ג'וני קיבל חדר חדש איזה כיף

ג'וני והמגבים...

לג'וני יש משיכה נוראית למגבים!!!!! הוא קולט מגב מרחוק,הוא רץ בהיסטריה ותופס חזק עם השיניים וגורר את המגב בכל הבית עד שהוא מוצא פינה שקטה ושם הוא קורע את המגב לגזרים. אז פשוט קניתי מגב חדש ופירקתי את הישן ונתתי לו חחחחחחחח

מיכלוש כנסי

בקשר למגב.. שהוא משחק איתו אני תמיד לידו כי קראתי שזה מסוכן שאם הוא יאכל את החתיכות אז אני משגיחה ואת כל החתיכות אוספת וזורקת ושג'וני הולך לישון אני מרימה את המגב!

Sweet Fantasy

New member
אוקיי ../images/Emo13.gif

אבל ממש תזהרי לפעמים הוא עלול לבלוע חתיכה בלי שתשימי לב אפילו.. את יודעת לא ספרתי את זה אף פעם פה.. אבל בגלל הדברים האלה שנראים לנו לא הכי מסוכנים חשוב לי לספר.. לפני איזה כמה חודשים לפני פתחית הפורום, הייתי בביתויום שלם לא נכנסתי לחדר של החמוסים, בלילה הלכתי להאכיל אותם ולשבת איתם (יותא נוח לי בלילות להיות שם) אז נכנסתי וקראתי להם, וכולם באו (פאדג' עוד היה אצלי) ורק גיזמו לא בא, ואז ראיתי אותו שוכב בצד היה נראה כאילו הוא ישן כשהתקרבתי הוא היה חצי מעולף, כל הפנים שלו היו נפוחות ואדומות והוא חירבן והשתין על עצמו, נבהלתי, הרמתי אותו כולי היסטרית הוצאתי אותו מהחדר לא הבנתי מה יש לו צרחתי בכל הבית באיזה 2 בלילה בכיתי כמו לא יודעת מה, צעקתי לאמא שלי, "זהו הוא מת לי אמא הוא עומד למות" הייתי בטוחה באותו לילה שאני מאבדת אותו, לא היה לי מושג מה יש לו, שטפתי אותו וניקיתי אותו מהחרא של עצמו לקחתי אותו על הידיים הוא היה ממש מאולף ופאסיבי לקחתי אותו לחדר שלי לא ידעתי מה לעשות התקשרתי למספר חירום של הוטרינר שלי שלא ענה לי
והייתי בטוחה שזהו, כולי בוכה מתה ממש לא ידעתי מה לעשות הוא השתעל והקיא ואז גם חירבן דם והייתי בטוחה שזהו אין לי גיזמו יותר לא היה לי לאן לקחת אותו בית חולים בבית דגן לא מטפל בחמוסים בכלל (לא שהיה לי אין להגיע אבל ביררתי) בסוף התקשרתי לד"ר שור שענה לי (מסכן בטח הערתי אותו) בכיתי לו בטלפון וסיפרתי לו מה קורה הגענו למסקנה יחד שכנראה שהוא בלע משהו (לפי הסיפטומים - פנים אדומות ונפוחות כנראה מהלחץ שהוא מנסה לדחוץ משהו החוצה מהפה ודם בקקי אולי תקוע לו משהו שפצע אותו) בקיצור ניתקתי איתו אמרתי לו שאין ברירה אני אהיה ערה איתו עד הבוקר ובבוקר ישר אלך לוטרינר (בתקווה שהוא יחזיק מעמד עד אז) הבאתי לו במזרק מים עם דבש שיהיה לו סוכר כי במקרים כאלה נוזלים הכי חשובים, בקיצור החזקתי כמה שעות שהוא ליידי ונרדמתי :\ בבוקר שקמתי הוא חזר לעצמו כאילו לא קרה כלום (+-) כמובן שבכל זאת הלכנו לוטרינר, שעשה בדיקות צואה ואפילו צילום לראות אם יש משהו תקוע.. הוא לא מצא כלום (וכמה שילמתי
) וגיזמו חזק לעצמו
לפני שזה קרה החדר שבוא הם נמצאים, היה מלא בשטויות, לא הכל היה שייך להם.. היה בו כל מיני שטויות שההורים שמו עם השנים וכאלה מין מחסן שכזה, מאותו יום החלטתי שזהו אני לא משאירה שם כלום חוץ ממה שהם באמת צריכים העפתי הכלללל! וזאת הייתה המון המון המון עבודה אפילו תצעצועים שלהם הוצאתי כי ניקיטה מפרקת אותם ולא הסכמתי לקחת סיכון וזהו, זה הלקח שלי זה היה מפחיד מאוד ושום דבר לא שווה שתיברח תחוויה הזאת, מקווה שכולם ילמדו מהסיפור הזה משהו

את יודעת מה?!?

את צודקת במאה%! אני לא אקח את הסיכון הכי קטן שאולי לא ראיתי איזו חתיכה קטנה והוא יבלע אותה,, עכשיו זרקתי את המגב שלו!!! תודה מאמי

Sweet Fantasy

New member
../images/Emo24.gif

אין על מה, רק שלא יקרה לאף אחד פה חס וחלילה
זה היה הדבר הכי מפחיד שקרה לי איתם, לא הפסקתי לבכות
כל כך פחדתי שזהו אין לי יותר גיזמו, כבר הרצתי סרטים בראש.. לא חשוב בקיצור הכי חשוב להיות אקסטרה זהירים, למה לקחת סיכונים שזה לא הכרחי..

Linimfin

New member
וואו איזה כיף שהם משחקים ככה!!

איזו תמונה יפה!!!!!!! הלוואי שרוקי ולוסיל היו משחקים ביחד!!!

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אני לא יודעת אם זה בגלל שהיא כל כך מקסימה שאוהבת את כולם,,, או בגלל שקיבלתי את ג'וני מאז שהוא היה ממש ממש קטן והיא ניקשרה אליו כמו אמא... האמת לונה אוהבת את כל בעלי החיים: אוגרים,צבים,וכ'ו... היא מקסימה אמיתית!!!! בחיים לא תפגע בזבוב...

תודה על התענינות מתוקה../images/Emo24.gif

היא עדיין בדיאטה ובמעקב רפואי... כשהיא תוריד 10 קילו {שהיא העלתה בזמן ההריון המדומה} אז נבצע את העיקור.. כרגע נותר לה להוריד עוד 5 קילו

The Reuty

New member
למה לא לעקר עכשיו?

אפשר לעקר אותה גם אם היא שמנה וצריכה להוריד עוד 10 קילו.. זה לא קשור אחד לשני.. בכל מקרה, בהצלחה והחלמה מהירה לכלבה

למעלה