גימלים

נוי9

New member
גימלים

למישהו יש רעיונות יצירתיים (אבל ראליים) לקבלת גימלים?

IrIsH BaBe

New member
כן בטח

להתאבד

DNile

New member
איזה מגעילה את...

נכנסת לפה בחורה, מבקשת עזרה, וזה מה שיש לך להציע לה? בייחוד כשאת כבר מכירה את הטריק של הB12, ואפילו השתמשת בה בעצמך בעצת הפורום. להזכיר לך כמה הסתובב פה בפורום כשקיבלת את הגימלים שלך? נוי, אל תתייחסי אליה, כנראה שסתם עובר עליה יום רע.

IrIsH BaBe

New member
../images/Emo2.gif

קיבלתי גימלים רק פעמיים בחיי ולא על השטויות האלה שלכם!!

DNile

New member
ששששש...

שכחתי שהקצין שלך גם גולש פה בפורום.. טוב, נשחק אותה כאילו לא באמת קיבלת.

IrIsH BaBe

New member
חחחח

א. אין לי קצין אין לי מפקד בכלל
ב. קיבלתי את הגימלים לפני שנים רבות....עוד בקורס

DNile

New member
וואלה? מגניב...

המפקד שלי הוא סנטה קלאוס אגב. איזה כיף לשנינו!

DNile

New member
המפקד שלי אומר שהיא הייתה ילדה רעה.

ושהיא לא תקבל את המתנה שלה השנה. התפקיד שלי אגב זה לתת ספנקינג טוב לכל אותן ילדות רעות.

lior297

New member
אמפולה של B12

את הולכת לבית מרקחת, מבקשת אמפולה של B12 הולכת למרפאה, מבקשת מהחובש שיזריק לך. זריקה קטנה בטוסיק, קצת כואב, אבל לא נורא. את שוכבת לך קצת לנוח בחדר חובש, ובינתיים החובש נכנס לרופא ומביא לך 3 גימלים. בדוק!

lior297

New member
בצבא כמו בצבא,

תמיד יש חריגים. כנראה היה לו דימום או משהו...

DNile

New member
מניאקית ../images/Emo13.gif

למה את סתם מפחידה את הבחורה.. הוא פשוט אמר שהוא מרגיש קצת סחרחורת(לא באמת). הרופא לא רצה להסתכן, נתן לו עוד גימלים, ואמר לו לגשת למיון אם קורה לו משהו.

lior297

New member
טוב

אבל אני שמעתי על מישהי שהיה לה דימום. לא משהו רציני, רק קצת. חובש טרי, מה לעשות... בטח גם התרגש נוכח העובדה שראה טוסיק של בחורה לראשונה בחייו.

onissan87

New member
ברור שיכול להיות דימום

לא משמעותי ורציני אבל עדיין דימום תביני - הזריקה שהחובש נותן בטוסיק אמורה להגיע לשכבת שומן. בדרך היא עוברת גם כלי דם יכול להיות שהוא פגע בכלי דם ואפילו לא הגיע לשכבת שומן אלא נשאר בכלי דם ואז מה שקרה הוא שירד טיפה דם לא רציני.

למעלה