גינה לי גינה לי גינה לי חביבה

אולי...בגלל שהוא נמצא באזור מושקה

כל השנה
אצלך כידוע יש מרווחי השקיה גדולים, ואני מניחה שגשמי החורף מתקתקים ומודיעים לו שהגיע הזמן. אצלך,זה פועל כמו בטבע

בקריאה חוזרת של דברי,אכן משתמע

אחרת ממה שהתכוונתי. "אולי...בגלל שהוא נמצא באזור מושקה כל השנה
" התכוונתי לצמח שאצלי נשאר באדמה באיזור מושקה. ההמשך שייך אליך כמובן,כפי שלמדתי כאן בפורום וממחקריך. עתה אני גם מבינה שאין השקייה בכלל..."זה פועל כמו בטבע"
בוקר טוב ונפלא

fency

New member
YYY גננית איזו גינה יפהפיה משדרת

כל כך הרבה רוגע ....תענוג לסייר בה ....יצרת לעצמך גינה מדהימה כל כך מטופחת ומלאה בפריחות , תענוג!!!

סמסיים

New member
מקשקשות

באמת ככה זה נראה. איזה יופי. אפשר לדמיין את השיחה שלהן

בת יענה3

New member
היי גננית מקווה שתראי את הודעתי-

ממש אהבתי את השדרה הזו? מה תנאי אור צל שם? את יכולה לפרט מהם הצמחים המופעים שם לפי הסדר?

בת יענה3

New member
ועוד משהו- חייבת להגיד שאני מעריצה

כל פעם שאני רואה את התמונות שלך אני אומרת לעצמי שבטח בגינה שלי היית עושה פלאים!

המקום הוא הצד הצפוני שלנו

ומיועד לצמחי צל. בגלל זוית הנטיה של השמש, בחורף אין שם שמש בכלל, ובקיץ יש בשעות הבוקר וגם משעות אחה"צ. הצמחים מהצד הימני הקרוב אלינו בצילום: 2 סוגי שיפלרה. ביניהם מסתתר...ציקס,שנמצא אצלנו המון שנים ולא הצליח "לנסוק" לאחר העברתו לפני שנתיים או שלוש החל להתאושש. נמוך יותר יש וינקה זוחלת, שרכים, צפור גן עדן, ומסיים גם בשיפלרה. יש עוד צמחים שם שאיני זוכרת את שמם
מחר אנסה לצלם קבוצות קבוצות של הצמחיה שם, כי בצילום אני ממש צימצמתי רווחים, במציאות זהו שביל ארוך...

בת יענה3

New member
היי תודה, אשמח לראות תמונות

סימנתי את התמונה שלך לפי איזורים אשמח אם תרשמי לי בכל איזור איזה צמח זה, כדי שלא אטעה. לגבי הויקה- היא מתאימה לצל מלא, או שחייבת מספר שעות אור? היא רב שנתית? באילו חודשים פורחת בסגול היפה הזה ולכמה זמן? באיזה מספר נמצאים השרכים עליהם דיברת?

הוינקה הזוחלת פורחת באביב ובקיץ.

היא מתפשטת ומכסה כל מה שבדרכה. אני נוהגת "לספר" אותה כדי שלא תשתלט על כל האיזור. בימים אלה היא מתפשטת במהירות. מתאימה ופורחת בצל. יש לנו הרבה אור בצד הצפוני, כי אין צמחיה גבוהה ועצים המצילים עליה לגמרי. כן,היא רב שנתית,ירוקה במהלך השנה. צולמה לאחרונה עם פריחה תכולה/סגולה.

למעלה