גלישה עם נטסטיק איטית בטירוף

ללאשם2

New member
גלישה עם נטסטיק איטית בטירוף

יש לי נטסטיק עם סים רק לגלישה למחשב, קניתי אותו בסלקום הייתי עם המחשב נייד והראו לי איך להפעיל אותו שם ובמחשב הנייד הוא פועל מהר וטוב, נסיתי להפעיל אותו בעוד 2 מחשבים אחרים והגלישה איטית שם בצורה נוראית, לדף של גוגל לוקח בעקך 3 דקות לעלות.
זה ממש חשוב לי כי המחשב נייד לא שלי כך שבנתיים אין לי איך להשתמש בסטיק כי שני המחשבים שלי נייחים. הבנתי שכנראה אני צריכה לשנות משהו בהגדרות במחשבים, לא בדיוק ברור לי מה, אם מישהו פה יוכל לעזור לי אני ממש אודה לו.

blzvi

Active member
עד כמה שאני מבין

אם זה רכיב Mi-Fi,
נטסטיק רק במקרה מחובר למחשב לצורכי אספקת מתח ,באותה מידה יכול להתחבר לכל ספק קיר USB .
הוא יוצר נקודת גישה (רשת wi-fi ) והמחשבים מתחברים לרשת זאת .
אז אני לא מוצא הבדל בין חיבור לנייד ,או נייח או לשקע קיר .
כל הטענות זה כלפי ספק השרות .וזה עולה לך כסף כל חודש .אז שקול מחדש אם זה חיוני עבורך .
אם זה לא Mi-Fi אז יתכן והנטסטיק נעול על רשת סלקום בלבד .אם הוא חופשי והחלפת לו סים מחברה לחברה ,חייבים להיכנס למימשק של הנטסטיק ולשנות הגדרות

ללאשם2

New member
לא יותר מידי מבינה בזה,אבל זה לא FIWI

כשאני מחברת אותו למחשב אחד אי אפשר לזהות אותו במכשירים או מחשבים אחרים בFIWI. מדובר על נסטיק שבו סים לגלישה סלולרית של סלקום.
במקור הנסטיק נרכש בפלאפון והסים של סלקום.
אמרו לי שאולי משהו עם הפורטים או הגדרות של הIP צריך לשנות בשביל שיעבוד תקין, לא ממש מבינה בזה.

blzvi

Active member
אין חצי הריון

אם עובד אז ההגדרות בסדר ,והאיטיות באה מספק השרות הסלולרי .
אולי התוכנית שלך מוגבלת בכמות ואולי כבר עברת את הכמות והגעת לשלב ההאטה בגלישה .
בדוק מתי נגמר מחזור החיוב
אנחנו לא יודעים איזה סים יש לך ואיזה תוכנית את מקבלת מסלקום .
בנפרד רצוי לבדוק שוב עם מחשב נייד .

ללאשם2

New member
זהו שזה פשוט חוסר קליטה,רק עכשיו הבנתי אז זה

בדקתי עם המחשב נייד רחוק מהבית באמת עובד יותר טוב. כנראה זו בעית קליטה סלולרית, ממש תודה על התגובה

למעלה