גועל נפש של פורומים "חדשים"

Nunatak

New member
גוועלד!

מספיק שיש פרסומות בהודעות של ההנהלה, אני לא רוצה פרסומות גם בהודעות שלי וגם לא כשאני כותב הודעה חדשה. הגדלתם את שטח הפרסומות שבצד על חשבון שטח לטקסט מתוך בצע כסף, גועל נפש. עדיין אין לי משקפיים, אבל אם אני אשתמש במערכת החדשה אז בתוך שאני אצטרך, מה זה לעזאזל הגופן הקטן הזה?!?! הרקע הכחול להודעות מגעיל ומציק. פרסומות בצד ימין מסיחות את הדעת ומפריעות לקרוא את ההודעות, תחזירו דחוף לצד שמאל! אבל אני לא מתפלא, הרי אתם יודעים שזה רק מציק ושמים לב לזה יותר. להמשיך?

h i l l e r

New member
פשוט זוועה

נראה שתפוז עשו את השידרוג הזה רק בשביל להבליט יותר את הפרסומות? הפורמט הישן היה עדיף פי כמה. הפורמט הנוכחי עמוס, כבד, מלא בפרסומות. פשוט חבל.

tamir r

New member
מערכת הפורומים הישנה עדיין תהיה קיימת?

כי אם כן פשוט כל מי שרוצה יישאר במערכת הישנה מנהלים תענו לי על השאלה בכותרת (אם תישאר גם הישנה למי שרוצה) תודה

tamir r

New member
אה הנה מה אתם רוצים

יש בסרגל "לעיצוב הקודם" תחזרו לעיצוב הקודם ולא תצטרכו "לסבול"

smady by

New member
זה רק גרסת בטא כרגע...

ברגע שזו תהיה הגרסא הסופית לא תהיה לך אפשרות כזו...

brigadir

New member
מסכים עם הכותבים למטה

קטן לא נוח לקריאה, ובעיקר שם דגש על פרסומת שאומנם הכרחית אבל לא בכמות פרופורציונאלית בקיצור, זה הזמן לתקן....

../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

המערכת החדשה נורא איטית בהשוואה לרגילה..אני מקווה שזה רק מאחר והיא בטא.. הלחצנים של ההגדש/לינק וכדומה בפרסום התגובה מפרסמים את הקוד ( | הדגש |) למשל באופן אוטומתי רק בסוף התגובה גם אם הסמן אינו שם..ניסיתי כמה פעמים.. ועכשיו אל תדאגו לא נפספס את הפרסומות זה נראה כיאלו הפורום כלוא בתוך ערוץ הקניות עם כל הבאנרים מסביב :/ זה עושה ממש בלגן בעיניים ולא נעים לגלוש כך... מקווה שבסוף יהיה יותר טוב..

yaelsn

New member
סליחה על הישירות,

אבל זה פשוט מכוער ולא נוח לשימוש. אני מקווה שאתם הולכים להשאיר את האופציה לגלוש במערכת הישנה כמו שעשיתם עם החיפוש הישן

RobbieG

New member
../images/Emo45.gif תנו למשתמש לבחור

האם לעבור להשתמש בחדשה או להישאר עם הישנה. הרבה אנשים מסכימים איתי שהנוכחית יותר טובה.

המערכת מאוד לא נוחה..

הפרסומות לא מפריעות לי משום שיש לי ad blocker אבל העיצוב מאוד מאוד מאוד לא נוח או ידידותי למשתמש. החל מהצבעים, מזה שיש גוש ענקי של דברים בצד ימין שמפריע לקרוא את הטקסט, הכתב, הבדלי הגדלים כשפותחים את ההודעה לעומת הכותרות הקטנטנות, בכלל הפורומים של היום מרגישים כמו בית, ואלה מרגישים כמו.. מרתף עינויים. בגלל העיצוב העכשווי של תפוז העדפתי אותו על פורומים כמו נענע, וואלה וכדומה שנראו כמו כותרות שצפות בחלל... חבל שהרסתם.

למעלה