גיל הזהב

התמ-ים

New member
גיל הזהב

גיל מבוגר שבו עובדים קשה אבל לא מצליחים לעשות כלום אתמול החלטתי לשטוף את המכונית.. בדרך למכונית ראיתי על השולחן מעטפות דואר, החלטתי לבדוק את הדואר לפני שטיפת המכונית. הנחתי את מפתחות המכונית על הכסא, מיינתי את הדואר, את החשבונות השארתי על השולחן ואילו את דואר הזבל רציתי לזרוק לפח, אז נוכחתי שהפח מלא. הנחתי את דואר הזבל על השולחן, חבל על הזמן, בזמן שארוקן את הזבל אלך לשלם את החשבונות בבנק. בפנקס השקים נשארה רק המחאה אחת, הלכתי לחדר הארונות להוציא פנקס המחאות חדש. על אחד השרפרפים הייתה פחית קולה שהתחלתי לשתות, שמתי לב שהפחית חמה, החלטתי לשים אותה במקרר, בדרך ראיתי על הדלפק עציץ צמא למים והחלטתי להשקותו. הנחתי את הפחית על הדלפק וגיליתי את משקפי הקריאה שחיפשתי כל הבוקר. החלטתי להחזיר אותם אל שולחן הכתיבה אבל הייתי חייב למלא מים להשקיית העציץ. פתאום גיליתי את השלט הרחוק וידעתי שבערב נרצה לצפות בטלביזיה אז רציתי להניח אותו בחדר הטלביזיה, בדרך ניסיתי להשקות את העציץ אך רב המים נשפכו, לכן הנחתי את השלט על השולחן במטבח ולקחתי מטלית לנגב המים מהרצפה. חזרתי לפרוזדור הבית וניסיתי לזכור את כל המטלות. בסוף היום התברר לי כי: המכונית לא נשטפה, החשבונות לא שולמו יש רק המחאה אחת בפנקס השקים, העציץ לא הושקה ופחית הקולה חמה. איש אינו מוצא את השלט ואת משקפי הקריאה שלי, אינני זוכר היכן השארתי את מפתחות המכונית. אני עייף ורצוץ בגלל שהייתי עסוק כל היום ואינני יודע למה. אני זקוק לעזרה, אבל קודם אבדוק את ה-e-mail שלי ....... עשו לי טובה והפיצו את הסיפור, כי אינני זוכר למי שלחתי ולמי לא שלחתי e-mail. ואל תצחקו, כי יומכם יגיע!!! |הגיע לפני דקה וחצי במייל וגרם לי להפסיק לצחוק !|

למעלה