גיסו של רוני לוי נהרג בתאונת דרכים

גיסו של רוני לוי נהרג בתאונת דרכים

גיסו של רוני לוי נהרג בתאונת דרכים

ראובן בן חמו, אחיה של סימה לוי, התנגש במתקן של מקורות בכביש נתיבות-באר שבע. המאמן לא יצא עם שחקניו למלון בירושלים אך מתכוון לנהל את המשחק מול בית"ר. בוקולי: "בפעם שעברה זה לא נגמר טוב"


ראובן בן חמו, אחיה של סימה לוי וגיסו של מאמן מכבי חיפה רוני לוי, נהרג היום (שבת) בתאונת דרכים בכביש נתיבות – באר שבע.
שני ילדיו של בן חמו, 36, שוטר במקצועו, היו ברכב בשעת התאונה ונפצעו קשה. מחקירה ראשונית עולה כי הנהג, שנסע מנתיבות לבאר שבע, סטה מסיבה לא ברורה לשולי הכביש והתנגש במתקן של מקורות. הלוויתו תיערך מחר בבאר שבע.
לוי לא הצטרף הערב לשחקני חיפה, שיצאו לאחר האימון לבית מלון בירושלים, שם תפגוש הקבוצה מחר את בית"ר. המאמן הודיע לראשי המועדון כי הוא מתכוון להגיע למשחק ולנהל אותו.

בוקולי: "אולי כדאי שלא נדבר"

כאמור, שחקני מכבי חיפה יצאו הערב לירושלים מיד אחרי האימון המסכם. לוי יעשה שני שינויים בהרכב שפתח מול אספניול: אייל משומר יתפוס את עמדת המגן הימני במקומו של אלון חרזי, שיפתח כבלם. שאבייר אנדרסון יחליף את עבאס סואן בקישור האחורי.

"זה הולך להיות משחק מאוד קשה", אמר גוסטבו בוקולי לאתר ספורט 5, "בפעם שעברה שפגשנו אותם זה לא נגמר טוב עבורנו. אנחנו באים אחרי תצוגה יפה באירופה, אבל אני כבר לא יודע מה לומר כי זה לא עזר לנו בעבר. אולי כדאי לא לדבר".

"http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/40677.jpg
החלוץ רוברטו קולאוטי גילה ביום חמישי בלילה כי אלמונים פרצו לדירתו בזמן משחקה של הקבוצה מול אספניול ורוקנו את כל תכולת הבית. מתברר כי באותו בניין היו פריצות מרובות לאחרונה, וביתו של קולאוטי הצטרף לרשימה השחורה.
תקרית לא נעימה נוספת עברה על שחקני חיפה בדרך לירושלים, כשרכב פרטי סטה ממסלולו ופגע קלות באוטובוס הקבוצה. למרבה המזל בתאונה זו לא היו נפגעים והאוטובוס המשיך לבסוף בדרכו לבירה.

לכתבות נוספות >
 
למעלה