גילוי של התחלה של רומן....- זקוק לעצה!!

gaboon67

New member
גילוי של התחלה של רומן....- זקוק לעצה!!

זקוק לעצה כיצד להמשיך....
אנחנו זוג נשוי כבר 16 שנים + 3 ילדים בסביבות גיל 10.
לפני כחודש, גיליתי כי אשתי שיקרה לי לגבי מקום שאליו הלכה.
במקום ללכת לקניון לשתות קפה עם חברה, היא שהתה כשעתיים וחצי ברחוב אחר במרחק של כקילומטר מביתינו.
כשהיא חזרה הביתה הרגשתי שמשהו בהתנהגות שלה איננו טבעי והיא כנראה מסתירה משהו.
לאחר שהילדים הלכו לישון, ביצעתי התעמתתי איתה בצורה עקיפה מבלי לציין מה גיליתי אלא בצורה של הבעת תחושות.
האופן בו היא הגיבה כלל אי מתן תשובות ישירות, הבעת הפנים הבהירה לי שהיא מסתירה משהו והיא אף שאלה מה קורה לי?! אך היא כן ציינה שהיא זקוקה ליותר תשומת לב ופינוק ממני.
ברור שבשגרה שוחקת ומה שאני חשבתי כמתן תשומת לב, לא הספיק.
לאחר שסיימנו את השיחה הקצרה, התיישבנו לראות סידרה ביחד.
גם כשהלכנו לישון, ניסיתי ליזום סקס.
המטרה היתה לבדוק האם היא שבעה מסקס שאולי עשתה עם הבחור השני....
התשובה שלה למהלך היתה "לא" חד משמעי ונראתה כאילו היא נרדמת.
הבעתי את חששותיי ושאלתי אותה האם היא עושה דברים "אסורים" בקונוטציה של בגידה....
היא אמרה, מה פתאום חשוב שאלה מה קורה לי פתאום.
לאחר זמן מה הפנתי את גבי אליה כדי להכנס לשינה כאשר בלבי חשש כבד.
לאחר מספר דקות היא נצמדה אליי ולאחר זמן קצר היא יזמה את הסקס, שהיה מאוד אמוציונלי.
כמובן שליבי לא היה שקט ולכן התחלתי בחקירה מאומצת דרך האמצעים הדיגיטליים.

הממצאים:
1) באותו היום היא נפגשה עם בחור אשר פגשה אותו לראשונה כשבועיים לפני כן בעת רכישה של רהיט יד שניה בביתו.
היא הודתה בפניי באותו היום שהבחור פלירטט עימה וזאת כשאחד הילדים שהיה עימה בסביבה.
היא ציינה שהוא נראה טוב...
3) באמצעות הפייסבוק + צילום של המיקום שבו שהתה באפליקציית האיכון שמתוקנת בכל מכשירי המשפחה, גיליתי בדיוק במי מדובר ומה מספר הסלולרי שלו.
4) דרך רשומות השיחה, גיליתי כי ביום בו היא הלכה אליו, היו לא מעט הודעות סמס למספר שלו משעות הבוקר.
וכן שיחת טלפון יום לפני.
5) בשל הגילוי, עשיתי את מה שאף פעם לא חשבתי לעשות ופשוט הסתכלתי ביומן שלה מה היא רשמה באותם הימים.
גם כאן, חששותיה אושרו....שמו של הבחור הופיע שם עם משפט "אהבה, פרפרים" וכדומה.
אך מצד שני, היו שם משפטים על זה שכנראה שהבחור מסובך עם עצמו, לא יודע מה הוא רוצה וכדומה.

משיחה עם אדם משותף שאליו היא הולכת הליווי רגשי/טיפולי, הוא אמר שיבדוק את הנושא ולאחר שנפגשתי איתן הוא אישר לי שהיא הייתה אצל הבחור אך שום דבר לא קרה.

בשבת שלאחר הגילוי, בילינו בבריכה איזורית וקלטתי את הבחור מסתובב שם לבדו...
בשבת האחרונה, בבילוי משפחתי בבריכה , שוב ראיתי את הבחור לבדו וקלטתי שהוא לא מוריד את עיניו מאשתי ואף מנסה ליצור קשר עין כשהוא יושב במרחק של 7 מטרים ממנה במים. הוא לא ראה שאני מסתכל עליו מהצד.
לאחר שעזב, קלטתי בטלפון שלה הודעות וואטסאפ ממנו. לא קראתי את ההודעה האחרונה הסתיימה במשפט "שהיא הורגת אותו".
בשיחה שעשיתי שוב עם המטפל, הוא טען בפניי שהוא שמע ממנה את הסיפור ושהיא ניתקה מגע מן הבחור שכן היא הבינה שהוא נשוי שמחפש בחורות ושהוא פשוט מציק לה...

כרגע, אני נמצא בסערת רגשות, מצד אחד היא שיקרה לי, היא הלכה אל גבר אחר(גם אם לא שכבה עימו), כנראה שהייתה כאן התאהבות ביניהם ונוצרה כאן ציפייה לפחות מצד הבחור לחיזוק הקשר ביניהם...
מצד שני , יש מצב שהיא ניתקה מגע לאחר ששוחחה עם המטפל וחברות שהסבירו לה שמדובר באדם מתוסבך שמוכן להשיג את מטרותיו גם מחיר כולל הרס משפחה אחרת וזאת על ידי חיזור ולחיצה על נקודות רגישות אצל אשתי שגם ככה מתוסבכת ומטפלת בעצמה עם שדים מהעבר.

אני כבר התחלתי בשינוי בכל הנושא של מה היא מצפה ממני וכבר יצאנו לדייט רומנטי לאחר תקופה ארוחה שלא עשינו זאת בצורה כזו....

האם להתעמת איתה על זה שהיא שיקרה והלכה אל גבר אחר? בזמן שכל ילדיה נמצאים לבד בבית עם חברים אחרים?

קשה לי....עצם הידיעה על זה והאימון שנפגע משגעת אותי.
גם בשיחה אינטימית איתה היא טענה שהיא איננה מחפשת שום דבר בחוץ למרות הפיתויים ושהיא מרוכזת בקריירה אבל המעשה שעשתה גורם לי לפקפק בדבריה.
אם היה מדובר בבחור מרשים יותר , אולי היינו במקום אחר היום....

מה לעשות????

מריוס זכריה

Member
מנהל
עצותיי:

אחרי הרבה שנות נישואין והרבה שיגרה, אנשים עלולים להתבלבל, בעיקר כשיש חיזור אגרסיבי מצד מסוים. לכן זה ממש לא אומר שזה סוף הקשר. זה פשוט רגע שבו בעיות שהיו קבורות מתחת לערימות כלים וכביסה צצות החוצה.
&nbsp
הדרך המועדפת לטפל בזה היא בעזרת עזרה מקצועית.
&nbsp
אבל, ההתנהגות של המטפל, כפי שאתה מתאר אותה נשמעת לי מוזרה, בלשון המעטה. מה פתאום מספרים לבן זוג של מטופלת מה נאמר בשיחה שלה עם המטפל? מאוד מוזר ולא מקובל. - גם אם הוא מטפל זוגי.
&nbsp
לכן תשקול האם המטפל הזה אמין בעיניך.
&nbsp
אם כן, ואם הוא אכן מטפל זוגי של שניכם, אפילו אם רק בעבר, או שהוא מטפל פרטני אבל של שניכם - לכו אליו יחד.
&nbsp
אם אתה לא בטוח בו - חפשו מישהו אחר.
&nbsp
המפתח לפתרון הבעיה הוא בחידוש ושיפור יחסי האמון ביניכם.
אני לא בעד שיחות "הטחה". שיחות כאלו הן אלימות וכוחניות ולא יוצרות אמון.
אני בעד שיחות שיש בהן רוך, הקשבה, פתיחות. לאנשים שמאוד טעונים (ושניכם כאן טעונים) קשה לעשות שיחות כאלה לבד. לכן עזרה מקצועית היא חשובה.
&nbsp
אין רע שתנסה לבד - אבל אל תטיח, אלא תקשיב, ואם אתה רואה שזה מסתבך, תעצור ותבקש ממנה שתלכו יחד לטיפול.
&nbsp
זה בגדול.
&nbsp
תצליחו!

וואו... אתה בנאדם יסודי..

אני לגמרי בעד לעמת אותה עם המידע וגם להרשות לעצמך לכעוס מאוד. זה לחלוטין לגיטימי ואישתך צריכה לדעת שמה שהיא עשתה זה לסכן את הזוגיות שלכם ואת שלמות המשפחה וכי הסכנה לא חלפה ואתה עדיין חושב מה נכון לך לעשות. גם אם אתה בלב יודע שאתה לא הולך לפרק על זה את החבילה, היא לא צריכה לדעת מזה. היא צריכה קצת לפחד ולשנות פאזה. לדעתי כדאי שתלכן לכמה פגישות ייעוץ זוגי (אבל לא אצל המטפל המלשן - הוא פעל בצורה מאוד לא אתית). כדי לתאם מחדש ציפיות ועדי שתבין גם אתה מה היה חלקך בהשתלשלות העניינים.

gaboon67

New member
תודה על תגובתכם

קודם, תודה על תגובותיכם.
לגבי המטפל, מדובר באדם שבתכלס הציל לי את האישה. הוא בעקרון סוג של מטפל רגשי (לא זוגי) שמתמחה גם בסוג של קאוצ'ינג.
בעקרון, אני פניתי אליו כי שנינו נפגשים עימו מדי פעם. אשתי נפגשת הרבה יותר.
אני זה שסיפר לו על מה שגיליתי.
בעקרון הוא דלה ממנה מידע לאחר מכן אך נתן לי מסרים לטובת הרגעה שכן האינסטינקט הראשוני שלי היה כעס רב.
בעקרון אני סומך עליו והוא מנסה לגשר פה.
אילולא הוא, כנראה שכבר הייתי מתפוצץ ומתעמת איתה.

הסיטואציה היום היא שהיא מחוברת לטלפון ופשוט כל הזמן מוחקת הודעות כדי לא להתגלות.
נראה כי היא ניתקה מגע אבל הבחור כנראה לא מוותר בקלות....
לא היא ולא הבחור יודעים שאני יודע על הסיפור שלהם.
מה שכן, שמתי לב שהיא מחקה את המספר שלו מהמכשיר שלה שכן בהתחלה זה היה תחת השם האימיתי, אח"כ בשם בדוי ועכשיו הוא כבר איננו. ההודעות שהגיעו בפעם האחרונה היו רק כמספר.
לגבי זה שהיא תפחד/תשנה פאזה, לאחרונה היא סיפרה לי שהיא מכירה כמה נשים שכנראה מתפרפרות בשל מצוקה בזוגיות. את חלקן אני מכיר וגם יודע שהזוגיות נמצאת בבעיה רצינית מאוד.
אבל אני הבהרתי שמבחינתי זה לא מקובל להתפרפר אלא צריך לנסות ולטפל בבעיה !!! כך שהמסר שהעברתי לה זה שאני לא הייתי מבליג אם אצלי זה יקרה.

מכוון ששיניתי פאזה בעצמי והתחלתי להשקיע יותר בקשר, אני מגלה שינוי גם אצלה.

למרות כל זאת, השקר/המפגש/הסיטואציה עם הבחור קצת תקועה לי בראש.
כשהיא מספרת על סיטואציות אחרות של חברות, אני אומר לעצמי באותו הזמן:
"כמו המקרה שלך עם .....?!?!?!".

מצד שני, אני לא רוצה לפוצץ את החבילה כי אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני אבל לאשתי יש רגישות לתשומת לב יתרה....
אותי זה מבאס לחיות בתחושה של אם לא אשקיע בתקופה מסויימת אז אני נידון לבגידה מבת הזוג....
בשיחה אישית שיזמתי לאחרונה, הבעתי את הסתייגותי ממשפט שהיא אמרה בקונוטציה של סקס אבל אני בכוונה השלכתי את זה לכיוון של "בגידה בבן הזוג" במידה ותשומת הלב אליה היא לא במינון שהיא רוצה ושזה לא מקובל עליי ולא נכון לחיות תחת חרב פיפיות.

מקווה שהזמן אולי יעשה את שלו אך לצערי המעקב אחר התנהלותה היום יומית יצטרך להמשך עד שהאמון יחזור.....

אני חושב, שזוגות בוגדים , עם הטכנולוגיה של היום, צריכים לחשוב טוב טוב אם זה שווה את זה.....

שטויות

מתמקצעים בזה.
בבגידות ז"א.
אחרי שהיא תבין שאתה בולש אחריה או חושד בה, היא תבין שהיא פשוט צריכה לשכלל את הטכניקה ולהסתיר יותר טוב.
מסקנה: מי שצריך להיזהר שמעשיו לא יתגלו זה דווקא אתה.
בחסות: עוגיפלצת סרטים שאוכלים ת'ראש בע"מ

שמחתי לעזור.

ואגב, אחרי שהעברת לה את המסר שצריך לטפל בבעיה... המשכת לחפור לה בטלפון?

אני מתחילה לחשוד שאתה ממש נהנה מלשחק את שרלוק הולמס

ת'אמת, בנאדם סביר, שמחובר לעצמו וחושש לזוגיות שלו לא היה מצליח להמשיך במשחק הזה יותר מידי זמן - במקום זה הוא היה מתעמת, מתפרץ וכועס - וזה לחלוטין הגיוני בסיטואציה הזאת ובעיני גם מהווה תנאי הכרחי לפתיחת דף חדש בזוגיות.
זה כמו פצע - רק אחרי שמנקים אותו ונקזים את כל המוגלה, הוא יכול להתחיל להחלים.
ועוד משהו - כל עוד לא פתחת את זה מולה, אתה ממשיך לנהל דיונים ארוכים עם עצמך שבהם אתה בשמה טוען טענות, מסיק מסקנות, מתכנן אסטרטגיות ואפילו מאיים על עצמך... בזמן שהכל קורה בדימיון שלך...
פתח את זה מולה ותדע מה באמת היא מרגישה ורוצה, כל דרך אחרת זה רק לנחש מה עובר לה בראש (פטרונות, כבר אמרנו?...)

gaboon67

New member
אני מבין

אני מבין את דבריך, יש בי מצד אחד רצון עז לפתוח את זה אך מצד שני אני חושש שזה יגיע למקומות שאינני בטוח שזה צריך להגיע לשם מכוון שכבר עשינו שיחות אינטימיות מאז שגיליתי על המפגש שבהן הצפנו את המצב הקיים ואת מה שאנחנו מצפים אחד מהשני.
תביני, אני נמצא במצב שהסיפור בשלב זה טרי מדי ומצב שני חל שיפור היחסים כתוצאה מהשקעה ושיחות שעשינו ביחד.
אז להציף את זה עכשיו?
לא יודע.....
המטפל המשותף גם התחבט בשאלה ובסוף החלטנו שכרגע לא לפתוח את זה אלא אולי לחכות עם זה קצת זמן.
אם הייתי פונה לבחור בבריכה, אז זה שאני יודע היה מתגלה מן הסתם. קשה לי להאמין שהוא לא היה שולח לה סמס....
ואז זה היה יכול לצאת משליטה.
כמו שהגיב כאן אחד אנשים, כדאי להבליג כרגע ולהמשיך בדרך של שיפור הזוגיות ואולי לפתוח את זה בעתיד...
כרגע זה נראה לי בכיוון הנכון.....
מקווה שאעמוד בזה....

יש בי המון אי נוחות למקרא התיאורים שלך

אני מבינה את המצב הנפשי שאתה מצוי בו והחשש כי משהו עומד להתפרק ואני מאחלת לך כוחות לעבור את זה יחד עם אשתך.

מה שקשה לי לקרוא היא הדרך בה אתה מתנהג איתה. אתה כל הזמן בודק ועד לפרטי פרטים. כל הזמן בוחן ומחפש את התשובה שתאיר לך את האמת שאתה רוצה לראות. אשתך חשה בזה, למרות שנראה לך שלא, היא חיה איתך כבר זמן רב ומכירה אותך מספיק.
לחקור ככה כל מבע של פניה, כל מילה שיוצאת לה מהפה, להעמיד אותה במבחנים כל הזמן (פיזיים ומילוליים) יוביל לדעתי רק אל ההפך הגמור.
יתכן מאוד כי התכונה הזו שבך היא זו שהביאה אותה ללכת את הבחור ההוא מלכתחילה. להשתחרר ממך קצת.

הדבר השני הוא הדרך בה אתה מתאר אותה- המטפל הציל לך את האישה? יש כאן נימה של פטרונות שקשה לקבל אותה בין בני זוג. אתה מתאר את עצמך כאדם האחראי, הבוגר, שיודע מה נכון ומה לא נכון לעשות ותמיד שם להזכיר לאשתך איך לנהוג. ואם אתה לא יכול, אתה מוצא מטפל שיעשה את זה.

gaboon67

New member
רושם מוטעה

שלום מיידלע ....
את מוזמנת לקרוא את תגובתי האחרונה למוריס.
מערכת היחסים שלי עם אשתי רחוקה ממה שאת מתארת.
אין כאן פטרונות, או ביקורת תמידית או מעקב קבוע על התנהגותה של אשתי.
רחוק מאוד מזה.....
אני גבר שנותן ונתן לה מרחב בצורה בלתי רגילה. כל דבר שהוא רוצה, אני מאפשר לה.
את זה שהמטפל הציל לה את החיים, זה ציטוט ממנה.
אל תעשו ממני אדם רע. אני רחוק מזה שנות אור.
מצד שאני, אני לא מקבל את זה שבכל פעם שיש קושי בקשר בין בני הזוג, אז אחד מבני הזוג מחפש ניחומים/סיפוקים בחוץ.
היום, מסתובב לי גבר אחר בין הרגליים שכנראה אשתי ביקשה ממנו לנתק את הקשר והוא לא מרפה!
זה אומר שגם אם היא רוצה להמשיך הלאה בקשר שלנו, יש לה צל שתמיד אליה ומזכיר לה כל הזמן שהוא שם.
ואני, בתור הגבר שלה שיודע מזה, מתייסר גם בשבילה כי היא לא יכולה לתת את כל כולה בקשר שלנו בשל "מטרד" בסטייל של חיזור גורלי.
שימי את עצמך במקומי ובמיוחד בסיטואציה של הבריכה.....
אבל....אני אתמודד עם המצב ואעשה את הכל כדי שאשתי וילדי לא יפגעו.
אני רואה את טובת המשפחה שלי לנגד עיניי ומעדיף להסתובב עם מועקה מסויימת מאשר לפגוע בהם.
המועצה מן הסתם תעבור עם הזמן....

או שאתה נהנה מהמשחק הזה או שאתה פחדן שמתחבא מאחורי מקלדת

מה מנע ממך אז בבריכה לגשת אליו ולהגיד לו בדיסקרטיות שאתה מבקש ממנו להתרחק מאישתך ומהמשפחה שלך?
ובכל אופן הסר דאגה מליבך, אישתך יכולה לחסום אותו בכל המדיות... אם היא רק רוצה...

1Shir

New member
או ש (ופותח השרשור כמובן מוזמן להגיב על ההשערה הזאת, שאני לא

טוענת שהיא לגמרי מבוססת) -

יש ברקע גם חוסר נאמנות מהצד שלו
אם זה ידוע לאשתו
נראה לי שזה קריטי לסיטואציה

משהו בפרופיל מאוד מסתדר לי עם ההשערה הזאת
אבל כמובן שזה בגדר השערה בלבד
ואם זאת האשמת שווא - מתנצלת מאוד מראש
(מטרתי להאיר לא לפגוע)

gaboon67

New member
אם זה ידוע לאשתי אז יכול להיות בעקרון ...

אם היא חושבת שאני יודע על המפגש אז זה יכול להיות בעקרון לרעתי שכן היא תחשוב שהסיבה שבגללה אני משפר את הזוגיות הינה בגלל המעשה שלה ועקב צעד "קיצוני" שלה שהביא לשינוי.
"שזה רק משהו זמני עד שנחזור לשיגרה.."
זאת השערה אפשרית לחלוטין ואין כאן פגיעה

בעבר היא התלוננה שהלכתי פעם לפגישה עם המטפל והיא קצת נפגעה מזה שלא אמרתי לה.
אולי פטרונות שלה

וגם הפעם, לאחר שקבעתי פגישה עם המטפל לאחר כמה ימים מהמפגש ששלה וגם אמרתי לה שאני הולך אליו, היא לא הבינה מדוע ורצתה לדעת למה. שאגיד לה דוגרי.

באותה נקודת זמן, לא הייתי בשל לפתוח את זה איתה כי הייתי פקעת עצבים ואני בטוח שהייתי עושה את זה מכוער באותה נקודת זמן.
אני אוהב אותה יותר מדי בשביל לעשות צעד לא שקול ונכון.
זה לא פשוט, אני מתמודד עם המון תסכול כרגע אך אם הזוגיות תמשיך בכיוון שהיא הולכת כרגע אז זה יהיה שווה את זה והתסכול יעלם.

תשמע, עצם זה שאתה מתבחבש עם עצמך כל כך הרבה

ובונה תסריטים שלמים על "מה היה אילו פתחתי מולה אז, מה יהיה אם אפתח מולה עכשיו, מהי נקודת הזמן והיחסים הנכונה לעשות זאת" וכו' וכו' מחזקת אצלי את המחשבה שאתה צריך כבר להיפטר מהעול הזה. אם אתה מסוגל עם עצמך (בלעדיה), או אפילו בעזרת מטפל - מצויין! אבל זה לא נראה ככה... אז פשוט תבחר זמן מתאים (נגיד בטיול על חוף הים, בערב, בלי הילדים בסביבה), תתכנן לך את השיחה, תספר לה כל מה שאתה יודע, תגיד לה איך אתה מרגיש וסוף סוף תשמע מה באמת יש לה להגיד ולא מה הדימיון שלך אומר שיש לה להגיד.
אני ממש לא מבינה למה אתה כל כך מפחד ממנה ומהתגובה שלך - היא זאת שגלשה - לא אתה, היא זאת שצריכה להיות מובכת ולהרגיש לא בנח - לא אתה!
כל ההתנהלות הזאת שלך כשאתה יודע משהו והיא לא יודעת שאתה יודע הופכת את היחסים ביניכם למשהו מלאכותי, כי שום דבר לא נעשה בתום לב, לכל פעולה יש כוונה נסתרת ונראה שאתה מנסה לאסוף נקודות יתרון עליה (ידע זה כח...) ולי זה מרגיש מאוד בעייתי.
ועוד משהו קטן - אם היחסים שלכם לא יעמדו בגילוי הזה, כנראה שהם לא נועדו להיות...

gaboon67

New member
את ממש קוראת את מחשבותיי

בדיוק התחבטתי בשאלה מתי לפתוח זאת מולה.
אין ספק שלהשאיר את זה בפנים רק ימנע מהקשר לצמוח.
ובמקרה הרע יותר, לא תהיה שום רתיעה אצל אשתי מלחזור על מעשה דומה בעתיד שוב אפילו בשביל איזה ריגוש רגעי/זמני/קצר כדי להטעין מצברים בחוץ ולא איתי.
ולכן, אני אתייעץ לגבי המועד המתאים לפתוח זאת.
אני רוצה שהרצון לשפר/לשקם את הזוגיות יהיה ממקום פתוח ואמיתי ושבו מעורבת גם אשתי שכן גם לה יש אחריות למה שקרה ולמה שיקרה....
אין שום סיבה שהנטל הרגשי כולו יפול רק עליי.
תודה מקרב לב!!!

שילה1

New member
בדיוק.ובסך הכל-אתה חופר,חודר לחייה הפרטיים,

לא נותן לה מרחב מחיה-מינימלי.
רצוי שתבדוק את עצמך-מה גרם לה לשבת שעתיים עם מישהו אחר?אולי זה משהו שקשור בהתנהגותך?
ובקשר ל"מטפל"-לברוח משם מהר.זו אינה התנהגות אתית.גם לא של קאוצ'ר.

gaboon67

New member
אבחנה שגויה

מצטער לומר אבל ההבחנה שלך שגויה.
זה לא עניין של מרחב מחיה או חפירה לחייה.
זה שלאחר המפגש שלה אני ביצעתי קצת חקירה להבין במי מדובר זה לא אומר שאני חונק אותה!
הסיבה שהיא הלכה עליו כאשר אני מבסס את זה על השיחה שעשינו ביחד על מה אנחנו מצפים אחד מהשני אז היא ציינה שהיא רוצה יותר רומנטיקה ויותר חיות ממני.
זה ממש לא מגיע מכוון של מחנק ממני.
מבלי לפרט, מבחינה זו, אשתי זכתה בגבר שמפרגן לה המון וגם מאפשר לה לעשות מה שבא לה.
אל תנסי להפוך אותי לגבר ש"חונק" או חופר בחיים של אשתו. ממש אבל ממש את לא בכיוון בכלל!!!
אני אדם טוב לב שאולי אם הייתי יותר "נושך", אז אשתי לא הייתה מנסה אפילו לרחרח בחוץ.
את האחריות למצב אני לוקח גם על עצמי והולך לשפר את מה שאני יכול מהצד שלי.
אל תנסי לזרוק את האשמה רק עליי.
כמו שאמרת בתגובה אחרת, צריך שניים לטנגו.
אדם שמחפש ריגושים בחוץ לא יכול להאשים רק את הצד הנבגד.
אפשר להבין את הבסיס/הסיבה אבל זה לא דבר שמנקה אותו מאחריות לפגיעה בבן הזוג ובמיוחד אם הוא אוהב אותו. וזה מסר שאני מקבל ממנה כל הזמן.
אני בחיים לא הייתי עושה דבר כזה.
אבל זה אני.....

בקיצור, הדברים ברורים ואני את מה שנמצא תחת ידי/שליטתי, אנסה לתקן ולשפר כדי שהקשר יצמח בחזרה.

שילה1

New member
הוא אשר טענתי:

אתה רואה עצמך כבעל המושלם ואילו אני-מעמידה מולך מראה.
אז לא בדיוק.לצורך שלה יש בסיס מסוים,כזה או אחר,שקשור בך.
אם תסכים איתי או שלא.
מנסה להסיב ולא לזרוק אשמה.המפגש שלה-הוא רק הסמפטום לבעיה.

gaboon67

New member
האשמות מיותרות

היי שילה,
מכוון שאופי התגובות שלך בכל השירשורים הינו זהה אז אסכם כאן...
כפי שאני רואה, את מחפשת את מי להאשים ולפי מה שנראה, את הצד הנבגד בלבד.
מבחינתך, הצד הפוגע/בוגד הינו חסיד אומות עולם.
בשום מקום לא טענתי שאני הבעל המושלם אך יש אני רחוק מאוד מלהיות הבעל הפוגע/המכה/המזלזל ועוד הרבה תיאורים נוספים.
המראה שאת מנסה להציג לי, מלוכלכת נורא ולכן קשה לראות על מה את מדברת.
לאורך על תגובותיי וגם בפוסט הראשון הודתי שגם לי יש אחריות למצב ושכבר התחלתי במהלכים מצידי עלמנת לשפר וזה נראה חיובי כרגע.
אני חושב שהשאלה היחידה שחיפשתי לה תשובה כאן היא האם לספר לאישתי את אשר אני יודע ולהסתכן בהכנסת רעש נוראי למערכת היחסים שאותה אני מנשה לשפר.
שלא תביני, היא לא הרוסה אבל היא טבועה בשיגרה שקיימת אצל לא מעט זוגות נשואים עם ילדים קטנים.
האם תגובותיך כאן באות מכיוון שאולי את היית הצד הבוגד בעבר ואת מחפשת כאן צידוק או נקמנות כלפי הנבגדים/נפגעים?

המראה שאת מנסה להציג איננה מועילה לאף אחד והיא אף מזלזלת.
אשתי ואני אוהבים אחד את השני מאוד וכנראה שפשוט צריך להתבצע שינוי.
אצלי וגם אצלה אך אני בתור המחזר, אצטרך לעשות יותר כדי לגרום לאשתי להרגיש כמלכה מחוזרת.

בקיצור, ציניות וזילזול באינטיליגנציה של אנשים זה לא תכונה מדהימה במיוחד.
וגם אם חפרתי קצת כדי לגלות בצורה דיסקרטית עם מי אשתי נפגשה, זה עדיף מפיצוץ אשר היה מביא להרס הנישואין, פגיעה בילדים והרס האהבה שקיימת ביני לבין אשתי.
אל תבלבלי בין אהבה לתשוקה, כי אלו שני דברים שונים כאשר קיים מחסור באחד מהם, לפעמים, הצד שחסר לו עושה מעשים שלא תמיד מועילים.
אבל מה לעשות, יש אנשים שהרגשה של התאהבות של בני טיפש-עשרה לאחר 30 שנה זה משהו שקשה להם לוותר והם עושים זאת מבלי לחשוב על התוצאות.
יש כאלו שכן ומבחינתם זה תירוץ לפוצץ את החבילה, אבל זה כבר במערכות יחסים מפורקות כבר שבהן יש ריחוק בין בני הזוג. אצלינו זה לא היה.
אבל דברים אחרים נדחקו לפינה במשך השנים ואני צריך פשוט להחזירם למרכז העיניינים.

שילה1

New member
סליחה מאוד.אתה זה שפנית לכאן ולא אני ולכן-הירידה לפסים

אישיים-חצופה ולא במקומה.אולי תתחיל גם לחקור/לבלוש בקשר אליי?האמת-בהחלט לא ממליצה לך.
משכך-אני ראויה בהחלט להתנצלות בנושא,בשעה שאתה אינך ראוי להתיחסות.
תגובתך זו-דינה להמחק,מאחר ואינה עומדת בקריטריונים המקובלים בפורומים.

gaboon67

New member
סליחה

האמת, את צודקת לגבי הערתי שירדה קצת לפורום אישי ועל כך אני מתנצל.
סערת הרגשות בה אני נמצא והרצון שלי לא לפתוח את זה במקום אחר קצת יוצרים מועקה.
התגובות שלך שהיו בעיקר טענות כלפיי בלבד קצת הכעיסו אותי אבל ירידתי לפסים אישיים לא היתה במקומה.

למעלה