גיבוי מלא ללא כרטיס הרחבה - אפשרי?

itrigalo

New member
גיבוי מלא ללא כרטיס הרחבה - אפשרי?

האם אפשרי לעשות גיבוי מלא לפאלם ללא כרטיס הרחבה? אני מתכוון למשהו מעין "IMAGE" של כל הפאלם על תוכנותיו וכמובן הגדרותיו, כך שייחסכו כל הגדרות התוכנות מחדש לאחר HARD RESET או משהו בסגנון. (ואני לא מדבר על גיבוי ספריית ה-USER)

Ariyeh1

New member
לאן אתה רוצה לגבות?

אם למכשיר עצמו הרי שב-Hard Reset הגיבוי ימחק
אם למחשב תוכל להשתמש בתוכנת BackupBoddy For Windows

itrigalo

New member
למחשב כמובן.

עוד מעט אבדוק אותה, רק ברשותך הבהרה: התוכנה הזו עושה גיבוי מלא (IMAGE) ? כמו שתארתי קודם?

Ariyeh1

New member
קרא את הכתוב על התוכנה

בקישור. בגדול התוכנה מגבה את כל מה שנמצא במכשיר כולל תוכנות צד ג' ונתנים שלהן. איזה סוג של Image אתה מצפה לקבל על המחשב?

itrigalo

New member
קראתי, ולא התכוונתי ל-IMAGE ממש,

אלא לתוכנה שבלחיצה כפתור אחת תאחזר לי את כל (דגש משולש ומרובע על כל) המידע, כולל כל הרשיונות/קודים של התוכנות ושאר ירקות... לכאורה, זה מה שהתוכנה עושה. ציטוט: making restoring your organizer as easy as dropping it in the cradle and pressing the HotSync button יש לך נסיון מעשי איתה? השתמשת בה פעם? זה אכן פשוט כמו שזה כתוב?

cinargy

New member
זה מה שהתוכנה מתיימרת לעשות

בדיקות שונות שלי ושל משתמשי פורום אחרים לתוכנת זו מצאו שלעיתים היא מתקשה לשחזר חלק מהקבצים לאחר HARD-RESET, על אף שזה אמור לעבוד לפי יוצרי התוכנה, אני אישית לא סומך עליה בלבד ומשתמש גם בגיבוי לכרטיס הרחבה.

Ariyeh1

New member
עד עכשיו

לא נתקלתי בבעית שחזור כל הנתונים אחרי איפוס קשיח (והיו לי הרבה כאלו)

cinargy

New member
שמח לשמוע

בבדיקה מקיפה שערכתי, עקבתי אחרי כל הקבצים שהיו לפני ה-HARD-RESET ולאחר השחזור עם התוכנה, והיו כמה קבצים חסרים ללא שום סיבה. התוכנה היא אכן בדרך כלל טובה ולכן אני ממשיך להשתמש בה, אולם אני מציע לא לשים את כל הביצים בסל אחד ולגבות גם לכרטיס ההרחבה ליתר ביטחון.

Ariyeh1

New member
אין ספק

שגיבוי כפול -למחשב ולכרטיס- הוא הבטוח ביותר. אני אישית עושה כך. אבל הוא ביקש גיבוי שלא לכרטיס...

למעלה