ג'י ספוט בסוכות - כל הפרטים

DJ$upreme

New member
ג'י ספוט בסוכות - כל הפרטים

על הפלאייר המצורף. יחצנים שרשרו את הדרך שבה אפשר להרשם מתחתי, בבקשה... מחיר - 60 דרך יחצ"ן.

DJ$upreme

New member
כמה הערות...

הפרוייקט של סוויסה נראה אחד הדברים המרעננים והמוצלחים שהולכים לצאת כאן (באמת לצאת!), עם גב איתן של שב"ק מיוזיק (ופלאפון - חשוב מאוד בימינו). סוויסי יתן טעימות מהאלבום הממשמש ובא, וגם קצת יארח על הבמה. בניגוד לשמועות, לא ידוע כרגע בדיוק מי יהיו בין האורחים. מלבד זאת לאחר העדרות קצרה יחזור JUVI לעמדה, וכמובן אנוכי ובייבי. עוד פרטים LATER

Ziri

New member
המסיבה...

ב21/10 לאיזה גילאים???? וב23/10 לאיזה גילאים??? ולא ענית לי על זה בתגובה הקודמת ששאלתי -- לפי האתר של מצעד האהבה השבט הולכים להופיע על המשאית של הג'י נכון או לאאאאאאאאאאאאאא???????? חם פה או שזה רק אני???

Escova

New member
מתכוון לעשות הכל כדי להגיע

ולא בגלל שהמסיבה הזאת מעניינת לי ת'זרת... ביגודע-רום, אתם באים ?

depon

New member
כמובן שאני בא

אולי אפילו נסחוב את איתו דבררררררר איתי יש משהו חדש אש

DJ JuVi

New member
בר זו יחצ"נית של הג'י....

שגם חוגגת יום הולדת במסיבה הקרובה. אז איפה נרשמים?? באייסיקו - 78440155. וואייייי זו תהיה מסיבה חזקה.

Suctor

New member
חשבתי!!!!!!!

שיש יומולדת לבר, (בר משקאות). אני מצחיק.

ק ר ח

New member
האמת שגם אני חשבתי ככה

תחשבו מסכן אף לא עשה יומולדת הבר!

GISmo

New member
חחחחח גמאני חשבתעי ככה קרח אתה לא

לבד ומה עם אייזק סינדרום?למה הוא לא יתקלט? זה לא יהיה אותו דבר בלעדיו גם ש"ס כבר לא אותושיט, כבר לא רואים אותו מופיע עם השעון פלייבהפלייב שלו. במקום הוא ישלוף פלאפון ענקי תלוי על צווארו ? גם הוא הספיק למסחר ת'צמו וכמה סינגלים יצאו על השם הזה נקווה לטוב..

הרשמות My ass. בכל מקרה-

הההאאאאווווו!!! אני שם, כרגיל. אחלה פלאייר, ניר. הולכת להיות מסיבה אש! שווה להגיע. ש"ס הולך לשרוף. וסוף סוף ג'ובי חוזר לסט משובח :) להתייצב, ביצ'ז.

למעלה