גלי צה"ל

גלעד2211

New member
גלי צה"ל

מה דעתכם שגלי צה"ל סרבו להשמיע התשדיר שבו אביבה שליט קראה לציבור להשתתף בעצרת לציון יום הולדתו של בנה? תחנה ממשלתית צבאית שחיה על חשבון משלם המיסים ומפרסמת אין ספור את מפעל ההימורים החוקי של ישראל מפעל הפיס אבל את התשדיר הזה הם סרבו להשמיע? זו באמת תחנה צבאית?
 

barak97

New member
זה כנראה מקטע פוליטי ../images/Emo40.gif

לא יודע ולא מכיר את ה"חוקים", אבל אולי אסור להם להראות בתחנה דעות פוליטיות כלשהן, כמו תמיכה בגלעד... :S
 
לדעתי זה לא נכנס לחוק תשדירי השירות

לגלי צה"ל יש כללים ברורים לגבי תשדירי השירות שמותר לה להעלות לאוויר. אני לא בקיא בחוק אבל לדעתי להוציא את הטוטולוטו, מוסדות צבאיים ומוסדות אקדמיים, אי אפשר לשדר תשדירים נוספים. אין לי ספק שהתחנה נתנה ביטוי גדול לעצרת, אני אישית עסקתי בנושא ביומן חצות שהגשתי באותו יום.
 

גלעד2211

New member
מרגיז שאת מפעל הפייס

מפעל ההימורים הגדול והחוקי של ישראל שהורס המון משפחות בחסות הממשלה הם כל היום מפרסמים שם.....
 
תגיד אתה רציני?

מהי העצרת הזו אם לא הפגנת הזדהות ולחץ על הממשלה והעומד בראשה? מדובר בנושא שלגביו יש ויכוח ציבורי רחב ומורכב ואין בו שחור או לבן וטוב עשו גלי צהל שסירבו להיות מעורבים. ההשוואה למפעל הפיס לא רק שאינה לעניין מבחינת ההשוואה, אלא שמדובר במפעל המחזיר את רווחיו לציבור באמצעות השקעה במבני ציבור, בתי ספר ועוד. אבל למה לא.... יש בפורום הזה אנשים שלא מפספסים כל הזדמנות הנקראית בדרכם להיכנס באם אמא של קול ישראל וגלי צה"ל. אני מבחינתי חסיד של שני הגופים הללו. אין מתחרים לרשת ב' וגל"צ בכל הנוגע לחדשות ואין מתחרים לגלגל"ץ ברמה הארצית בכל הנוגע למוזיקה נטו (99 התחילו לדגדג להם מקומית) ולי כמאזין, זה מה שחשוב!!!
 

גלעד2211

New member
אתה זה שלא רציני!

"מדובר במפעל המחזיר את רווחיו לציבור באמצעות השקעה במבני ציבור, בתי ספר ועוד" אתה חושב שכל זה בחינם?????? אתה יודע כמה מהמרים יש במפעל הזה?????? הם עושים טונות כסף ונשאר להם בצד אז חלק מזה הולך לזה. אנשים מפסידים יותר ממה שהם מרוויחים שם!
 

גלעד2211

New member
לא מעניין אותי השיבוחים העצמיים שלהם

בת'אכלס האנשים מפסידים בהרבה יותר כסף מאשר שהם מרוויחים. אם זה היה הולך ישירות לבניית המקומות הללו זה היה יוצא יותר זול הרי אף אחד לא פרייאר אין חינם במדינה הזאת. הנה תקשיב כאן ותבין מה המפעל הזה עושה לאנשים!: http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=ELHKMD&c41t4nzVQ=EM
 
i rest my case

ובהומור, נראה לי שאם יו"ר דירדטוריון מפעל הפיס היה דוד בן בסט המנכ"לית הייתה רונית בר ומנהל השיווק היה אליקו החתימה שלך הייתה נראית כך: הגרלות מפעל הפיס נערכות בכל ימות השבוע מנוי פיס - כל המשפחה זוכה - ימים ג' ש' בשעה 22:55 http://www.pais.co.il/Subscribers-Club/Pages/default.aspx חישגד - באו'נה, זה אחלה כסף - בכל יום בשבוע בכל שעה http://www.pais.co.il/Hishgad/Pages/default.aspx
 

גלעד2211

New member
וואו עלית עליי....

חבל שאתה לא יכול להיות רציני ואתה תמיד זורק הערות ציניות ומטופשות. קיצר אני לא בא להתנגח בך אבל תחשוב בהגיון על הדברים שלי הרי שוב, כל הבתי ספר ומה שהם כביכול תורמים זה לא בחינם. זה מעודף מאוד מאוד שמן שנשאר להם מהמיליונים שאנשים מבזבזים על כרטיסי ההגרלה שלהם.
 
למעלה