גזר הדין של יצחק ממיסטבלוב

skeptic

New member
גזר הדין של יצחק ממיסטבלוב

בית המשפט גזר 400 שעות עבודה לתועלת הציבור על יצחק ממיסטבלוב, השחיין הנכה שהורשע בגרימת מותם של שני בני אדם, והפיכת אשה נוספת לנכה קשה כשבין השאר קטעו לה יד, בנהיגה ברשלנות. הפחד היה שיחזירו לו את רשיון הנהיגה. אבל הוא קיבל שלילה לצמיתות יש לקוות שלא ימחלו לו בעתיד. אם הוא לא היה נכה הוא היה נכנס לבית סוהר. הרי 400 שעות לתועלת הציבור זה בדיחה, ברור שהוא לא יעשה כלום. מספיק שלא ינהג יותר וכך התועלת לציבור תהיה הכי גבוהה. קיבל גם קנס/פיצוי למשפחות ההרוגים בסך 15 אלך ש' לכל הרוג. אסור לשכוח שפרט לשני ההרוגים יש גם אשה שנשארה נכה מהתאונה לאחר שידה נקטעה. מענין שהוא אפילו לא טרח להגיע לחלק מהדיונים בבית המשפט והעדיף להתחרות בחו"ל. נאמר גם שהוא אינו יכול לשבת בבית סוהר. מעניין, ידוע לי שיש נכי כסא גלגלים בבית סוהר. עוד מעניין מה יעשו לו אם נניח הוא ירצח בדם קר 2 אנשים, האם גם אז יחליטו שהוא אינו יכול לשבת בבית סוהר. ענישה מטומטמת. 3 שנים על בן אדם שזרק נעל על שופטת (ולהבנתי אפילו לא פגע) וכלום על אדם שלקח שתי נשמות והפך אשה לנכה קשה בנהיגה עם רשלנות רצחנית. דורי קלגסבלד קיבל לפני כמה שנים עונש מאסר בפועל על הרשעה דומה. ממיסטלוב קיבל כלום, בעצם קיבל פרס. זורק הנעל, שלא פגע ולא גרם שום נזק להבנתי, קיבל 3 שנים בבית הסוהר רק בגלל שאיזו שופטת שמרגישה עצמה מורמה מהעם העבירה רמזים שזה מה שהיא רוצה. אדם שהרג 2 אנשים בנהיגה רשלנית והפך עוד אחת לנכה קשה קיבל כלום. הנה דוגמה. הוא קיבל 400 שעות לתועלת הציבור. לפי 8 שעות ביום זה 67 ימים. לפי 6 ימים בשבוע זה 11 שבועות. לפי 4.25 שבועות בחודש זה כחודשיים וחצי. אם כבר נותנים לו עונש - ואני בטוח שמעשית הוא לא יעשה כלום וגם אם יעשה אז יתאמו איתו מתי נוח לו בשעות שנוחות לו ועוד יצטרכו להסיע אותו כי למה לו לבזבז את קצבת הניידות על זה וכמובן יתחשבו בתחרויות/אימונים שלו - אז היו צריכים לתת עונש הולם של לפחות פי 8 או פי 10 ולוודא שריצוי העונש יהיה רציף ומיד בדיוק כמו בכלא. הענוש שלו רק נותן לעוד נכים את הרעיון שלא יעשו להם כלום וזה רשיון להשתולל בכביש. אם הוא "מספיק" בריא לנהוג, מספיק "בריא" לטייל בכל העולם, מספיק "בריא" להתאמן ולהתחרות ברמה גבוהה אז הוא מספיק "בריא" לשבת בכלא אם זה העונש הראוי - וזה העונש הראוי. ליבי ליבי עם 2 המשפחות של ההרוגים ועם הנכה החדשה שממיסטלוב צירף לנו ואין בי לא רחמים ולא סימפטיה אליו. הכאב שלו כל כך מוגזם בשקר שבו - אפילו לדיונים הוא העדיף לא להגיע אלא נסע להתחרות בחו"ל. אין טענה שהוא התכוון להרוג אבל במעשה שלו הוא נהג ברשלנות, הרג 2 ועשה אחת לנכה קשה. אין לי מושג למה נתנו לו רשיון אבל אני מניח שהוא למד עד שהצליח לעבור טסט. במקום שישמור היטב את האוצר הזה - רשיון נהיגה - הוא הרשה לעצמו לנהוג בצורה לא סבירה בכביש מהיר. הוא נהג בכביש גהה במסלול המרוחק ביותר, המהיר ביותר ושם איבד שליטה. זו לא צורת נהיגה של נכה שנזהר על עצמו ועל אחרים אלא נהיגה רשלנית ומזלזלת בסימן של אני ואפסי עוד. יש שחושדים שהחיים ההרוסים שלו והכאב הגדול שלו זה רק בגלל שלקחו לו את רשיון הנהיגה.

למעלה