גלגלים

natibergman

New member
להחליף ציר אתה צריך בונה גלגלים

שיבנה לך את הגלגל מחדש. למי שיודע זה בכלל לא מסובך השאלה היא אם יש לך אדם כזה? (לפי תשובתך לא). בתור רוכב על מוויק מעל 20 שנה אין לי מילים רעות לומר עליהם, רק טובות. בד"כ כגלגלי אימונים תמיד היה לי צירים של שימנו, חישוקים של מוויק ושפיצים של DT. גלגלים כאלה בבניה טובה יכולים להחזיק שנים רבות ואפשר להעביר מאופנים לאופנים. כיום יש לי גלגלים עם צירים דורה אייס, חישוקי מוויק אופן פרו CD שחורים ושפיצים DT בבניה עצמית. עושים את עבודתם נאמנה. כבדים קצת אבל אלו גלגלי אימונים.

Yarnin

New member
גלגלים לבועז.

לעניות דעתי ולפי המשתמעה מדבריך אני רוצה להמליץ לך על סט גלגלים של מביק. Ksyrium Elite אלו גלגלים חזקים מאוד ואמינים. במקום שמוכרים הרבה גלגלים של חברה מסוימת כנראה יש גם חלפים ומי שידע לטפל בהם, והם לא דורשים יותר מידי טיפול. אכן, במקום בוא נמצא בונה גלגלים טוב אפשר להגיע לתוצאות יפות מאוד ע"י בחירת חלקים בקפידה בעזרתו של בעל המקצוע שלאחר מיכן יבנה את הגלגל ויתן לא שרות. לכל בונה מסיבותיו שלו יש העדפות לחלקים אלו או אחרים ולכן לרוב תשמע על המלצות שונות מאנשים שונים. לע פניו לך על הסט של מביק - אמין, לא כבד מידי ומוכר בכל העולם. ירנין

למעלה