גידור בית פרטי עם חתולים

גידור בית פרטי עם חתולים

אשמח לקבל הצעות, שמות ומחירים (על גבי הפורום או במסרים) ובעיקר מידע אודות גידור מתאים לבית פרטי עם חתולים. בעקבות מעבר מדירה לבית פרטי עם חצר וילדים קטנים, שכרגע לא ניתן לסמוך שיסגרו הדלת ושימו לב שהחתולים לא יוצאים - אני רוצה לגדר את כל הבית. הרעיון הוא לנסות ולהימנע ממראה "מכלאתי". החתולים לא רגילים לצאת החוצה, ואין לי שום כוונה להוציא אותם החוצה - הגדר היא בבחינת אמצעי מניעה אם חס וחלילה יקרה משהו והם יברחו. שמעתי על גדר שסופה העליון בזווית - מישהו שמע? מכיר? באמת - כל רעיון יתקבל בברכה תודה מראש

dogslove10

New member
ראיתי גדר כזו והזוית ממש עדינה וקטנה

ולא נראה מכלאתי בכלל

savlanut

New member
זה מה שיש אצלי בבית

העמודים בגובה 170 ס"מ. כיפןף ראשון ב- 45 מעלות ובאורך 40 ס"מ וכיפוף שני הוא ב- 90 מעלות ובאורך 30 ס"מ. העמוד צריך להיות זוית 4 ס"מ או צינור 1" (צול) הכיפופים ממוט ברזל מלא 1 ס"מ. בקצה המוט המכופף קודחים חור לקשירת קצה הגדר. הגדר עצמה היא גדר ירוקה עם ריבועים של 5X7 ס"מ בכל חנות לחומרי בנין. כל מסגר שתראי לו את התמונה וההסבר יבנה את זה צ'יק צ'ק. לא להבהל מהמראה של הגדר. כל מי שמגיע אלי הביתה לא שם לב למבנה הגדר עד שאני מראה לו. זו נראית גדר רגילה לחלוטין. אף חתול לא יכול לצאת מהחצר. בדקתי את היעילות של הגדר עם חתולים מופרעים מאד ולא יכלו לה.

savlanut

New member
עוד תמונה ועוד הסבר

לא לשכוח למתוח את הגדר גם למטה. אני הוספתי מוט ברזל שוכב בעובי 0.8 ס"מ מרותך מעמוד לעמוד צמוד לקרקע. זה מאפשר לקשור את הגדר למטה לכל האורך והחתולים לא יכולים לחפור מתחת. עוד הסברים במסר או בטלפון

xslf

New member
איזה יופי של דבר!

אולי פעם אגור בבית פרטי, ואז גם לי יהיה את זה

למעלה