ג'ל ב

aaronc76

New member
ג'ל ב../images/Emo61.gif

אז מידי פעם אני שם ג'ל בשיער...כן נו, אני שייך לזן הזה ,תהרגו אותי... אז מה עושים כדי שלא ידבק לקסדה וירטיב אותה? נגיד שכבר התייבש הג'ל. הכנסת הראש לקסדה תהרוס את התסרוקת שהשקעתי בה שעות ארוכות ): מה הפתרון לבעיות קשות אלה?

ADaM4U2

New member
אין משהו יותר שפוי

כי זה בלתי אפשרי.... יש פעמים שאני מרביץ בתסרוקות עם חימר, ווקסים, אבל פשוט בלתי אפשרי לשים ולעצב, ואחרי זה לרכב עם קסדה על הראש. הפתרון הוא: לצאת ולא לשים חומר מעצב בשיער, להראות טבעי, וזה תלוי בסוג השיער שלך, או לעשות תספורת מקוצרת, כמו שאני עושה פעם ב...

גם לי יש תבעיה הזאת

אבל אין מה לעשות לגבי הג'ל רק מה שכולם אמרו או תספורת קצרה או שתעבור לאוטו

micmuk

New member
אני מכירה

כאלה ששמים את הג'ל בארגז / מתחת לכסא וכשמגיעים לאן שרוצים, מורידים את הקסדה, מארגנים את השיער וממשיכים הלאה.... אגב, זה כמו שבחורה שמורידה את הקסדה מנערת את השיער enjoy

aaronc76

New member
כמו בחורה ש...?

זה כאילו שאני אומר לך שהשתנה של גבר זהה להשתנה של גברת. :)

micmuk

New member
וואו

ואיך בדיוק הגעת לזה? דמיום פורה יש לך סחטיין

wdsrk

New member
פיתרון...

מתחת למושב: ג'ל בקבוק מים קטן מגבת קטנה בהצלחה - אני חושב שאתה יודע מה לעשות אני התייאשתי אחרי פעם אחת

aaronc76

New member
עאאא??!!?!

אתה רציני? יותר טוב לחתוך את הורידים... אני לא רואה את עצמי באמצע הרחוב שם ג'ל ועוד בטח שלא באמצע החורף.

wdsrk

New member
רציני, רציני...

ככה הציעו לי בזמנו... מאז אני בלי ג'ל...

אורי-

New member
למה לא לשים ג'ל?

כשאתה מעצב שיער עם ג'ל, כולם ייודעים ששמת ג'ל, אף אחד לא חושב שיש לך גנים של קיפוד. למה להסתובב עם ג'ל זה פחות מוזר מלשים אותו בשיער? או לקחת איתך ג'ל ולשים בסוף הנסיעה, או לוותר על ג'ל. איזה עוד פתרון נראה לך שיש?

kfir1983

New member
../images/Emo201.gifשום בעיה ..

שמעתי ממישהו שהוא שם ג'ל בשיער ,ולפני ששם את הקסדה קושר על השיער בנדנה פשוטה , ושהוא מגיע הוא פשוט מרטיב מעט את השיער ומעצב בשניות בשירותיים ציבוררים אפילו. לדעתי זה יעזור!

אהוד א1

New member
פתרונות יצירתיים:

פתרון ראשון: במקום בג'ל,השתמש בדבק שלוש שניות. זה מחייב אותך להיות מאוד מהיר בשלב שבין מריחת הדבק לעיצוב השיער.אבל התוצאה הרצויה תתקבל: השער שלך ימשיך לעמוד בצורת קוצים גם לאחר חבישת הקסדה.(מומלץ להחליף את הקסדה לגדולה יותר). פתרון שני: הסר את הקסדה,הפעל את מנוע הקטנוע,חשוף את המצת (פלאג) וגע בו ביד חשופה.עכשיו חבוש שוב את הקסדה וסע לשלום.התוצאה הרצויה תתקבל גם בדרך זו: השיער שלך ימשיך לעמוד בצורת קוצים גם לאחר חבישת הקסדה. הפעולה מלווה בריח של חריכה.זה בסדר-זה לא הקטנוע,זה אתה...

למעלה