גחליליות

Ilan Zisser

New member
גחליליות

במוצאי שבת ה-9 באוקטובר שנה זו אני מתכוון לרוץ עשרה ק"מ בפארק הירקון. אני אעשה זאת בשעה שמונה בערב. ארוץ עם סטיקלייט כדי שלא יתקלו בי בטעות. אם לאנשים בא, אשמח אם יצטרפו אלי. עלות הריצה: אפס. לא בא לי להיות שלט פרסומת רץ לחברה לייצור נעליים שגובה ממני 120 ש"ח עבור הזכות להשתתף במרוץ שלה (שיערך יום לאחר מכן).

giligenisland

New member
האם ב- 26.5 אתה מגיע עם סלסלת אוכל

לארוחה בפארק הירקון? כי למחרת יש את פסטיבל האוכל. רבאק, באמת שאני לא מבין מה זה האנטי הזה כלפי המרוץ? סופסופ יש התכנסות המונית של אנשים שלא באים לזכור הרוגים או ראש ממשלה שנרצח או להפגין בעד שחרור גלעד שליט, אלא לכייף נטו- אז למה לא?

Ilan Zisser

New member
יש פסטיבל אוכל? היכן?

אני מאוד בעד המרוץ והסיבות שאתה מציין טובות בעיני. זה יופי שיש מרוצים אזרחיים וטוב שאנשים ישתתפו בהם. מדובר כאן בעניין אישי: לא בא לי לשלם הרבה כסף בתנאים שהם מציעים. זה נראה לי ניצול לא הוגן של הרצון של אנשים להשתתף בארוע מגניב. אין כאן דם רע, רק רצון למשהו אחר.

נתן.ל

New member
מה האנטי הזה כלפי המירוץ?

גם פרארי עולה הומון כסף. אז קנה מיטצובישי. אפאחד לא מכריח אותך. חוץ מזה שלי אישית נראה שעם כל העלות ה"מטורפת" של המירוץ, המחיר שאנו משלמים בקושי מכסה עלויות של חצי מהאירוע. בדקת פעם עם המשטרה כמה עולה לסגור את מרכז תל אביב?

האם נייקי מוכרחה לארגן עבורך מרוץ זול???

מה פה "ניצול לא הוגן של הרצון של אנשים להשתתף בארוע מגניב"??? יש מירוץ במחיר יקר לדעתך, אל תשתתף. מה פה ניצול???

speedyboomboom

New member
כדי לחסוך בהוצאות ...

אילן היקר , כדי לחסוך בהוצאות אני במקומך הייתי מוותר גם על הסטיקלייט ...

Ilan Zisser

New member
הסטיקלייט הוא אפשרות לא הכרח

נייקי לא חייבת לי כלום. אם נייקי רוצה לארגן ארוע יחצני לתפארת, אני מאחל להם, ולהרבה חברים שלי שישתתפו, בהצלחה. אני אוהב לרוץ עם החולצה שלי ולא אוהב להיות מוקף בהרבה אנשים שרצים באותה חולצה ובוודאי לא רוצה לשלם עבור זה. היות שאין ארוע שמציע לי חלופה, אני רץ בעצמי.

speedyboomboom

New member
תן לי להבין

אתה אוהב לרוץ עם החולצה שלך -ואת זה אני יכול להבין . אבל משום מה לא נראה לי שגם אם תרוץ עם חולצה כחולה משובצת ועם פסי זהב תבלוט יותר ביחוד לא בין 10000 הרצים .

Ilan Zisser

New member
לא כל כך הבנתי )-:

במרוץ הלילה חייבים לרוץ עם חולצות של נייקי. לי זה לא מתאים, אז אני רץ במקום אחר ובזמן אחר.

Ilan Zisser

New member
השארתי הודעה על כך שאני יוצא לריצה

וציינתי גם את הסיבה. אני מציע לאחרים להצטרף אלי וזו הסיבה לכך שפירסמתי את זה בפורום.

mashkash10

New member
גם אני לא הבנתי מה הקטע

לרוץ 10 ק"מ בפארק הירקון אנחנו יכולים כל יום, אז מה בדיוק החידוש, שנרוץ עם סטיקלייט? טוב לך לרוץ בפארק בחינם? יופי, גם לי. אבל מה מפריע לך כל כך המרוץ? עד שיש ארוע ריצה המוני שמכניס הרבה אנשים לתחום (ולא מדובר במשחק כדורגל). אז כן, זאת פרסומת לנייק. אבל נייק גם לוקחת על עצמה להפיק ארוע מושקע בסדר גודל שמעטים לקחו על עצמם להפיק. חוץ מזה לדעתי העדר של החולצות האדומות נראה מאוד מרשים, אבל אולי זה בגלל שביליתי את ילדותי המוקדמת במדינה קומוניסטית

Ilan Zisser

New member
לא מפריע לי דבר במרוץ

אני פשוט לא משתלב בו ומחפש חלופה. אני מודע לכך שהרבה אוהבים את המרוץ ומוכנים לתנאיו. לי זה לא מתאים. אין לי חידושים להציע ואני גם לא מעוניין בכאלה. בא לי לעשות ריצת לילה אחרת מהמוצע. זה הכל.

yhe1

New member
ריצה בפארק

אתה מוזמן להצטרף לריצות ההכנה שיהיו לקראת מרוץ הלילה כמו שעשינו בשלוש השנים הקודמות. ריצה בפארק, לא צריך לשלם, יש מים, ואפילו אפשר לנסות את נעלי הריצה של נייקי חינם (לא חייבים, אל תדאג). הריצות מתחילות באוגוסט. פרטים יימסרו בהמשך באתר. למה לרוץ לבד בחושך אם אפשר לרוץ עם עוד רצים?

Ilan Zisser

New member
תודה רבה

אני מטפל כרגע בשבר מאמץ ואם הוא ירפא בזמן אשמח להצטרף. נראה לי שלא ארוץ לבד. יש איזה אדם או שניים שלאחר שהבטחתי להם שלא אגלה לאף אחד אמרו שאולי יצטרפו.

למעלה