גלגוליו של גליל (על משקל "גלגולו של מעיל") של

תמי שבט

New member
גלגוליו של גליל (על משקל "גלגולו של מעיל") של

המשוררת קטיה מולודובסקה. על מיכל ההדחה בשרותים שלנו מונח עציצון קטנטן עם פרחי פלסטיק. אני שונאת פרחי פלסטיק, אבל לא זרקתי אותם כי חברה הביאה לי את העציץ וחששתי שהיא תעלב כאשר תכנס לשרותים ולא תראה אותו. לפני שבוע הפרחים קרצו לי בצבעוניות שלהם וצילמתי.

תמי שבט

New member
ביום שלישי האחרון החלטתי שבתמונה בלבד אין די

ואני חייבת להנציח את הצילום ב... - תנחשו! עבדתי, בהפסקות, עם קאטו קשה כמו בטון. עד כדי כך קשה שעודד עזר לי להכות עליו בפטיש כי לא היה לי מספיק כח בידים לעשות את זה וגם אחרי הפעולה הזו נזקקתי ליותר מחצי שעה עבודה על חפיסה, על מנת להכין חומר מהפירורים שהתפזרו על השולחן.... בכסססס! (אגב, פעם היה משאל מה הקטע השנוא עלינו בעבודה עם חימר פולימרי. זה הקטע שלי!) הגליל היה כל כך גדול שעודד ביקש ממני לצלם אותו. הוא פשוט לא האמין שיצליח לצמצם את החומר הנוראי הזה ורצה שאשמור לעצמי לפחות מזכרת מעבודה של שלושה ימים (הגזמתי קצת...
)

TaniaP

New member
we MUST divide our forum into two

different parts : polymer clay "amha" and polymer clay Tamushka; I envy you for the beauty of your works and for Oded, can I have him for a while ???x

rikiarb

New member
../images/Emo47.gifואו!!! זה בהחלט אחד היפים שראיתי ../images/Emo106.gif

וכל כך נאמן למקור, למרות שהוא הרבה יותר יפה ממנו! אליפות!!!

תמי שבט

New member
למרות הכל עודד הצליח לצמצם את הגליל. הפעולה

היתה מלווה בהערות שוביניסטיות (כולל קישור לאיברים של קצב
) אבל לאור הקושי בעיבוד החומר הנוראי הזה סלחתי והבלגתי... כבר ציינתי כאן שהגעתי לתובנות לגבי חיי הנישואים שלי
. זאת התוצאה ואני ממש מעריכה את עודד על הסבלנות וההתמדה.

hoch

New member
וואו, נראה לי שאני לא אצליח לסגור את הפה יותר

זה מהמם ברמות קשות. אחד היפים שלך
וכל הכבוד (וד"ש) לעודד

פינקי 1

New member
WOW תמי איזה גליל מדהים וכל הכבוד לעודד אפשר

להשאיל אותו גם לצמצום גלילים ,איזה עבודה כל הכבוד ודרך אגב גם עליי זה הדבר הכי שנוא אבל כשזה קורה אני פשוט לוקחת את החבילה כמו שהיא כלומר את כל הפירורידה וישר שולחת לפח, אני לא יכולה לסבול את זה

לא יאומן כי יסופר ../images/Emo6.gif

אין עליכם. ושאלה אחת רצינית: יש הרבה פחת לגליל שמתחילים בגודל כזה, או שאם עושים חשבון באחוזים זה בסוף יוצא "משתלם"? (למרות שאני מניחה שלא בגלל זה את עושה אותם בגודל זה).

תמי שבט

New member
תודה חולמת! אכן יש פחת,אבל לרוב אני מוכרת

את השאריות ומה שנשאר מעובד לצבע אחד שגם בו אני משתמשת באחד הגלילים הבאים. (וחוץ מזה הנכדים שלי אוהבים פימו.......).

תמי שבט

New member
בדרך כלל אני כמעט לא מכינה תכשיטים וכו'

מהגלילים שלי, אבל מכיוון שהגליל הזה פתח עבורי את שנת 2011 במה שקשור לחימר פולימרי, הכנתי תליון ממנו. אפילו הייתי מרוצה מהתוצאה...

hoch

New member
ובצדק../images/Emo70.gif התליון מדהים../images/Emo70.gif

ענ2ת

New member
אוו תמי . איזה יופי . ואיזה פתיחה

מוצלחת לשנה החדשה . זה אחד ההיפים שלך ( אפילו שאני אומרת את זה לכל גליל חדש שאת עושה ). מ ו ש ל ם

תמי שבט

New member
והגענו לסוף הסיפור: התליון היה מונח על השולחן

ובהיסח הדעת הפלתי אותו לרצפה. אח"כ עברתי עליו עם גלגלי הכסא, כנראה שדרסתי אותו ליתר בטחון מספר פעמים... וכך הוא נראה עכשיו. בזה תם גילגול הגליל
לילה טוב!

איך את מצליחה לקחת מצבים כל כך אבסורדיים

ולהפוך אותם לקטעי סטנדאפ שגורמים לגלגול להמשיך לחיות ולהתגלגל בצחוק למרות סופו העצוב. איך שהוא מה שכתבת הזכיר לי את הזכרונות שכתבנו בתור ילדים. "פתאום נפל העיפרון וזהו סוף הזיכרון.." יש לך גליל "כזה גדול" (הס מהלזכיר את קצב), זה הזמן ליצור עוד כמה מדליונים כאלה ולסיים את הגלגול אחרת.

למעלה