ג'לולי יוצא לטיולי

laalaalalala

New member
ג'לולי יוצא לטיולי

ג'וני שלי יוצא הרבה לטיולים (כשאני לוקחת את הכלב אני לוקחת גם אותו אבל על הידיים) הבאתי לו ללכת כמה פעמים וכל פעם מחדש הוא רועד מפחד, הזנב שלו מתנפח כאילו הוא התחשמל , ולפעמים הוא אפילו עושה פיפי מרוב פחד.
אני רוצה שהוא יהנה בטיול, אבל הוא מפחד מכל צליל שיש בחוץ .
איך גורמים לו ליהנות בטיול ? (יש לציין שהוא לא אוהב צעצועים)

hilatw

New member
מהמם! איזה רצועה משופצרת :)

איך בא לי כבר להוריד את פטל ובמבה למטה :)

Yoni 6

New member
חמוס בטיולים

מהניסיון שלי חמוסים מאוד מאוד אוהבים לטייל, וגם אם בהתחלה הוא מפחד, תקפידי לקחת אותו לגינות שקטות בלי הרבה רעש של מכוניות ועם הזמן הוא יתרגל וישמח מאוד לצאת לטיול! לג'ואי למשל היתה לי בהתחלה בעיה לשים את הרצועה והיום הוא רק רואה שאני מחזיקה את הרצועה והוא כבר מטפס על הספה ומתיישב לידי כדי שאשים לו אותה ונצא לטייל.. אז שווה להתמיד איתו בטיולים! (במיוחד כי הם נוטים להשתעמם מרוב הצעצועים אחרי כמה חודשים וטיול זו תמיד אופציה טובה).

לגבי הזנב ה"מחושמל"- זה לרוב נובע מהתרגשות רבה ולא בהכרח מפחד...

WTR

New member

ומוסיפה - לפעמים הם לא אוהבים לטייל על אספלט (זה לא הכי נעים, במיוחד כשחם) אז נסי להחזיק אותו על הידיים או בכלוב ולהוריד אותו כשאתם מגיעים לאזור נעים יותר - של דשא או חול.
שימי לב לא לצאת כשחם מדי ותמיד לקחת איתך מים ואוכל בשבילו.

nikita5s1

New member
אמא שלו מעולם לא אהבה לטייל :(

לא משנה כמה פעמים הוצאתי אותה עם חטיפים והכל היא הייתה טיפה חופרת למצוא נמלים ואז הולכת לישון חחח

laalaalalala

New member
הוא דווקא מאוד סקרן -

הוא כן מסתובב בחוץ ומריח כל דבר רק שכל פעם שיש מכונית או כל רעש אחר הוא נבהל ומתחיל לרוץ ..
בינו לבין הכלב יש יחסים כמו של אב ובנו , ג'וני תמיד רץ אחרי הכלב.. והכלב תמיד בודק עם ג'וני בסדר בזמן שאנחנו מטיילים ואפילו מלקק אותו ( שזה נדיק , הוא כלב ממורמר וזקן)

למעלה