גוד מורנינג של יום שבת

Smileey Girl

New member
גוד מורנינג של יום שבת ../images/Emo39.gif

מה זה שכמעט 9 בבוקר ואין שרשור יומי? קומו כבר!
מה התכניות להמשך היום?עושים משהו מיוחד הערב? שתפו...
...שתהיה לכולנו-שבת שלום ומבורכת...

Smileey Girl

New member
בוקר טוב...

התעוררתי לפני חצי שעה פלוס-מינוס,אכלתי (כמובן)את ארוחת הבוקר שלי,שתיתי נסקפה ובאתי הנה לראות מה קורה. המשך היום- חברה שלא ראיתי המון זמן רוצה לקפוץ לביקור אז ישמצב שאת אחרה"צ אני אאעביר איתה,לקראת הערב אני מניחה שאתארגן ואצא לסיבוב הקבוע של מוצ"ש בקניון,לצאת להתאוורר אחרי שבת בבית זה נורא הכרחי. אני מקווה שאלך לישון היום בשעה סבירה ואתחיל את השבוע הזה עם פלוס שעות שינה ולא עם מינוס אחרת אני מתחילה להשתגע מרוב עייפות,נעשית עצבנית ובמקרה הטוב,כמו שכבר ראיתם קצת במפגש פורום(קרין קצת יותר..)- נכנסת למצב כפית חזקקק. אניוואי יקיריי-אני אזוזה לשבת קצת עם מיי מאד'ר בסלון,להעביר לה ערוצים בטלויזיה ולהפריע לה לראות את השטויות שהיא רואה בספרדית,אשוב הנה מאוחר יותר. קאאאאאאאאט

Proffessor

New member
בוקר אוווור ../images/Emo9.gif יום שבת רווי בדברים טובים...

איזה כיף זה לישון
אבל אבא שלי התקשר והעיר אותי בשמונה ורבע, כי הוא היה צריך לבוא אלינו קודם כדי לקחת משהו לאחי (הוא מביא אותו מת"א), אז מתוך שינה אמרתי "טוב, טוב, בסדר.." בסוף אמא שלי ירדה.
הוא יגיע בסביבות 11-12, ועד אז אנחנו ננפח לו את כככלללל הבית בבלונים, קישוטים וסרטים, כי יש לו בעוד יומיים יום הולדת, והוא לא יהיה כאן... אז היום חוגגים.
בינתיים אני מתכננת לקרוא עוד קצת הארי (למרות שאני לא יודעת אם יצא), ואני כבר בעמ' 300 ומשהו.. בערב אולי אצא קצת, גם להתאוורר.. וזהו נראה לי. שיהיה לכוווווולנו יום מקסייים ושבת שלום ומבורכת, קריני.

גאיה0

New member
מזל טוב ../images/Emo77.gif ../images/Emo65.gif

נורא אוהבת ימי הולדת ועוד בשבת - תהני...

בוקר טוב (אצלי היה כבר ב5) ../images/Emo23.gif

טוב קמתי, ראיתי סרט עם ג'ניפר לופז וחזרתי טיפה לישון ב730 קמתי שוב... ועשיתי קצת מתיחות... לא יודעת שיעמם לי וגם זה מה שהיה בערוץ הבריאות או משהו כזה... לפני שעה בערך אכלתי ארוחת בוקר עם התה שלי
מתכננת לעשות לי "גינה" שכבר התייבשה משנה שעברה בעדנית שלי... כן כן - מה יש קצת יופי בבית הזה לא יזיק.. מידי פעם מציצה כאן..
בערב מי שכאן יודע ומי לא... אני בכפר המכביה...
כי אני מתה להזיז ת'תחת שלי כבר אתמול קצת טיילתי בערב כדי להוציא טיפה עצבים שבסוף נעלמו בעזרת שינה טובה..
אז שיהיה לכולנו בינתיים המשך יום מקסים...

בוקר טובבב ../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif

אחותי העירה אותי כשהיא צעקה, אז אני עדיין עייפה אבל אחרי שאני מתעוררת המצב אבוד.
בינתיים התחיל צולע, מקווה שישתפר, ושאני אספיק לעשות התעמלות. הערב... משהו מיוחד... אממ |אייקון חושב|.. כן! הערב אורזים כי מחר נוסעים לסבתא לצפון
. נשארים אצלה ראשון, שני נוסעים לטיול סבתות ונכדים, ובערב חוזרים הביתה וההמשך לישון ולהגיע מחר מוקדם לחווה
אבל נכון ליום הזה שום דבר אחר לא נראה באופק, קצת מדכא אבל הספורט בטח ישכיח את זה

גאיה0

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

התיכנון להיום בעיקר לנוח הרבה, עבר עליי שבוע מתיש אכלתי כבר ארוחת בוקר ושתיתי קפה, התיכנון ליקרוא ספרים שעד עכשיו לא היה לי זמן לגעת בהם... בערב - עובדת

JaboGirl

New member
בוקר טובבבבב

הלכתי לישון אתמול ב9 בערב, עד עכשיו
התוכניות להיום הן להמשיך לישון

Proffessor

New member
צייייייפי ../images/Emo99.gif

תבורכי, כמה כיף לך שאת ישנה הרבה... (טוב זו לא חכמה.. אחרי שחוזרים מהצבא, ישנים כל השבת). שיהיה לך יום מקסייייייים וכיפי.

yaelgro

New member
אני תכננתי לישון 13 שעות

ואפילו סיכמתי עם ההורים שהם לא מתקשרים בשעה הקבועה כדי לא להעיר אותי. אז בסוף חברות שלי העירו אותי כדי להגיד שעושים היום ערב בנות כפרידה לחברה שעוזבת (וגם בגלל ששתיים מהן הבטיחו לאמא שלי כשהיא היתה פה, שהן יפנקו אותי ערב אחד, כי היא הביאה להן סחוג ועוד כל מיני דברים מהארץ). אנחנו הולכות לסרט ואז למסעדה האהובה עלי.

shirka

New member
בוקר טוב, שבת שלום../images/Emo140.gif

בעלי לקח את הקטנה להורים שלו, אז יש לי קצת שקט אמיתי
לאיזה 3-4 שעות... הולכת להתפנק לי עם העיתונים והטלוויזיה

בוקר אור../images/Emo42.gif

קמתי רק ב-1
ישר לארוחת צהריים , אז אני מרשה לעצמי לאכול היום קצת יותר בערב טיהי. והיום - חייבים להתאמן. ב-3...ב-3
הליכון here i come baby.

למעלה