גיטרה

bast girl

New member
גיטרה

ניגנתם פעם שיר של גריין דאי בגיטרה?? אני את bolivard of..... את wake me ... את f.o.d .... ואת time of ...

mogili

New member
חעחוי

ברור כל יום אני מנגנת משו שלהם זה כייףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

BlueBeIl

New member
גרין דאי לא

אבל של גרין דיי בטח כל הזמן הכי אני אוהבת לנגן את הולידיי, באסקט קייס והיצ'ין אה רייד גם וולקאם טו פרדייז מאגניב

חסבי

New member
כן כיף לנגן אותם לפעמים

במיוחד את קארפלאנק גם דוקי אחלה לנגינה

נצל"ש....

time of your life
זה מהדיסק Nimrod? ונכון שזה השיר סיום של סיינפלד?

EnglandHooligan

New member
חחח בעעע

מעריץ של גרין כבר כמעט 10 שנים יצא לי לנגן ולזכור כל דבר שהם הוציאו בע"פ וכן אני מתלהב מזה

sapirush1

New member
זה קצת קשה

עם גיטרה רגילה ולא חשמלית בימים האחרונים הצלחתי את WMUWSE וגם בולוורד אבל עדיין אני מסתבכת קצת עם הפריטות מישהו יכול להסביר לי? בקליפים והופעות היד שלהם כל הזמן למעלה למטה אבל בקלאסית זה נשמע מוזר וגם קשה לי לעשות מהר אז איך עושים את הפריטות?

EnglandHooligan

New member
פריטה רגילה

של 4 פעמות או 2 פעמות תלוי לקצב של השיר... השירים של גרין לא קשים יותר מדי

sapirush1

New member
איזו חסרת חיים אני שעונה תוך שנייה.

מזה הפריטה של 4 פעמות או 2? אני לומדת דרך ספר אז כל מה שאני יודעת למדתי לבד וכנראה בגלל זה עדיין לא קלטתי את הקטע הזה אני באמת צריכה לקחת שיעוריים עם מורה נראה לי

EnglandHooligan

New member
נוו בטח ...

הספרים האלה הם שטות לא לגעת1!! ! !! !! ! אלה חרא של ספרים בטח יש לך שם מלא שירים בעברית שאת לא מכירה לא לגעת נקודה

sapirush1

New member
חח משהו כזה

אבל לפחות למדתי את האקורדים משם מצאתי פעם אתר שמסביר ומלמד גם פריטות ועכשיו אני לא מוצאת אותו את מכירה במקרה?

sapirush1

New member
כן בעברית

ראיתי פעם אתר ממש טוב שיש בו מלא דברים על גיטרות ושיעורים היה לו רקע שחור כזה

barboshkiss

New member
לא נראה לי

זה גם אתר טוב. קחי זה האתר. אבל הכי טוב מורה בהתחלה, הוא מלמד אותך איך להחזיק אני יודעת לא מה שאתה יכול ללמוד לבד :p

®NuLy®

New member
בטח../images/Emo9.gif

Tmie Of Your Life She Blvd Of Broken Dreams אמממ השיר שהכי כיף לנגן של גרין דיי זה Basket Case

בטחחח

יש לי גיטרה חרא כזאת אבל אני מסתדרת... אני ממש אוהבת לנגן holiday ו..wake meup when וגם american idiot ועוד כמה...

barboshkiss

New member
קצת כשמשעמם :p

ובד"כ רק את רק איזה 3-4 שירים מסלאפי וכמה שירים מנמרוד ודוקי

GD ROCKS

New member
ברור

אני מנגנת מלא שירים שלהם רק את הוליידי ואמריקן אידיוט אני לא מצליחה! אבל את כל היתר אני מצליחה מעולה הכי כייף לנגן את וואלקם טו פרדייס!!!

למעלה