גלולות

efrati24

New member
גלולות

שלום אני בחורה בת 24,בעבר הייתי משתמשת בגלולות למניעת הריון (הרמונט עד לפני יותר מחצי שנה) לפני כחצי שנה הפסקתי בגלל שלא היה צורך וכן בגלל שגלולות בכללותן גורמות לי לכאבי ראש (משתנה לפי סוג הגלולה), מאז ההפסקה התחילו להיות אצלי בגוף שינויים: פצעים בפנים (שלא היו לי מעולם) ושיעור במקומות שונים בצורה שממש מפריעה לי וזה גם דבר שלא היה קיים אצלי. בחודש האחרון פניתי לרופא שהמליץ לי לקחת דיאנה בטענה שהגלולה תעשה משהו כמו הוקוס פוקוס, תרפא לי את עור הפנים ותפסיק את השיעור. שמעתי לעצתו ומהרגע שהתחלתי עם הגלולות אוי ואבוי: הייתי מוכנה נפשית לעלייה במשקל אבל לא לכך שכל מה שרצינו לטפל בו יחמיר: הפצעים על הפנים התרבו, השערות צומחות יותר ובמקומות שונים ויש לי ווסת "פעילה" כבר 3 שבועות!!!, נכנסתי למצב של דעיכה כללית יש לי בחילות רוב הזמן ואני נורא מבולבלת. הרופא טוען שהגוף מסתגל אבל אם הגוף ימשיך ככה אני מרגישה כאילו ששמתי לעצמי רגל ואני לא מוכנה להמשיך ככה. אני מבקשת ייעוץ איך להמשיך והאם כדאי להפסיק את הגלולה בכלל (מה יקרה אם כן) או לעבור לגלולה אחרת? תודה

Aimee

New member
דווקא דיאנה הוא הציע?

טוב אני לא רופאה, ויכול להיות שדיאנה השתנו אבל אני זוכרת שאמרו שזו הגלולה שהכי משחקת בהורמונים. אולי תשאלי אותו אם את יכולה לקחת מליאן? זה הגלולה שלי ושל אחותי וכמה חברות שלי, וזה אף פעם לא הראה סימנים כמו שאת מתארת.

תשובה

שלום הפסקת הגלולות היא שגרמה להתפרצות הזו . אם תהיי סבלנית עם דיאנה היא תדכא את התופעות שפרצו.

למעלה