפשר לו חנינה. אז איני יודע מי יהיו הנשיאים בהמשך, אבל את יודעת.. הבטחות "יש לקיים", כך שהסיכוי לעיסקת טיעון כנראה יירד מהפרק בשל חוסר צורך בה.
* ומה אומר לך? ברקע יש כל הזמן רינונים על פרשת צוללות שמושתקת משום מה לפחות עד היום... גנץ הבטיח שלא יוותר וידרוש חקירה מקיפה גם בנושא זה, אבל איני רואה שמשהו מתפתח שם... אז את מבינה? א. יש כאן כוחות שלא ביכולתנו לשנותם. ב. אם הפרשה הזו תתעורר לחיים, (אולי) יקרה הנס, והאיש יושלך לכלא הרבה לפני שיסתיימו הדיונים ב-3000,2000 ו-4000. אבל שוב: איני רואה סיכוי גדול שהנס הזה יתעורר לחיים. אז... אולי זה "רק אני"? לא ברור לי.
* ועוד תזכורת קצרה: אביו, שהאריך ימים במאד, הגיע "רק" לגיל 102. אז ההבטחה שהבן ילך בעקבותיו גם היא אופטימית למדיי, ודי סביר בעיניי שלגיל 120 הוא לא יזכה להגיע על אף הכל. כי גם אם לא אאחל לו רעות, זכרי שזו רק אופציה קלושה.

סתוונית333

Well-known member
* כבר כעת הוא כבן 72. בקצב בו מתפתח המשפט, יעברו עוד מים רבים בירקון, וסופו מי ישורנו.
* ו... עוד כמה עדים יש שם על הכוונת? ו... עוד כמה סיפורים (מסועפים) יצוצו שם בהמשך? איני חושב שאני כל כך פסימי...
* ולגבי עסקת טיעון? נדמה לי שהעו"ד האהוב עליו (ז"ל), מר יין אדום (וינרוט), הציע לו להגיע לכזו זה מכבר, אבל האיש סירב (וכנראה ידע גם למה).
* ולהזכירך: כבר כעת, הנשיא (שכבר לא יהיה נשיא כשהמסכת הזו תסתיים), רמז שיאפשר לו חנינה. אז איני יודע מי יהיו הנשיאים בהמשך, אבל את יודעת.. .הבטחות "יש לקיים".
* ועוד תזכורת קצרה: אביו, שהאריך ימים במאד, הגיע "רק" לגיל 102. אז ההבטחה שהבן ילך בעקבותיו גם היא אופטימית מאד, ודי סביר בעיניי שלגיל 120 הוא לא יזכה להגיע על אף הכל. כי גם אם לא אאחל לו רעות, זכרי שזו רק אופציה קלושה.

נתחיל ונסיים בוינרוט . מאז מותו ב-2018 מצבו של נתניהו משפטית רק הלך והדרדר ואל תשכח שעל כתבי האישום החליט מנדלבליט רק לאחר מותו ב2019 .
מה אני רוצה לומר ? שהיום עסקת הטיעון היא הרבה יותר משמעותית מאשר בתקופה שוינרוט היה בחיים.

כוכבית מצויה

Well-known member
* ולהזכירך: כבר כעת, הנשיא (שכבר לא יהיה נשיא כשהמסכת הזו תסתיים), רמז שיאפשר לו חנינה. אז איני יודע מי יהיו הנשיאים בהמשך, אבל את יודעת.. הבטחות "יש לקיים", כך שהסיכוי לעיסקת טיעון כנראה יירד מהפרק בשל חוסר צורך בה.
* ומה אומר לך? ברקע יש כל הזמן רינונים על פרשת צוללות שמושתקת משום מה לפחות עד היום... גנץ הבטיח שלא יוותר וידרוש חקירה מקיפה גם בנושא זה, אבל איני רואה שמשהו מתפתח שם... אז את מבינה? א. יש כאן כוחות שלא ביכולתנו לשנותם. ב. אם הפרשה הזו תתעורר לחיים, (אולי) יקרה הנס, והאיש יושלך לכלא הרבה לפני שיסתיימו הדיונים ב-3000,2000 ו-4000. אבל שוב: איני רואה סיכוי גדול שהנס הזה יתעורר לחיים. אז... אולי זה "רק אני"? לא ברור לי.
* ועוד תזכורת קצרה: אביו, שהאריך ימים במאד, הגיע "רק" לגיל 102. אז ההבטחה שהבן ילך בעקבותיו גם היא אופטימית למדיי, ודי סביר בעיניי שלגיל 120 הוא לא יזכה להגיע על אף הכל. כי גם אם לא אאחל לו רעות, זכרי שזו רק אופציה קלושה.
למיטב ידיעתי ניר חפץ שנחקר עכשיו הוא העד השביעי מתוך 300. אין לי ספק שיצוצו עוד שפע סיבות לדחיות כך שצפויות עוד שנים רבות לסיום הסאגה.
לדעתי גם לא משנה מה תהיה התוצאה יהיה ערעור עליה מה שיוסיף עוד זמן....

R 1 3

Well-known member
א. הממשלה הנוכחית תמצה את כהונתה ובכך הוא יאבד הרבה כח בליכוד - סביר שיודח.
ב. אם יחוש שהמשפט צובר נקודות נגדו יעשה ויברח ויהיה סיפור ארוך להחזירו במיוחד שהליכוד נטש אותו.
ג. בסוף לא יעניין איש כפי שלא שואלים לדעתו של קצב, הוא ימחק מדפי ההסטוריה ואת מקומו ימלאו ארועים מכוננים אחרים.

jackie111

Well-known member
ממש הזוי. הדבר היחידי שביבי דואג שיטפלו זה עיניינים
אישים שלו. ומה איתנו?

אתה כראש אופוזיציה צריך לדאוג שהמדינה תתנהל
בהתאם למדיניות שלכם. תבקר את הממשלה. תציב
אתגרים מדיניים.

ובמקום זה חצי מהחדשות מסקרים את המשפטים נגדך
ונגד חבריך באופוזיציה. והחצי השני כן שומרים על יאיר
או לא שומרים על שרה.

R 1 3

Well-known member
יש לחזור להפגין מול ביתו לעודד את משפחתו לרדת מהארץ
יש להם גלויות יהודיות ברחבי תבל.. ממילא הם יהודים ולא ישראלים.
הציבור בדמוקרטיה זכאי להקיא מתוכו שחיתות ושקר
ובמיוחד הסתה לשסע במדינה רצח תדמיתי והטלת חרמות על שמאלנים
אשכנזים או תקשורת ישרה. הכפשת המורשת וגידוף מערכות המשפט והאכיפה.

סתוונית333

Well-known member
יש לחזור להפגין מול ביתו לעודד את משפחתו לרדת מהארץ
יש להם גלויות יהודיות ברחבי תבל.. ממילא הם יהודים ולא ישראלים.
הציבור בדמוקרטיה זכאי להקיא מתוכו שחיתות ושקר
ובמיוחד הסתה לשסע במדינה רצח תדמיתי והטלת חרמות על שמאלנים
אשכנזים או תקשורת ישרה. הכפשת המורשת וגידוף מערכות המשפט והאכיפה.

תשמור את ההפגנות למקרה שחלילה וחס יזכו אותו או שהעונש יהיה מופחת
או שיחזור לכהן כראש ממשלה.
בינתיים אין מה להפגין ואין סיכוי שמישהו יצטרף אליך. (אלא אם כן הוא משועמם )

ai27

Well-known member
תהיה גם אתה נוכל כמו הנוכחי והחליפי ותקבל.
זה החוק

dory30

Well-known member
איש לא יגע בו גם עם מקל ארוך, על כל פנים, לא שמאלני.
אולי נשקפת לו סכנה מן הימין המאוכזב...
מהימין לא נראה לי, גם מהשמאל. מי מתעניין בנוכל הפאסה? רק הסרסור והאלכוהוליסטית.

למעלה