גלי הפיטורים גם הגיעו אלינו.

Striderh10

New member
גלי הפיטורים גם הגיעו אלינו.

זה הדבר הכמעט הכי נוראי שיכול לקרות לחברה, אני שרדתי למזלי בגלל שאני על תקן מתלמד. המצב הכלכלי מתחיל להראות פה על הפנים, אין יותר מדי לאן ללכת כשמפטרים אותך. אנחנו באמת עכשיו בתקופה מאוד קשה.

Reilak

New member
):

כולם קשורים לכולם מאחורי הקלעים, והמשבר מגיע לכל תעשיה בסופו של דבר... נקווה שהמצב יחזור לקדמותו במהירות.

IdleThought

New member
אני מסכים עם המשפט בגדול

אבל כאן נראה לי משהו קצת אחר, דיסני היא תאגיד בידור ענק שייתכן שביצע את הפיטורים כחלק מרה-אירגון שהמקור שלו בכלל בחטיבות אחרות (פיטורים תמיד מעלים את ערך המנייה) אולי אפילו כדי לתמוך בחטיבות אחרות שהן פרות מזומנים יותר מובהקות בכל אופן אני מצטרף לאיחולים...

ahillel

New member
חברה עושה הרבה חושבים

לפני שהיא משקיעה בפס ייצור של מוצר חדש. במקרה הזה מדובר בגיוס אנשי הייטק לפיתוח משחק. לפי החישובים הישנים שלה, ההשקעה היתה בעבר כדאית, אך היום היא כבר לא. כנראה כי לפי ההערכות החדשות יקנו פחות משחקים ב2009. לדעתי כל הפיטורים שנראה בתקופה הקרובה הם תוצאה ישירה של המשבר. זיכרו- המפוטרים החדשים לא יצרוכו את אותה כמות מוצרים שצרכו כשהיתה להם עבודה, ולכן זה תהליך פירמידה שיפגעו ממנו הרבה אנשים. לצערינו, כולנו נסבול מאד מבחינה כלכלית ב2009. שכיר- בסכנת פיטורין, ועצמאי- בסכנת הפסדים.

למעלה