ג'ימי הנדריקס

ג'ימי הנדריקס

היי אנשים, אני עושה עם עוד 2 בנות פרוייקט באנגלית על אמנים שחורים שהשפיעו על עולם המוזיקה, אני עושה על ג'ימי הנדריקס ואני צריכה חומר באנגלית עליו... ביוגרפיה, השגים מיוחדים ומה היתה ההשפעה והייחודיות שלו בגדול על המוזיקה בתקופתו... עד עכשיו לקחתי את הכתבה הזאת לביוגרפיה http://en.wikipedia.org/wiki/Jimi_Hendrix אבל האנגלית שלי לא כ"כ טובה ואני לא מצליחה להתמצא... אולי מישהו יכול לכוון אותי לכתבות ספציפיות?

LEATHER REBEL

New member
מכיוון שלדברייך האנגלית שלך לא טובה

אז חוששני שלאיזה אתר שלא תופני (ויש מאות אם לא אלפים), זה לא יעזור. הרעיון הוא בלדעת אנגלית, ולכן רצוי קודם לשריין דובר/ת אנגלית שיהיה/תהיה לידך... ואז להתחיל לחרוש את הרשת.

אני מצליחה

להבין בערך על מה מדובר בכתבה אבל אני צריכה שיכוונו אותי לנושאים ספציפיים שקשורים אליו, למשל ביוגרפיה שלו מצאתי אז אני צריכה כתבה שמספרת על ההשפעה המיוחדת שלו על עולם המוזיקה בשונה מאמנים אחרים, או יכולת טכנית מיוחדת (כמו למשל שהוא המציא את הסולו ושהוא יודע לשיר ולנגן סולו ביחד) או כל כתבה שתספר איזשהו חידוש עליו כי בינתיים כל הזמן אני מוצאת רק ביוגרפיה אבל זה רק בגלל שבאנגלית אני לא יודעת לחפש

LEATHER REBEL

New member
כל מה שהופיע עליו בעברית עד היום...

זה דל מאד בתוכן, ובגלל שזה גם מתומצת זה לא אומר הרבה. שוב הפעם אציע לך: קחי לך מישהו שדובר אנגלית ושמוכן לעזור, שבו וחפשו ברשת בכתבות באנגלית (בעזרת מנוע חיפוש כמובן)... וכך תגיעי להצלחה.

אני לא רוצה כתבות בעברית

אלא כתבות באנגלית שמדגישות את הכישרון שלו מבחינה טכנית וייחוד שלו ע"פ גיטריסטיםאחרים (לא ביוגרפיה כתבה שלמה)

melancholy man

New member
הי יקירה

ובהצלחה בפרויקט. את צריכה עזרה בחיפוש, לא ממש במשהו שקשור למוסיקה, מה שכן, ג'ימי הנדריקס, כמו כמעט כל מוסיקאי אחר, לא באמת "המציא" משהו, אם כי היו נקודות שהוא חידש בהם, אבל לא בזה העניין. כל מוסיקאי, לוקח מכל מיני דברים שהשפיעו עליו ויוצר מהם את הדבר שלו, כמעט אף אחד לא ממציא שום דבר, בגדול ואם מתיחסים רק למוסיקה (שזו טעות מבחינתי) הנדריקס היה עוף מוזר בעולם הרוק, הבעוד רוב המוסיקאים, היו אנשים לבנים שאהבו מוסיקה שחורהף הנדריקס היה ההפיך הגמורף הוא מרקע של מוסיקה שחורה ואף עבד עם מוסיקאים שחורים בסצנת הבלוז של ניו יורק לפני שהתפרסם אבל הושפע ואהב מאוד מוסיקאים לבנים, כמו בוב דילן, אריק קלפטון ו Cream וג'ף בק (והיארדבירדס), הדגשים שלו היו אחרים משל כולם ולמעשה הוא חולל מהפכה של ממש בעולם המוסיקה, כמעט אצל כל גיטריסט שפעל מאז 1967 אפשר לשמוע השפעות של הנדריקס. בקשר לאיך ולמה, אני באמת מציע להתחיל לחפש ברשת בדיוק אחרי מה שאת מחפשת.

למעלה