גועל נפש פשוט, לקרוא לחבורה "חבורת הזבל"

אדםbar

New member
גועל נפש פשוט, לקרוא לחבורה "חבורת הזבל"

רק בגלל שהם לא עם דוקטורט, מינימום, ביד. "חבורת הזבל", או בשם שאני אבחר לתת להם "חבורת השפיות/ חבורת הגורמים לי לצחוק וכיף לי לראות אותם" הם חבורה מעניינת ומגוונת, לטוב ולרע. כשאני פותחת את הטלויזיה, נעים לי לשמוע אותם עושים צחוקים ומדברים שטויות נעים לי לשמוע אותם כשהם שרים שירי שטות (בטל שירי יואב) נעים לי לצחוק ולמלמל "דפוק זה". נעים לי. זו תוכנית ראלטי שאמורה לגרום לי להנות.. זו לא תוכנית שאמורה לגרום לי לחשוב "אוי, היא כל כך מנומסת/ אוי, היא כל כך סבלה בחייה, עכשיו היא הפייבוריטית שלי" (כן, לקחתי את ליאם כדוגמא) החבורה השפויה שלי מורכבת מכל מיני אנשים שגורמים לי לחייך מהומור שונה ויחודי של כל אחד מהם, וטוב כשזה בא יחד. ליאם ודנה.. אין שם הומור אין שם משהו שגורם לי לחייך יש שם שעמום יש שם אובר אהבה עצמית מהולה בחוסר ביטחון עצמי גועלי. אני רוצה לצחוק, זה מה שאני אוהבת
לא אוהבת אנשים שמרחמים על עצמם.. "אני אני אני אני" כן כן, גם אני.. שמענו.

חחחחח

מה הקשר לשם חבורת הזבל ודוקטורט? קוראים להם חבורת הזבל כי הם מרכלים ומזבלים בשכל נונסטופ גם לליהיא וגם לליעוז יש אהבה עצמית, אם לא שמת לב ואני דווקא בעד אלעד.

ליאורי79

New member
../images/Emo45.gifיש אנשים פה שמונעים מסטריאוטיפים ונוטים

"להדביק" לכל דייר\קבוצה כינוי גם בעונה הראשונה(צבא הדורבנים והקסדה) גם בעונה השנייה(הערס-הגמד והבבון,שרלילה וכו'..- היה יותר מעניין בעונה השנייה אז היו יותר כינויי גנאי) והעונה...נו מה חדש? חוזרים על כינויים קוראים לבני אדם חלאה,בהמה,זבל אפס ועוד שלל ביטויים העיקר שאומרים שהדיירים מגעילים,מתבטאים לא יפה ורדודים..... אין שום חבורת זבל!!!! יש קבוצת אנשים שכל אחד הוא עולם בפני עצמו עם מחשבות,רגשות ודעות משל עצמו פשוט כיף להם להיות האחד בחברת השני כי הם מצאו בחברי הקבוצה ביטחון,מכנה משותף,שיחות מעניינות,חיבור רגשי ועוד פשוט לא לקחת את זה קשה כי אנשים שמכנים בני אדם זבל הם לא אנשים ראויים בעיניי

bibaso

New member
חבורת הזבל הוא שם קבוע בפורום לחבורה כזו

איך נוצרת חבורת הזבל ? כל שנה זה אותו דבר החבורה נוצרת על רקע של "קליטת אנשים" - מוצאים מי הוא ה "רע" ומחרימים אותו, ואת מי שבסביבתו. רוב עיסוקם הוא רכילות מרושעת ושימחתם היא השימחה לאיד למפלתם של אחרים. הקבוצה השנייה מורכבת מאלו שלא שייכים לקבוצת הזבל. כך היה בעונה הראשונה עם חבורת הזבל של שי שטרית (ה"רע" היה בובליל), בעונת הסלבס עם אמיר פיי גוטמן (ה"רע" היה מנחם בן ), בעוה הקודמת עם תומר וסער (ה"רע" היה גואל). - ה "רעים" הנ"ל היו הניצוץ הראשוני של יצירת חבורת הזבל - והתפתח למחנות. כל החברה הטובים בעיני עצמם מוצאים את עצמם כל שנה בחבורת זבל משלהם. לא תמיד המחנה השני מורכב מצדיקים גדולים, אבל חבורת הזבל לעולם נשארת חבורת הזבל כי היא החבורה הנוצרת על רקע השינאה לאחר.

Dmorrigan

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אין קשר בין גורמים לי לצחוק

לבין ההתנהגות שלהם. כן, יש קטעים שגם אני אומרת "דפוק זה".. ומהקבוצה השניה אני בכלל לא משועשעת.. בכלל. דנה לא אישה מצחיקה, גם לא ליאם.. ובעצם אף אחד שם. הן עצורות ומשעממות בהמון היבטים. אבל לא על זה מסתכלים. וזה ההבדל.

אדם אני איתך אחי ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

גם לי כיף נורא ליראות אותם הם נורא מצחיקים ומאוד משעשעים ורק הם עושים שמח בבית

2משהמשה

New member
בקיצור לך לגן חיות גם שם יהיה לך מעניין

בהמה כמו הלסבוס יש שם בדיר של ההיפופוטמים

Doctor Goblin

New member
ליאם מצחיקה אותי לא מעט

בד"כ התגובות של מעריצי "חבורת הזבל" למה שמצחיק אותי בה נעות בין התחסדות לחוסר הומור קיצוני.

אם אלימות היא שפיות,אם רשעות היא שפיות,אם

פורנוגרפיה זולה וצווחנית היא שפיות ואם...בקיצור- רוע לב קיצוני ותיאומי הדחות וקנאה הם שפיות ואם יש לנו כמה וריאציות לשידורים מערוץ 20 ומה שאתה רואה זה לא מה שאני ועוד אחד לפחות רואים,אז באמת שלא מגיע לחבורת התום והטוהר להקרא חבורת הזבל....וכולנו טועים.כן??????????????

למעלה