גלגלים

boaz63

New member
גלגלים

לאחר רילוקיישן לאירופה גיליתי שנשברה לי הנאבה בגלגל הבונטרגר האחורי של ה TREK 5.5 שלי. מחפש המלצה לגלגלים. אני רוצה לרכוש גלגלים בארה"ב כדי לנצל את שער הדולר הנמוך. אשמח לקבל המלצות גם לגלגלים וגם לחנות מקוונת בדולרים.

בא נראה

אני הייתי הולך על אמריקאן קלאסיק - אבל מבחינתך זה לא טוב כי אתה צריך לדעת ממי אתה קונה ולא סתם דרך האינטרנט. חוצמזה שהם דורשים תחזוקה וצריך שתהיה לך "חנות אבא" לא MAVIC, שום סוג. בסוף הייתי הולך על קמפניולו ZONDA. או לחילופין נותן למישהו שיבנה לי גלגלים מנאבות של DT וחישוקים/שפיצים טובים, תלוי מה המשקל שלך ובאיזה כבישים אתה הולך לרכוב. זה מה שאני הייתי עושה....

poratas

New member
גלגלים

בדיוק סיימתי מחקר מעמיק בנושא. הזמנתי גלגלי DT240S עם חישוק 22MM עם שפיצים AEROLIGHT. מחיר 550$. את תרצה עוד פירוט אתה מוזמן ליצור קשר.

הגלגלים הבנויים של DT

מאוד גמישים אני לא אומר את זה מדעתי אלא ככה שמעתי ממישהו שמבין לכן אמרתי לקחת רק את הנאבות של DT ולבחור חישוקים ושפיצים קצת יותר כבדים ( אולי REVOLUTION?) אז אולי יצא לך כבר בכמה גרמים אבל תרויח גלגל אמין. תתיעץ עם מישהו שבאמת מומחה בדברים כאלה

poratas

New member
גמישות.

כן, ידוע. הבעיה בגלגל האחורי בלבד עקב המרחק בין נקודות החיבור של השפיצים שהוא נמוך בכ-5MM מנאבות אחרות. ברור שאם תקח גלגל עם 32 שפיצים, הבעיה תקטן. אם תסתכל על תגובות לנאבות הללו אתה תקבל כמעט את הדירוג הגבוה ביותר אצל רוב בוני גלגלי הכביש המקצועיים, אולי קצת אחרי TUNE.

הדירוג הוא אכן גבוה עבור גלגלים בנויים

מה שבעייתי פה זה החישוק לכן אם הוא ילך לבונה גלגלים שיעשה לו CUSTOM הוא יכול להנות מכל העולמות (כמעט) כי הוא יבחר בעצמו את הרכיבים.

poratas

New member
צודק.

זה מה שעשיתי. הבעייה זמן ההכנה היום כשמונה שבועות אצל בונה מקצועי. בכל אופן יש בחורציק צרפתי שעוסק במלאכה: http://www.rouesartisanales.com/ נחמד להסתכל, אפילו אם לא קונים (האתר גם באנגלית). יש שם אינפ' חשובה בהשוואות גלגלים.

יעקב 471

New member
תשמע אם אתה באירופה אין טעם שתזמין מארה"ב

באנגליה באתרים הגדולים המחירים לגלגלים מקביל או אפילו זול יותר מארה"ב.למשל אמריקן קלאסיק 350 :http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=19914 אכבר גלגלים. . או למשל הגלגלים האלו: http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=18355 ואם אתה רוצה בכל אופן מארה"ב תראה כאן : http://www.biketiresdirect.com/productdetail.asp?p=RESOL&buttonAction=ci_RESOL

poratas

New member
Chain Reaction

הבעיה אתם, שאין להם כלום במלאי. האתר מרשים, אבל אין כלום. יש לך עוד אתרים אירופיים? תודה.

aabramovich

New member
פותחת פינקֶס בבקשה:

1. www.wiggle.co.uk אתה מעולה 2. www.ribblecycles.co.uk 3. והפתעת השנה, הסוד הכמוס (הבאסה לך שזה ביורו) www.cyclesuperstore.ie אם פה לא תמצא מה שרצית... אף אחד כבר לא יעזור לך
למרות שיש עוד

שי el

New member
probikekit.com

לא שולחים לארץ, וחבל
אבל האירופאים והאמריקאים שביננו יכולים לחגוג

Yarnin

New member
גלגלים... ללמוד לשחות בהתכתבות.

נו, אז אחרי שהמליצו לך (בלי לדעת עליך כמעט כלום) ללכת על אמריקן קלאסיק ולהתרחק כמה שיותר ממביק (וזה מניסיון חיים ארוך מאוד...) והכי עדיף בניה קסטום. אני רוצה לשאול אותך כמה שאלות. מה המטרה - -למה ישמשו אותך הגלגלים. מה משקלך ומה אופי הרכיבה שלך. מה טיב הכבישים באיזור מגוריך. האם יש הגבלת תקציב. לאחר שתתן לנו את התשובות הללו אני חושב שנוכל להמליץ לך בצורה טובה יותר ירנין

לא המלצתי לאף אחד, אמרתי מה א-נ-י הייתי עושה

לאמריקאן קלאסיק יש מגבלת משקל אז ברור שבלי להכיר את הבנאדם אני לא ימליץ לו על זה. את מוויק אני לא מסמפט כל כך, ויכול מאוד להיות שאני טועה אבל זה הנסיון שלי איתם ולכן לא הייתי קונה אותם (לעצמי). כתבתי מה אני הייתי עושה בלי לתת עצות לאף אחד. קבל את הבמה ירנין

boaz63

New member
גלגלים

תודה לכול העונים. הגלגלים ישמשו אותי לאימוני נפח יום שבת או ראשון בגבעות וינה. אני שוקל כ - 87 קילו (עם מטרה מוגדרת לרדת...) אופי הרכיבה - לא תחרותי, אולי יום אחד אחזור להתחרות...בסה"כ כבישים טובים. אני לא רוכב על האופניים באינטסנסיביות כזו שאני רוצה להוציא הרבה כסף. לא מזמן הייתי בחנות LAZZARETI ברומא ושם הציעו לי גלגלים ב 6,000 יורו, היכן שיש ביקוש יש היצע - לא אני... בכל אופן ד"ש חם לצח מאיריס ובועז

arielven

New member
נאבות בונטרגר = DT SWISS

ז"א שאם את לא רוצה את אותה הנאבה קח משהו אחר על גלגלי ה RACE X LITE של בונטרגר יש את ה240S של DT ועל הRACE LITE יש את הONIX של DT אחלה גלגלים ונאבות מצויינות לדעתי פשוט לא היה לך מזל.... אני לא רואה שום סיבה להחליף. לאמיר מCTC פנית? הוא בטוח יכול לעזור

בניית גלגלים מנבות רקורד+חישוקים אמברוסיו

גלגלים חיים ונושמים .חבר שלי בונה אותם בכיף ובסבלנות והכי חשוב מיקצוענות.במידה ואתה מעוניין צור קשר במסר

boaz63

New member
גגלגלים

תודה על התגובות המועילות. שימו לב, אני גר בוינה, אוסטריה, אין כאן בוני גלגלים ורוב הגלגלים שאני פוגש בחנויות המועטות המציעות סחורת כביש הם של MAVIC. דווקא ההצעה של arielven, העלתה לי רעיון. האם אפשר להחליף נאבה בלבד? השפיצים לא נפגמו ואני מרוצה מהגלגל - כמה מסובך זה לחבר נאבה חדשה לגלגל קיים ? אני בטוח שאם הייתי בארץ הייתי מוצא פתרון מהיר...

למעלה