גם אני ילדתי! לידה מדהימה בלניאדו עם פנינה

Amoureuse

New member
אחרי 18 שעות את מקבלת אנטיביוטיקה

מעבר לזה הם (לפי מה שאמרו לי) לא לוחצים לכלום. אני מניחה שיכולתי גם לסרב להתאשפז, לא יכולים לאשפז בכפייה , לא? אני קצת חששנית בדברים האלה אז לא העליתי בדעתי לעשות את זה. וברור שאם את מאושפזת את לא כלואה שם. את גרה במרחק סביר?

shlomitit

New member
אבל גם בבתי חולים אחרים

כשהייתי במאיר נשארתי לילה בהיי ריסק כי ביקשו ממני לדחות את הזירוז לבוקר המחרת בגלל עומס על חדר הלידה (כמו שאפשר להבין, ממש היי ריסק הייתי...) ואף אחד לא היה איתי. אמנם היה מבאס, אבל לא רק בגלל הבדידות. ובכל מקרה, העדפתי לשלוח את בעלי לישון בבית כדי לאגור כוחות. בכל מקרה, סיפורי הביות והאשפוז בלניאדו בהחלט הורידו לי את החשק ללדת שם. אני יודעת שזה לא העיקר אבל אם בעבר הייתי פוסלת על הסף בית חולים בלי ביות, נראה לי שגם בית חולים עם ביות בעייתי פסול בעיני. בעיקר כשאני חושבת על האשפוז הארוך שהיה לי אחרי קיסרי ומה יהיה אם חלילה אגיע בסוף לעוד ניתוח (וזה עוד לפני שדיברנו על המרחק מהבית וכו'), כי נכון שאפשר להשתחרר שם שחרור מוקדם בלי שעושים לך פרצופים, אבל זה אם הכל הלך בסדר. אז אני מקווה שהכל יהיה בסדר ועם הפרצופים שיעשו לי במקום אחר אני אדע להסתדר. אבל אם משהו ישתבש חו"ח - אני מעדיפה מקום עם אשפוז וביות פחות בעייתיים.

מזל טוב ../images/Emo65.gif

ובאמת חשוב לזכור שגם תסריטים שנראים מפחידים בהתחלה יכולים להסתיים בצורה נפלאה. תמשיכי להנות...

l i t t l e

New member
מזל טוב!!!

איזה כיף!!! אני שמחה בשבילך שעברת את זה כמו שרצית, והכי כיף זה להשתחרר ישר אחרי הלידה וללכת הביתה, ממש תענוג. שיהיה בהצלחה והמון מזל טוב ושפע של חלב, יאמי

Y A R A

New member
מלא מזל טובים../images/Emo24.gif

על התינוק, על החוויה הטובה ועל האמהות הטבעית שבאה איתה.

Amoureuse

New member
../images/Emo51.gif תודה רבה לכל הברכות!

סיפור הלידה - בקרוב, לטובת המתלבטות על לניאדו והמחפשות המלצות על מיילדת פרטית (זוכרת כמה אני חרשתי את הפורום על שמות
)

הרבה הרבה מזל טוב

מסתבר שלא חובה ללדת בליל הסדר כדי לפספס את אוסנת אה??
פוסט קל ושפע חלב סחתיין על האומץ (לעזוב בלידה ראשונה אחרי כמה שעות זה לא כזה ברור מאליו...) ורק טוב!!

למעלה