גיוס נובמבר 2006!

C u b e

New member
me 2

שמתי מכנס אחד להצרה, החולצות לא כ"כ מפריעות לי למען האמת. אני חושבת שמותר כל נעליים שחורות, אבל תוודאי שאין שום צבע אחר עליהן. אולי למקרה חירום קחי איתך גם את הנעלי בקום, למרות שהיא בעצמה אמרה שמותר לבוא עם כל נעל שחורה... לא דמיינת
יש לי זוג נעליים שחורות אבל יש עליהן פסים לבנים בצדדים אז אני מתלבטת מה לעשות, האם לצבוע אותן או לקנות זוג חדש

אני קניתי אתמול נעליי ספורט חדשות..

שחורות שחורות של סקשרט (ככה כותבים? חחח) אז נראה לי שאני אבוא איתן ומקסימום אביא בתיק את המגעילוּלוֹת שקיבלנו ביום חמישי.. והמדים עוד לא חזרו מהתופרת, אז אני אבוא ביום ראשון עם המדים הגדולים.. מקווה שזה לא ייראה נורא מידי..
ד"א, החתימה שלך
הנסיך הקטן,

SummerSpirit

New member
בקשר למדים

אני לא יודעת לפי מה הם מכינים אותם כי הם לא נוחים לאף אחד. בכל אופן, אפשר בעקרון להרחיב את הגזרה ולקצר את המכפלת כך שזה לא כל כך נורא. בגדול, מתרגלים אליהם.

Dawson girl

New member
איזה חמודים אתם ../images/Emo13.gif

שמחה שהיה לכם כיף (גם לי יום הגיוס היה כייפי
), והמון בהצלחה בהמשך

תגידו. בעיקר לבנות..

אתן לוקחות את המדים לתופרת? מצרות? מנמיכות גיזרה? זה בלתי אפשרי ללכת עם המדים כמו שהם! הם נוראיים!
מה עושים?

ny22

New member
מנהל
כיף לשמוע שנהנהתם....

אני שמח בשבילכם כל-כך! רק שתדעו שגם אני הייתי בהלם שבאחד מימי הטירונות כשעליתי לאוטובוס הנהג קרא לי "חייל"... וכשביום הראשון ראיתי את עצמי במדים במראה...(וחשבתי על זה שאנשים עכשיו רואים אותי כחייל...)

למעלה