גליל תחתון יוצאים?

זורקה

New member
המועצות שכבר יודעות איפה הן ישנות..

שיכתבו! אני ממש מעוצבנת על הטיול הזה!!!!

kedeman

New member
קצת פרטים על טיול חרמון

את ההודעה אני מפרסם אחרי שדיברתי עם שירי אם אני מפרסם משהו לא נכון או מטעה אני מתנצל מראש. אבל זה בגללי ולא בגלל אף אחד אחד התנועה השנה לא מעוניינת לקיים את טיול חרמון כמו שהתרגלנו בגלל מה שקורה בו בשנים האחרונות. בעקבות לחץ שכולם רוצים להפגש בחרמון התנועה קבעה תאריך והשיגה מחיר כרטיסים מוזל אותו היא הציעה לאזורים ולמועצות השונות כל מועצה או מחוז או אזור החליטו/מחליטים לבד אם הם רוצים להוציא לטיול הזה - זה לא טיול רשמי של התנועה זה הופך להיות טיול מועצתי בגלל שכמו שאמרתי התנועה קבעה תאריך אחד אז עדיין יתקיים מפגש על החרמון ההבדל - אין לתנועה אחריות על הטיול (האחריות על המועצות המוציאות) הלינה לא מתקיימת במקום אחד מרוכז בגלל שכל מועצה קובעת לעצמה. שירי הביעה נכונות להתארח בפורום כדי לתת לכם הזדמנות לשאול בעצמכם את השאלות (על טיול חרמון, על המחנות קיץ, על המחירים, על מה שעוד עולה לכם בראש) שירי כרגע בשבוע חופש ולכן היא לא יכולה לקבוע תאריך. אני או מעיין נדבר איתה על זה ביום ראשון הקרוב.

זאת סיבה טובה למה לא ללכת.

אני חושב, ואני בטוח שיסכמו איתי, שזה צריך להיות כמו פעם שעברה כולם נמצאים אם מי שהם רוצים בלילה ובחרמון, כשבאמצה יש דיסקו. זה קרה גם בסמינר "יחיד וחברה" של מחוז דרום (אני לא יודע איך זה היה במחוזות אחרים) שהיו רק שלוש מועצות ובלילה היה "ערב חברתי" באולם ספורט במקום דיסקו. בכלל העבירה בסמינר שנה שעברה הייתה יותר טובה בגלל הכמות, המקום והערב. אני לא יודע אם זה שינוי בהנהלה אבל רואים שנוי גדול גם בשאר הפעולות, לרעה.

מנשה במתנס בבני יהודה, וגם

אני חושב שביחד איתנו עמק חפר צורן ולב שרון אבל אני לא בטוח

קשתונה

New member
הרכזת שלנו אמרה

שזה לא סגור שאתם ישנים שם... אבל כן!!! בבקשה תישנו שםםםםםםםםםם

אני חושב שאני לא יוצא

ויהיה נחמד אם שירי תתארח בפורום. אה, ואני אשאל שוב, מי יוצא לטיול ז-ח שבוע הבא?

kedeman

New member
יוצאים? לאן?

אם היית משרשר היינו יכולים לדעת למה זה קשור...

למעלה