גלאקסי 3 - שידור ערוץ שבטלויזיה על הטלפון

amihis

New member
גלאקסי 3 - שידור ערוץ שבטלויזיה על הטלפון

שלום לכולם,
אני יודע שבגלאקסי 2 קיימת אופציה שבה אתה יכול לראות בטלפון את הערוץ שמוקרן על הטלויזיה-אני מתכוון לטלויזיות חכמות של סמסונג (SMART TV של סמסונג דגם 5500 ) באמצעות אפליקציית SMART VIEW .
לפי מה שהבנתי דווקא בגלאקסי 3 המתקדם יותר,אין את האופציה הזאת.
1. מישהו מכיר אופציה כזאת בגלאקסי 3 ?
2. באותו נושא איך מקרינים על הטלויזיה את כל מה שאני עושה בגלאקסי,למשל שאני משחק באנגרי בירדס,או שאני גולש באתרים רגילים,האם זה אפשרי ????

תודה מראש.

voguemaster

New member
אני חושב שב-S3 זה מובנה בגלריה

אתה יכול לקחת תוכן מהטלפון ו"לזרוק" לטלוויזית סמסונג (עובד ע"י ALLSHARE) וכנראה שגם בכיוון ההפוך זה אפשרי בצורה דומה..

amihis

New member
ALL SHARE מאפשר רק חלקית :

באמצעות ה ALL SHARE ניתן לשדר לטלויזיה תמונות או סרטונים בלבד שנמצאים על הטלפון או קטעי וידאו וסרטונים מאתרים שבהם אני גולש.אבל אני מחפש אופציה שמשכפלת את כל מה שרואים על הטלפון למסך הטלויזיה.למשל באנגרי בירדס לא עוזר לי ה ALL SHARE או בכל אתר למשל הדף הזה שבו אני כותב כרגע ,איך אני מצליח לראות אותו על הטלויזיה.
ולגביי האופציה ההפוכה שמה שרואים בטלויזיה יראו על מסך הטלפון זה בוודאות לא ניתן לעשות דרך ALLSHARE

eladts

New member
קנה כבל מתאם ל-HDMI

ושלום על ישראל. שים לב שצריך כבל שמתאים ספציפית ל-S3, עם חיבור 11 פין.

אים בגלקסי S3 אפשרות לעשות את מה שאתה רוצה אלחוטית. יש את זה בנקסוס 4 עם דבר שנקרא MIRACAST אבל בשביל זה צריך טלויזיה שתומכת בזה או מקלט שמחובר אליה ואת שניהם לא ממש קל להשיג היום.

voguemaster

New member
miracast זה מעולה

אבל אין כמעט מכשירים שתומכים בזה היום. מה שצריך זה דונגלים שתומכים בזה ומתחברים לטלוויזיה ב-HDMI (רצוי מאוד שלא יצטרכו כח ממקור חיצוני). ברגע שיהיו כאלה נפוצים נוכל ליהנות מהסטנדרט החדש.

ד"א, כל מכשיר שתומך WIFI DIRECT יכול לתמוך גם ב-MIRACAST בהנחה שיתנו לו עדכון תוכנה.

eladts

New member
זה לא רק עניין של תוכנה

זה מצריך תמיכה בכרטיס הגרפי. עובדה שמכל המכשירים עם 4.2, שכולם תומכים ב-Wi-Fi direct' רק הנקסוס 4 תומך ב-miracast. עוד בעיה היא שכנראה אי אפשר להשתמש ב-Wi-Fi direct יחד עם Wi-Fi רגיל, מה שמגביל מאוד את השימוש ב-miracast.

למעלה