גיימבוי

Tamo daleko

New member
גיימבוי

למי שלילדיה יש גיימבוי שנקנה בארצות הברית - האם אפשר לטעון אותו בארץ (מבחינת מתח ומבחינת צורת המטען)? תודה.

zoti

New member
התקע בטוח שונה

אבל כל מה שתצטרכי בשבילו זה מתאם שניתן לקנות בכל חנות אלקטרוניקה בישראל. הטרנספורמטור זה סיפור אחר. על הטרנספורמטור יש מדבקה שאומרת באיזה מתח הוא אמור לעבוד. אם רשום 110V-240V אז כל מה שתצטרכו זה את המתאם לתקע. אם זה רק 110V תצטרכו לקנות שנאי שממיר מ110V ל220V ושגם אותו אפשר לקנות בישראל. אם קונים שנאי אז לא צריך מתאם.

Tamo daleko

New member
תודה, אבל אני לא קונה אישית

אלא דרך אמזון שישלחו לחברים שלנו שם שיביאו לנו לפה (אני לא בארץ, אני באירופה). ולכן חשוב לי לשמוע ממישהי שיש לה, שתוכל להגיד לי מה כתוב על הטרנספורמטור..

zoti

New member
לפי התמונה של הטרנספורמטור המקורי

הוא רק 110V. תצטרכו שנאי. כמה כבר ההבדל במחיר בין אירופה לארה"ב ? את יכולה גם לנסות לקנות באתר הבא: http://www.lik-sang.com/list.php?nav=over&category=47 רק לא היה ברור לי אם את רוצה SP או DS.

Tamo daleko

New member
מה זה המחירים האלה? 0-:

באמזון הSP עולה 79 דולר.. באירופה עולה כמו בישראל, סדר גודל של 130 יורו, שזה בערך 700 ומשהו שקל. כמעט פי שניים )-:

iris mom of two

New member
לחילופין

אפשר לקנות מטען לאוטו. ופשוט להטעין את הגיימבוי באוטו. דבר שאצלי קורה ממילא כל הזמן בטעות.

IMMMMA

New member
אנחנו קנינו טרנספורמטור

לכל המכשירים שהבאנו מהארץ לארה"ב, המכשיר עובד גם הפוך (ז"א מכשירים מארה"ב יוכלו לעבוד בישראל או באירופה). זו קופסא בגודל בינוני שצד אחד מתחבר לחשמל ובצד שני יש שני תקעים שאליהם ניתן לחבר את המכשירים. תעשי חיפוש בגוגל לפי CONVERTOR 220 110 שימי לב יש שני סוגים: 1. step down-זה אומר שהמכשיר צורך 110Vואילו החשמל ברשת הוא 220V ואז צריך "להוריד" את המתח. 2. step up-ההפך. בדרך כלל מכשירים מסוג step up הם גם step down מכיון שתהליך הורדת המתח יותר פשוט מהעלאת המתח. שימי לב להספק של המכשיר (המספר עם האות W-וואט)אין בעיה לקנות טרנספורמטור עם הספק גבוה ולהשתמש בו למכשירים עם הספק נמוך יותר, אבל אי אפשרלהשתמש במכשיר עם הספק יותר גבוה מהמצוין בטרנספורמטור. אני קניתי מכשיר של 200W, והוא משמש אותי המון. המחיר היה 20$ וכמובן משלוח. אשמח לעזור אם יש לך עוד שאלות.

למעלה