גילגול נשמתי,

סיון b

New member
גילגול נשמתי,

הרבה זמן שלא דיברנו! אני זוכרת שהשאלה הראשונה שלי כאן בפורום היתה לגבי "ניתוחים". איך שבנות נוהגות לנתח ולחשוב על כל דבר, וגברים פחות. אני זוכרת את התשובה שכתבת לי. ומאז אני רק מגלה עד כמה זה באמת נכון. אפילו אחותי כבר אמרה לי שיש לי מן עולם פנימי שכזה. שאני, כביכול, רואה, או מדמה דברים שבכלל היא לא יודעת מאיפה צצו לי פתאום... אז אני מתחחילה לגלות שזה כל כך נכון. רק רציתי שתדע! (אותי באופן אישי זה די משעשע....) סיון

חוכמית

New member
כן מתוקה...

שנה טובה לך נהדרת. שמחה עם החיוך הנפלא שלך. כן, העולם הפנימי שלנו כל הזמן מדבר איתנו, ראי את הדממה של קיפודה הנפלאה. אנחנו הנשים חושבות לגמרי אחרת וכל הזמן מחפשות משמעויות למה שאנחנו רואות או שומעות ולפעמים מה שאנחנו חושבות ממש...אבל ממש.. לא מתאים למה שהגברים חושבים. אבל... תמיד תזכרי שבגלל התכונה הזאת שלהם, הם הרבה פעמים מאוד כנים וישירים ועל זה יש להעריך אותם. זה אולי נשמע קצת "רדוד" אבל זה לא. בכל אופן, את מתחילה להבין כמה דברים וזה נהדר. ויש לך ראש שחושב ומבין וזה פנטסטי ו... אני מה זה אוהבת אותך

סיון b

New member
חוכמית!

תודה רבה על התשובה שלך. את לא יודעת איך שמחתי לקרוא מה שכתבת, ובכלל לשמוע ממך אחרי כל כך הרבה זמן! אז חוץ מתודה, עוד דבר אחד אחרון לסיום, וזה שנה טובה! מאחלת לך את השנה הכי נפלאה בעולם! שנת אושר ועושר, שנת שגשוג והצלחה! ובאמת רק טוב. מכל הלב, ועם המון אהבה, סיון

גיל גיל

New member
אני זוכר גם

את השרשור הענק שהתעורר אח"כ... חצי מהמשרשרים טענו שאני צודק, החצי השני רצה לרצוח אותי... אההה... נוסטלגיה... שנה טובה!!!

למעלה