גולדשטיין חיים

lior1000

New member
גולדשטיין חיים

קראתי תגובות שלך בפורום ושמתי לב שיש לך הרגשה שאתה מפקד בבסיס טירונים שמנסה להרעיל את החיילים שלו. עצם העובדה שהמדינה לוקחת אזרח מלבישה אותו במדים ואומרת לו שהוא חייל, לא הופכת אותו לחייל. ברגע הפקודה שאני אשמע את המילה להסתער, לא בטוח שאני אסתער (אני מצטער אבל זה אינסטינקט הישרדותי אנושי בסיסי שבסדיר מצליחים איכשהו לטשטש...) זו הסיבה שבמלחמה אחרונה היו הרבה סירובי פקודה בקרב חיילי המילואים להבדיל מהסדיר שמרעילים אותם יום יום ולא יודע מה שמים להם באוכל והם גם בני 18-21 ובגיל הזה עדיין לא מפחדים מכלום. הברירה האחרת זה לקרוא לנו 3 חודשים בשנה מינימום אבל ישראל לא מסוגלת לזה כלכלית. המלצתי להגביל שירות מילואים עד גיל 30, אלו גילאים שהגוף עדיין צעיר, חזק ובריא ועדיין זוכרים את הסדיר ואין את אלמנט הפחד שנבנה ככל שמתבגרים...

deathcaster

New member
תגובה

קראתי תגובות שלך בפורום ושמתי לב שכל מה שאני שומע זה " אוי אוי אוי אוי אוי אוי אוי אוי " בחייך , יש בתגובותיך דברים נכונים וצודקים ( חלק, לא הכל ) , אבל אם תגיב כאן כמו טרול פורומים מצוי בצורה בכיינית ותפתח נושא חדש כל חצי שעה, אף אחד לא יתייחס לדבריך בצורה רצינית ועניינית. לכן עצתי היא לך, נהל את תגובותיך בשרשור אחד אותו אתה פתחת, רשום דבריך בצורה עניינית, כן גם אם אלו תגובות לנשים שעושות מילואים ואני יודע שנושא הנשים במילואים וחוסר השוויון מרגיז אותך, אתה ממש לא היחיד, ותאמין לי שתוכל ליצור כאן דיונים מעניינים. אחרת..... תהיה כמו הנער שצעק : "זאב זאב"

למעלה