גירוי יתר שחלתי עדכון

sigalaz

New member
גירוי יתר שחלתי עדכון

כתבתי לכן לפני שבועיים על כאבי בטן ומצוקה נשימתית בעקבות עליית הבטא שבוע פלוס לאחר ההחזרה...תכל'ס...הסתבכתי קשות עם הטיפול ולאחר כמה הגעות ליחידת פוריות ולמיון נשים בגלל שממש לא היה לי אוויר , בדיקות שהראו גירוי קל...עשו לי רנטגן ריאות שהראה קצת נוזלים בסרעפת ימין, אח"כ במיון כללי סי.טי. ריאות לשלול תסחיף ריאתי ואז..גילו שיש לי נוזל סביב הריאה הימנית...התאשפזתי , ניקזו ליטר ורבע נוזלים (מה שמסביר את הקשיים הנשימתיים) והכי מצחיק זה ...שיש אי הסכמה בין רופאי המיון/המחלקה/יחידת הפוריות לגבי מקור התפליט...בקיצור...הטיפול הזה הוא בהחלט האחרון מבחינתי ...רק שאצא מכל הברוך הזה וההריון???? עם כל הסי.ט.י, ושני רנטגנים שעשו לי....האם יש לו סיכוי???? לדבריהם...בשלב הזה זה לא פוגע אבל אני מאד מוטרדת ולא רגועה...גם עוד לא חזרתי למיטבי בכלל...הבטן נפוחה וכואבת עדיין...אשמח לשמוע ממישהיא מכן אם חוותה סיבוך מוזר שכזה בטיפולים...תודה ורק בשורות טובות

זואי55

New member
שבוע טוב :)

לי היה גירוי כזה חמור ואושפזתי לשבוע במהלכו ניקזו לי שני ליטרים נוזלים אחרי שאיבה של 33 ביציות והורמונים גבוהים מאוד. במקרה שלי לא הסכמתי לעשות רנטגן בשום אופן וחתמתי על סירוב . אצלי העובר לא שרד את כל הטראומה מבלי שאעשה את הצילומים ונקלט הריון רק בסבב הבא של מוקפאים. גם לי אמרו שזה לא מזיק בשלב הזה ואם את כבר אחרי כל שנותר הוא לחשוב חיובי;) המשך הריון מהנה ..! :))

sigalaz

New member
תודה

לי לא היתה ברירה כי מבחינתם היו חייבים לשלול תסחיף ריאתי ואת זה עושים רק בסיטי אנגיו...ועוד שני רנטגנים אחד לפני ואחד אחרי השאיבה...הדברים שכתבת מבהירים לי איכשהוא שהכל "כתוב"...מה שצריך לקרות יקרה....אני מנסה לא להתייחס להריון בשלב זה כדי לא להתאכזב ולהכנס לדיכאון אם לא ישרוד...ויש מצב שזה יקרה עם כמות הקרינה שספגתי...אם יצא מזה ילד או ילדה אקרה לו/לה...קורן....חייבים להשתעשע במחשבות...

זואי55

New member
חחחח.. גדול!

אגב זה שם מהמם! ;) ההריון בשלב הזה לא חשוף לנזקים חיצוניים ולכן אין לך מה לדאוג. ההריון ישנו ותהני מכל שלב :) שימשיך עגול , ארוך ומהנה !!

sigalaz

New member
תודה שוב

מאחלת גם לך הריון מוצלח עם סוף שכולו התחלה חדשה ויפה...

למעלה