גם אני יוצא..

סֵג

New member
גם אני יוצא.. ../images/Emo66.gif

קניתי כבר כרטיס וגם חידשתי את הדרכון. השבוע אעשה חיסונים, אקנה ביטוח ואקבל ויזה. כמו דם ומייק אני גם עוזב את הארץ לזמן מה.. אלא שאני נוסע אל המזרח הרחוק ולא אירופה. הטיסה שלי לדלהי היא ב5 לספטמבר. עד אז אני צריך לקנות ציוד גרפיטי לחצי שנה. אני צריך טושים, קאפים והרבה מאוד דיו. הנה רשימת הקניות המצומצמת שלי.. אם יש לכם טיפ על איפה אפשר לקנות אחד מהדברים האלו, בזול או סתם באיזור השרון זה יעזור לי מאוד! * טוש PILOT SCA6600 בכחול או שחור (בהחלט עדיף שחור) - שתיים * טושים צבעוניים, סאקורה או משהו צבעוני אחר טוב ועבה..(ברחו לי שמות כרגע) - איזה שלוש * קאפים ג'רמן דק, ראסטו עבה, וניו יורק דק - איזה חמש מכל סוג זה עדיין לא הודעת פרידה רישמית!

DoubleD

New member
../images/Emo67.gif

אני אבדוק באיזור אצלי ואני עדיין בחרדה.... תודיע לי כשזה יהיה רישמי.. :ז

Creeze

New member
סגן...

5 שקל לאחד פה בחולון לסקורה ... תפציץ את ההודים האלה אה?!

סֵג

New member
איזה צבעים של סאקורה?

בעע.. אנלא חושב שאגיע לחולון דמט

Creeze

New member
אל תגיד לי דאמט [=

בדרך לשדה תעבור אני יביא לך כמה יש במאטל סגול כחול ירוק וברגיל יש סגול ירוק צהבהב כחול ועוד כמה צבעים. דבר איתי אם תרוצה חחחחחח לתימנים יש הנחות . כמו שצריך. חח סתם לי יש הנחות [= אני חצי תימני אז זה אמור לעלות לי 7 וחצי חחח (=

Make

New member
have fun man

beware of all the diseases and shit but enjoy the beauty of the place . . . too bad i wont see you before your flight since i by myself only coming back in a month or so , tomorrow flying to holland from milano too bad youre not coming to europe , you would definately enjoy the quality of the paint here , and the walls and the triains . . have fun anyway . . .

סֵג

New member
שוב תודה חבוב..

אני עוד אראה אותך. תשמע, יכול להיות שאעבור לגרמניה כשאסיים עם הטיול. ממש אין לארץ הזו אהבה לי, ואני לא יודע אם ארצה לחזור לכאן.

סֵג

New member
תודה מותק

אני אנסה להשאר בפורום הזה ברמה כזו או אחרת. תשמרי על הפורום חי..

Make

New member
i wish i could do the same

berlin is a wet dream for the hardcore though its sometmes too hardcore but spain is the heaven for art nd for free painting on city streets

Make

New member
its not so easy

to come to live to europe you need to ask for citizenship and to learn a language and get money from somewhere at the same time nothing is easy in this lif ebut this theme is not easy at all , not now at least . . . maybe in couple years i will do something about it , i would love to live in berlin , or amsterdam , rotterdam . . . too bad

סֵג

New member
../images/Emo124.gif איפה מצאתי דברים: ../images/Emo124.gif

הנה הדברים שמצאתי עד כו ואיפה מצאתי אותם -- סאקורה ירוקה -- בחנות הציוד אומנות הגדולה בבינימינה, יש שם המון טושים טובים ובמחירים מצויינים. בקבוקי דיו שחורה -- קניתי שתי בקבוקים קטנים בארטא רעננה. טוש לבן שעדיין לא בדקתי אבל נראה טוב (בסיס אקריליק אני חושב) -- סניף מרכזי של ארטא בת"א. פנטון משומש וזול, פנטון שחור חדש והרבה דיו לפנטונים - סניף מרכזי של ארט בת"א.

למעלה