גולדן סטייט vs ניו אורלינס

OrEl74

Active member
מנהל
גולדן סטייט vs ניו אורלינס

בואו נדבר על זה

למרות הסוויפ המרשים של ניו אורלינס על פורטלנד, נראה לי שדי ברור שגולדן קבוצה טובה יותר אבל יחד עם סאת גם ברור שניו אורלינס נמצאת בכושר מטורף והשאלה אם זה יספיק, במיוחד אם קרי לא יחזור גם לסדרה הזאת.

קר ישלח את דוראנט, גרין וגאוולי לנסות לאמלל את דיוויס אבל יהיה לו כאב ראש לא קטן בנסיון להגביל את רונדו שהתעורר לחיים וכמובן את הולידי שהיה פנומן אמיתי מול הבלייזרס.

לפליקנס כמובן מצפים חיים קשים מול החבורה הנפלאה של גולדן.
דיוויס הוא בין היחידיםמבליגה שיכולים לקרוא תיגם הגנתי על דוראנט אבל זה גם אומר לקחת סיכון בכך שהוא יצבוא עבירות מיותרות ולכן אני לא בטוח שזה רעיון טוב לתת לו לשמור עליו לאורך משחק שלם.
אני דווקא הייתי מנסה להתמקד בשני האסים האחרים של גולדן:
1. למנוע מגרין לנהל את המשחק מבחוץ.
2. לעשות הכל כדי לא לאפשר לתימפסון לגעת בכדור כי כמו שאנחנו כבר יודעים, הוא לא צריך יותר משניה בשביל לחסל אותך.

למרות היכולת של הפליקנס בסיבוב הראשון, אין פה סיכוי להפתעה ואפילו 4:2 תהיה תוצאה מפתיעה בעיניי.
מקווה לטעות כי אני ממש בעד האנדרדוג בסדרה הזאת.

rapgamer4ever

New member
כמה מילים על הסדרה

נתחיל מזה שיש סיכוי שקרי יחזור כבר בגיים 1, במקסימום גיים 2. כך שיהיה קשה לפליקנס לתפוס את הווריורס בלעדיו. בכל מקרה קרי לא ממש שיחק כדורסל קרוב לחודשיים ויכול להיות שיצטרך להסיר קצת חלודה.
&nbsp
כמו שאמרת גולדן טובה יותר. אדבר פה על כמה נקודות מפתח:
1. הולידיי שהיה פנטסטי מול פורטלנד יפגוש הפעם שומר הרבה יותר מותאם מבחינה פיזית (קליי) וקשה לי להאמין שיחגוג באותה הצורה.
2. אף אחד בגולדן לא יכול לשמור לבד על דיוויס. השאלה היא עם איזה שומר ילך סטיב קר, מתוך התחשבות בכמה פרמטרים:
- מי השומר הכי טוב שלו על דיוויס.
- מי עדיף לו לשבץ כהלפ דפנדר שיבוא לעזרה על הפיק אנד רול של הגארדים ודיוויס ומסוגל לכסות שטח משמעותי.
- בעיית עבירות פוטנציאלית.
בכל מקרה דיוויס חייב להיות סנסציוני בכדי שהסדרה תתארך.
&nbsp
3. ג'נטרי בודאי יתנסה בטקטיקות שונות בהגנה וינסה לבחור בין כמה אופציות:
- סכמה הגנתית רגילה כמו ששיחקו כל השנה- אני פחות בעד.
- חילופים אוטומטיים- מניסיון העבר זו אחת הדרכים להאט את הווריורס, השאלה איך יתמודד למשל מירוטיץ' מול קרי או רונדו/מור מול דוראנט.
- דיוויס בסוג של איזורית בצבע, כפי ששיחק לא מעט מול פורטלנד. הפליקנס יהמרו על שלשות wide open של הקלעים הבינוניים כמו גרין או איגודאלה.
&nbsp
4. מירוטיץ' הוא וואחד אקס פקטור בהצלחה של הפליקנס וקולע מעל 20 למשחק בתקופה האחרונה. ניו אורלינס חייבת אותו חד, אחרת הוא נהיה נטל הגנתי מבחינתה ואין מי שיכנס לנעלי הסקורר במקומו.
&nbsp
הימור: גולדן ב-5. הסדרה תתארך אם קרי יחזור באיחור/חלוד במיוחד, ואם דיוויס יהיה השחקן הכי טוב בסדרה בפער.

למעלה