גזירת שיער בגיל 3 -חאלקה

גזירת שיער בגיל 3 -חאלקה

המועד שלנו מתקרב, ואנחנו עושים בבית הכנסת. והבנתי שיש אפשרות לאפות עוגיות א-ב, לטבול בדבש כל אות ולתת לילד לאכול מכל אות ואות. הבנתי שיש גם אפשרות לקחת לוח אותיות א-ב להזליף דבש על כל אות, וכאשר הרב מבקש מהילד לחזור על האותיות, הילד מלקק כל אות וטועם מן הדבש. אם הטקס הזה מוכר למישהי, ועברה אותו עם בנה, איפה קונים את הלוח הזה ? או אולי מכינים אותו בכלל ? לא יודעת איך לאפות אותיות וזה גם נראה לי כמות אדירה לתת לו לטעום מכל אות. מישהי חוותה ? תודה.

הצעות

לא מכירה את הלוח, מכירה את הטקס איכשהו בתיאוריה, לא ראיתי אותו אי פעם במציאות. אז הצעות בתיאוריה. חותכנים לעוגיות בצורת אותיות היה אפשר פעם לקנות בסטימצקי. צריך לחפש אותן. זה באמת לא מסובך לאפות עוגיות...
אני איתך על הכמות. זה באמת הרבה. מצד שני זה רק ביס מכל עוגייה אז תעשי את העוגיות עצמן מאוד לא מתוקות ועם הדבש יהיה מתוק אבל לא יותר מדי. בסופו של דבר זאת חגיגה. אז יום אחד הילד יהיה היפר מרוב סוכר .:) עוד - מי אמר שחייבים עוגיות? את יכולה לעצב אותיות מבצק סוכר או ממרציפן (זה כמו פלסטלינה, תעשי נחש ותכתבי את האותיות. זה מתקשה באוויר). לוח אותיות לא ראיתי מעולם. שמעתי על הרעיון אבל לא ראיתי. אולי תחפשי בריכוזים חרדיים כמו בני ברק למשל? אם כי שוב, אני גדלתי במקום כזה ולא ראיתי את לוח כזה מעולם... אם אפשר להיות קצת יותר יצירתיים, את יכולה לאפות עוגה ועליה לצייר אותיות בקרם נגיד, ולתת לילד ללקק באצבע את הקרם מכל אות. הרעיון הוא שהתורה / הלימוד יהיו מתוקים כמו שמתוק לו בפה. אני לא חושבת שהכרחי שזה יהיה דווקא דבש. זה סמל, בסופו של דבר. ומזל טוב. :)

vilala

New member
יש בשילב

קופסה מפח ובה יש חותכנים לעוגיות בצורה של אותיות. עולה 50 ש"ח אם אני לא טועה.

למעלה