גו'קים - הצילו

בוסמת1

New member
גו'קים - הצילו../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo53.gif

היי לכולם. חברי גר לבדו בדירה די ישנה. הוא בעיקרון מנקה אותה כמה שהוא יכול. אבל יש בעיה שתמיד יש ג'וקים בדירה ונמלים. הוא ממש מנקה ושוטף כל שבוע ובבית יש רשת, כמעט בכל הבית. הוא גר בקומה רביעית ואחרונה בבניין. אני ממש מפחדת מגו'קים ויש לי מעין פוביה מהם. ואנחנו ממש לא יודעים מה לעשות. אין לנו מושג מהיכן הם באים ואך מטפלים בהם? לכן, אני שואלת אתכם כאן בפורום וממש אודה לתשובות ועזרה. איך מאתרים מניין הם מגיעים? ובכלל, מאיפה הם יכולים להגיע??? ואיך מטפלים בזה??? (הטיפול היחדי שאנחנו מכירים זה לרסס עליהם - אחרי שהם כבר הגיעו). אני ממש מפחדת כבר להיות אצלו בבית וכל דבר קטן מקפיץ אותי. הג'וקים ממש ענקים וגדולים. גם יש ש נמלים באיזור המטבח. אני ממש זקוקה לעזרה של בעלי נסיון.. תודה...

בוסמת1

New member
תודה, אבל כרגע זה לא אפשרי

בגלל זה אני פונה לפורום.. חברי לא עובד ולא במצב כספי טוב כרגע. אז אנחנו מחפשים פתרון שנוכל לבצע בעצמנו..

טרודי

New member
ריסוס מקצועי לדירה קטנה לא עולה

הרבה. לא יותר משניים-שלושה סוגים של תרסיסים ידניים שתנסו ולא יעבדו ותתבאסו.

בוסמת1

New member
השאלה: איך מאתרים את השורש?

אני יציע לו להזמין מרסס מקצועי. השאלה היא: איך מאתרים מהיכן הם מגיעים? כלומר, בדרך כלל , מאיפה הג'וקים יכולים להיכנס???? מאילו פתחים בבית, פרט לחלונות?? תודה

wil

New member
אפשר לנסות לרסס בעצמכם בחומר ביתי

קנו מיכל K-700 או משהו דומה בסופר, ורססו אותו. דגשים: 1. חומרי הריסוס מתחלקים בגדול לשתי קבוצות: נגד זוחלים ונגד מעופפים. אתם צריכים את הזוחלים. לשים לב לקנות את החומר הנכון. 2. לרסס לאורך הקירות, עם דגש על פינות, מרפסת, מטבח, ושירותים. 3. אפשר לרסס לתוך פתח הניקוז של המקלחון ופתח הניקוז ברצפת המרפסת, אם יש. 4. חורים וסדקים בין הקיר לרצפה אפשר ורצוי לסתום עם סיליקון או גבס לבן. (בלי קשר לריסוס, עדיף לפני) 5. לא לרסס על מוצרי מזון (דההה...) 6. לטיפול יסודי יש לבחור יום או סופ"ש בו לא נמצאים בבית, לסגור את כל החלונות, ולרסס בנדיבות כאשר מתחילים מעומק הדירה ונסוגים לכיוון הדלת תוך כיסוי כל הקירות והפינות בבית, ובסיום יוצאים מהבית ונותנים לעסק "להתבשל" כמה שעות או ימים בחלונות סגורים. כשחוזרים כמובן פותחים את כל החלונות כדי לא לקבל הרעלה...

בוסמת1

New member
פתחים בבית../images/Emo15.gif../images/Emo15.gif../images/Emo7.gif

איך אפשר למנוע מהג'וקים להיכנס מהפתח במקלחת, בריצפה??? הצנרת שם יחסית חדשה, מהיכן הם מגיעים, אם כך? והאם ייתכן שהם מגיעים מהפתח של האמבטיה?????????????????

ch561

New member
Although Wil is right

And one can do the pest extermination by him self, I recommend you to call a professional exterminator. not only that is compound are more efficient (and toxic), all the home exterminators are kind of a nerve gas, you really don’t need to breath those chemicals
. As far as I recall, 3 room’s apartment will coast around 150 NIS, let them breath those poisons.​

למעלה