גם אני מורה.. לחינוך מיוחד

גם אני מורה.. לחינוך מיוחד

איפה את מלמדת? את בטח מבינה מה זה משכורת של מורה? במיוחד עוד שאני עובדת חצי משרה כי יש לי ילד חולה ופחדו להעסיק אותי יותר שעות!!! בביטוח לאומי נתנו לנו גם קצבה של 100% לשנה אבל עכשיו אחרי חצי שנה אמרו לנו שזה טעות ומעכשיו יש ליואב רק 30% נכות. כאילו שעכשיו המחלה נעלמה (הלוואי)ולהגיש ערעור זה עניין של כמה חודשים טובים. אוווף מעצבן!!!

התגובה שקיבלנו מביטוח לאומי.

שבת שירות לאומי רשמה את המכתב ובטעות רשמה שמגיע לנו 100% לשנה. אבל בעצם אושר לנו רק לחצי שנה, ואחרי חצי שנה זה יורד באופן אוטומטי ל- 30%זה לא מעצבן?? כאילו שהמחלה השתנתה מגיל חצי שנה. ואיך עושים טעות כזאת?

אוףףףףףףףףף איזה מעצבנים

אני בעד לעשות קצת רעש. אתם צרכים הסבר על המחלה של יואבי כי הרופאים שיושבים בועדות של ביטוח לאומי הרבה פעמים דבילים ( סליחה). בקשו הסבר מפורט ממומחה . שיסביר להם שם במה מדובר ושידגיש שהמחלה לא נעלמת!!! או שאין הטבה עם הזמן. אצלנו זה עזר. הם מבינים סוף סוף ש C.F לא עובר ולא נהיה יותר טוב. אני "מלמדת" בבי"ס של ילדים שנשרו ממ'ע החינוך. מדובר בנערים ונערות בני 15-18 . גיל קשה ביותר. בדר"כ הם עם לקויות וקשיי למידה ועוד קשיים איומים. אני לא ממש מלמדת ( ההוראה היא החלק השולי ביותר). אני תומכת בהם רגשית ועוזרת בשילובם בשעורים שונים. ישנם כאלה שלהם אני משפרת קריאה או מלמדת אותם מתמטיקה ואסטרטגיות למידה. גם אני לא יכולתי לקחת משרה מלאה. אני עובדת רק 20 ש"ש . אני עצמי פחדתי לעבוד יותר שעות. חשוב לי לפנות זמן לצרות בבית.

למעלה