גיא זוהר הכניס היום נוק אאוט ל..........................

אבי בן 1231

Well-known member
נוכל מבלפור ושיכנע אותי סופית לתת את הקול שלי בבחירות הקרובות לאותו נוכל בלפור, ולמה??|תוהה|
גיא זוהר בתוכניתו "הצד השני" בערוץ 11 בטלויזיה לעג ל
נוכל מבלפור שהוא אובססיבי , אך כנראה שגיא שכנראה אינו חכם במיוחד, הסביר שהאובססיה היתה לשכנע את מנכ"ל פייזר, שגם אמר בראיון בארה"ב, שישראל תקבל את החיסונים ראשונה.
בגלל אובססיביותו של ה
נוכל מבלפור אשר התקשר למנכ"ל פייזר 30 פעמים כולל גם בשעה 03:00 לפנות בוקר, על מנת לשכנעו שישראל תהיה במקום הראשון, זכתה ישראל לקבל אותם ראשונה ולהיות המדינה הראשוה בעולם שנמצאת קרוב מאוד ליציאה ממשבר הקורונה.
עכשיו ניתן לדון על כל ההרשעות של אותו נוכל בכל בית דין שדה!!!!!

שמלת תחרה1

Well-known member
נוכל מבלפור ושיכנע אותי סופית לתת את הקול שלי בבחירות הקרובות לאותו נוכל בלפור, ולמה??|תוהה|
גיא זוהר בתוכניתו "הצד השני" בערוץ 11 בטלויזיה לעג ל
נוכל מבלפור שהוא אובססיבי , אך כנראה שגיא שכנראה אינו חכם במיוחד, הסביר שהאובססיה היתה לשכנע את מנכ"ל פייזר, שגם אמר בראיון בארה"ב, שישראל תקבל את החיסונים ראשונה.
בגלל אובססיביותו של ה
נוכל מבלפור אשר התקשר למנכ"ל פייזר 30 פעמים כולל גם בשעה 03:00 לפנות בוקר, על מנת לשכנעו שישראל תהיה במקום הראשון, זכתה ישראל לקבל אותם ראשונה ולהיות המדינה הראשוה בעולם שנמצאת קרוב מאוד ליציאה ממשבר הקורונה.
עכשיו ניתן לדון על כל ההרשעות של אותו נוכל בכל בית דין שדה!!!!!
כול האבוד לאובסביה של נתניהו.
הזוי שחברה שלי ששייכת למחנה רק לא נתניהו, אומרת ניתן לזכותו של נתניהו לומר שעה מאמצים להביא חיסונים. אך חייבים להחיליפו. ולשאלתי מדוע חייבים? תשובה די מספיק כמה שנים יהיה ראש ממשלה.
האם זו סיבה לבחור אחר?

אור גינאל

Well-known member
הזוי שחברה שלי ששייכת למחנה רק לא נתניהו, אומרת ניתן לזכותו של נתניהו לומר שעה מאמצים להביא חיסונים. אך חייבים להחיליפו. ולשאלתי מדוע חייבים? תשובה די מספיק כמה שנים יהיה ראש ממשלה.
האם זו סיבה לבחור אחר?
נשים משתעממות בקלות.

דיברגנט חדש

Well-known member
כול האבוד
טעות פרוידיאנית? ;)
תחליטי קול אבוד או כול הכבוד
למען הסר ספק, אני יודע שהתכוונת ל-|כלהכבוד|
שעה מאמצים
שעשה מאמצים
האם זו סיבה לבחור אחר?
אם הוא מתפקד מעולה ומביא תוצאות, אין שום סיבה להחליפו.

אבי בן 1231

Well-known member
האם זו סיבה לבחור אחר?
זו בדרך כלל התשובה של כל התומכים ב רל"נ (רק לא נתניהו) אף סיבה!!

למעלה