גייל משחק רופא יהודי

tulchi

New member
גייל משחק רופא יהודי

01/08/03 - From the Hollywood Reporter (page 22): "Gale Harold is set to do a two-episode arc on Showtime's cop drama "Street Time," in which he will play a drug-addicted rock star out on parole. After finishing "Fathers and Sons," an independent film trilogy toplined by John Mahoney and Samantha Mathis, Harold will segue into the Street Time role. He will play a Jewish doctor who returns home to help his dying father in a segment directed by Jared Rappaport. Harold, who co-stars on Showtime's "Queer As Folk, " recently filmed the indie features "Rhinoceros Eyes" and "Particles of Truth." He is repped by the Gersh Agency and Suzanne Dewalt Management."​

ayaliar

Well-known member
לא הבנתי כלום

הוא רופא יהודי רוק סטאר מכור לסמים שמשוחרר על תנאי??

tulchi

New member
שני דברים שונים לחתולין

בסטריט טיים- כוכב רוק ב Father & Sons - רופא יהודי. עכשיו...מה יעשה אותו יהודי? הם? או רק זה שהחליטו שהוא יהודי? או שהם ממש יעשו את זה אותנטי ויתנו לו להגיד משהו בעברית...אולי הוא ישים כיפה?

רינת4

New member
לדעתי?

זה ממש מחדל. לפני שהוא הלך לשחק יהודי הוא היה חייב לבוא לכאן. פשוט חוצפה...

לילי 22

New member
אולי אבל

לי ניראה שהאבא הגוסס שלו הוא ניצול שואה ויש לו פלאשבקים לתקופה ההיא וכ'ו -משהו בשם של הסרט משכיר לי שואה. לא ניראה לי שהוא (גייל) ידבר עיברית...מה אין מספיק רופאים יהודים אמריקאים?!(כאילו שנולדו בארה"ב)

tulchi

New member
אבל אבל

לפעמים כשמנסים שהרקע של הדמות היהודיה יהיה אותנטי מביאים כמה מילים בעברית!!!! אני רוצה גייל בעברית!!!

Queen From Mars

New member
מה? בר מיצווה?

הוא אמר את זה בעונה 3 בפרק 11 אני חושבת זה היה הסיסמא להיכנס לתוך הקרון ההוא שהוא וג'סטין הלכו אליו...

רינת4

New member
אה, חחחחחחחחח

חשבתי בסרט.
עזבי- בדיוק קמתי כשראיתי את ההודעה.

רינת4

New member
כן. מילותיו המדוייקות היו:

we'reb here for the ...feldman "bar-mitzva"...? וב-"we're" הוא התכוון לג'סטין.

mya 6

New member
איך אתם זוכרות את זה???

מדהים...אני לא זוכרת שהוא מאמר משהו שמתקרב לעברית... אולי בעונה ה1....עם הברית מילה וכול זה..

רינת4

New member
אחרי שתראי כל פרק

איזה אלף פעם, תאמיני לי שגם אץ תתחילי לזכור כמעט את כל הטקסט שלהם בע"פ

mya 6

New member
לפי דעתי פשוט יתנו לו שם יהודי...

הורוביץ', בראונשטיין,טיטלבאום... לא חסר.... ולא איזה כיפה-ככה שלא יהיו יותר מידי ספקות בעיניין...

ayaliar

Well-known member
אליוט פרקר זה לא יהודי

בטח יתקעו בדיוק חצי משפט על זה (בית כנסת או ידברו על דודה בלומה או משהו בסגנון) אבל לאמריקאים יש איזה קטע עם רופאים יהודים. זה כאילו אתה יותר רופא אם אתה יהודי

mya 6

New member
יש לציין שפרקר זה אכן לא יהודי....

דודה בלומה!?
אולי....יתנו לו משהו על ברית מילה או משהו בסגנון? *זה רק אני או שלאחרונה יש לגייל ריבוי של תפקידים...במסך הגדול והקטן..*

למעלה