גם אנחנו גמולים!

• פותח הנושא osi28
  • פורסם בתאריך

osi28

New member
גם אנחנו גמולים!../images/Emo34.gif

לא יאומן, אבל זה קרה ממש בן-לילה (רק שזה היה ביום...
). זה כבר כמה שבועות שאחרי שחזרנו מהגן הורדתי לשני חיתול והיא התהלכה בגאווה עם תחתונים.לפעמים היא עשתה בסיר (בשירותים אף פעם לא הסכימה), לפעמים פספסה, ולפעמים פשוט התאפקה עד החיתול שאחרי האמבטיה (ועל זה ארחיב בהמשך). ביום שבת האחרון שני הייתה כל היום עם תחתונים (חוץ משנ"צ). היה לה פספוס אחד ובשאר הפעמים היא עשצה בסיר. החלטתי שזהו, אני שולחת אותה לגן ביום ראשון עם תחתונים ושקית מלאה בבגדים ותחתונים להחלפה. המטפלת שקיבלה את פנינו ביום ראשון בבוקר לא נראתה מרוצה מהבשורה, אבל מה לעשות? כל היום הייתי במתח מה יגידו כשאבוא לקחת אותם מהגן. הייתי בטוחה שהיא פספסה הרבה ושאולי אפילו מרוב פספוסים החזירו לה את החיתול, לכן לא הייתה מופתעת ממני כשבאתי לגן ושני לבשה את אותה שימלה ואותם תחתונים מהבוקר!! היום עבר גם בהצלחה ללא פיספוס אחד. יותר מזה, שכחו לחתל אותה בשנ"צ והיא התעוררה יבשה ומיד כשקמה הלכה לשירותים ועשתה קקי ופיפי. אני ממש ממש מופתעת מהגמילה החלקה (אני יודעת, עדיין יתכנו פה ושם פספוסים, אבל לפחות גמרנו עם החיתולים), הלב שלי פשוט מתפוצץ מגאווה לקטנה-גדולה הזו, שהשתנתה ובגרה וקיבלה ביטחון. אה-מה-מה...ביומיים האלו של הגמילה היא לא עשתה פיפי בבית. אני מזכירה לה מדי פעם את העניין, לפעמים אנחנו הולכות לשירותים והיא יושבת קצת ויורדת ללא "תוצר". ניסיתי לשכנע אותה לשבת עוד אבל היא אומרת שלא יוצא לה וזהו. זה לא הגיוני שהיא תתאפק ארבע שעות, נכון? מישהו/י נתקל בתופעה הזו? איך אפשר לפתור את העניין? אגב, למתעניינים- אח שלה ממש לא בכיוון כרגע. ניסיתי לפתות עם לוח מדבקות, חשבתי שאולי המחמאות שאני מרעיפה על שני בנושא הגמילה יגרמו לו לנסות, אבל ממש לא. טוב, אז בינתיים נותנת לו את הזמן ומקווה שעד גיל שלוש גם הוא יהיה גמול)

h i l a l

New member
|כל הכבוד לשניני../images/Emo106.gif

אוסינקה מגיחה פה לרגע .... שלחתי לך sms ראית? ביינתים נשיקות וחיבוקים.

מירל36

New member
הילהההה../images/Emo24.gif

מזל טובבבבב
. והשמות?.????...שופרה דשופרה, בטח הן מדהימות כמו ליהי היפה, ספרי איך היה?

מירל36

New member
סאחתן על הגמילה../images/Emo45.gif

כל הכבוד לשניני, בהחלט יש לך על מה להתגאות!! אני גם רוצה להתחיל ועדיין לא גיבשתי לי החלטה באיזו דרך ללכת, אצלך זה נישמע שעבר ממש, ממש קל. ברכות לגמולה

ס ת י ו 3

New member
בעניין גמילה של תאומים

רק רוצה לספר לך שהג'וקית שלי נגמלה שנה שלמה (!) לפני אח שלה. כל מה שניסיתי לא עזר. בסופו של דבר בוקר אחד הוא התעורר, ביקש לעשות פיפי בשירותים ו...זהו, נגמל לגמרי (גם בלילה) בלי שום פספוס. וכמובן - שאפו לשני שלך (אחלה שם דרך אגב
)

איזה יופי לשני!

ללא ספק התחלה של עידן חדש. לגבי כפיר - טוב שאת עוזבת אותו. אני מכירה אמא לתאומים שדחפה את הבן לגמילה בעקבות הגמילה של הבת והסיפור הסתבך ונמרח במשך חודשים ארוכים. הבת התחילה לפספס בעצמה, כנראה בגלל עודף תשומת הלב שקיבל הבן. לכל אחד יש את הקצב שלו וגם כפיר יגיע לזה בזמן שיתאים לו. בינתיים תהני מהשיפור היחסי בחיים.

אפרסקה

New member
וואו, מזל טוב!!

כל הכבוד לשניני על הגמילה. ממש מלכה!! (אנחנו עוד די מדשדשים...)

מזל טוב לגמולה הטריה והמתוקה ../images/Emo24.gif

איזה כיף של גמילה
לגבי ההתאפקות - גם אצלנו זה היה ככה בהתחלה, אח"כ באה תקופה של פספוסים, ואח"כ דברים התאזנו. תני לה את הזמן שלה. מוסיפה מיד את מה שכתבת למאמרי הגמילה שלנו

ellieg

New member
מזל טוב לשני על הגמילה

גם אצלינו היה פער בין הגמילה של שירה ודניאל. שיהיה נכון לכפיר את תדעי.

גיליה

New member
מזל טוב אוסינקה

זה כייף גדול. בטוחה שכפיר ידע מתי נכון בשבילו. נשיקות

לבנה123

New member
מזל טוב!

אצלנו עדיין יש ימים שהיא לא עושה 4 וגם 5 שעות. קורה. למדתי לעזוב את זה. כשתצטרך - תעשה.

פינקי33

New member
מזל טוב לרגל הגמילה !!!

פעם שלישית שאני כותבת, אוף. בהצלחה בהמשך ובהצלחה עם כפיר.

Big Mama 1

New member
כל הכבוד לשני ../images/Emo47.gif

גם יפה וגם חכמה ובוגרת
ובלי לחץ על כפיר, זה יבוא כשזה יבוא, כל אחד בקצב שלו ובזמן שמתאים לו. נשיקות

רוית ב

New member
כפיים!!!!!../images/Emo24.gif

כלהכבוד לשני הגדולה מכולם!!! אנחנו עוד נאבקים.....

למעלה