גור נושך

גור נושך

הי!

שוב אנחנו.

באסטר (קיטן) כבר התאושש מהטראומה, משתובב לו, אוכל וחיוני באופן כללי!

יש לי כמה שאלות למגדלים מנוסים ממני:

הוא נושך המון את הידיים שלי תוך כדי משחק, ניסיתי להרחיק ולתת צעצוע, אבל הוא לא רוצה את הצעצוע (סנוב?). מה עושים? זה לא באמת כואב, אבל אני משערת שהוא יגדל ושלא יאהבו את זה בביתו הייעודי (עדיין מחפש!).

חוצמזה, הוא מיילל נואשות אם אני במיטה, ודורש לעלות לישון איתי. זה בסדר? (הכלב לא היה עושה שטויות כאלה). ניסיתי להתעלם, אבל יש לו ריאות, שיהיה בריא, והוא גם קופץ לבד על המיטה, ככה שזה לא עוזר לו להוריד אותו.

תודות רבות מראש!
(הוא בן חמישה שבועות, שכחתי לומר. זכר טריקולור! שווה).

revitalsa

New member
גורים נושכים

גורים נושכים, זה משחק ציד בשבילם. צריך להגיד "לא" תקיף מאוד כשהו נושך, להוריד אותו ממך ולתת צעצוע. תצטרכי לעשות את זה באופן עקבי ולאורך זמן. הוא יבין בסוף, אם לא תוותרי.

כמו כן, כדאי לשחק איתו עם משחקי חכה - להריץ אותו ולהרגיל אותו שזה הציד שלו - זה עוזר.

לגבי השינה - אם זה לא מפריע לך, אז כיף! אין כמו לישון עם חתול. עכשיו בקיץ דווקא החתולים הבוגרים לרוב נמנעים משינה משותפת, כי חם, אז תיהני :) כמובן חשוב לדאוג לטיפול נגד פרעושים ותולעים ובדיקה אצל הווטרינר.

אוכל טוב, צעצועים והרבה אהבה, ויהיה בסדר :)

תודה

אבל כמה שזה נחמד להתכרבל איתו, אני אשמח מאד אם הוא יפסיק. הוא מטריף אותי בלילה ומתעקש לישון לי על הצוואר. מה עושים?

אנחנו בדיוק באותו שלב כמו שלך

גור באותו גיל, התחיל להשתולל בטירוף.
בעלי ואני בטקטיקות שונות של חינוך חתולים, למזלנו יש פה כמה חבר'ה פרוותיים שמשחקים איתו וקצת מסייעים לנו.
כשהוא מתחיל לשחק לנו עם הידיים ולהשתולל אני ישר מביאה לו צעצועים כתחליף לידיים, כשהוא מגזים (הוא נושך ממש חזק) אני עושה נהמות חתוליות, בעלי נוקט בטקטיקת המשיכה בעורף או להוציא אותו מהחדר. לדעתי שנינו כושלים באותה מידה בניסיונות החינוך, ונצטרך פשוט לחכות עד שיגדל קצת ויירגע. בהצלחה

יש רגעים שלא כדאי לתעד...
אני מוכנה להישבע שזה טיפה עובד. טוב נו, לשנייה וחצי - עד לנשיכה הבאה.

למעלה