ג'ודו למבוגרים בירושלים

קוזושי

New member
ג'ודו למבוגרים בירושלים ../images/Emo70.gif

סוף סוף העניין מגיע לידי מעשה, ונפתחת קבוצת ג'ודו למבוגרים בירושלים. האימון הראשון יהיה ביום ראשון הקרוב ה- 26.2.06 באולם הג'ודו של מרכז הספורט בבית חינוך עוורים בירושלים בשעה 8.00 בערב.

בודוקאן

New member
בהצלחה../images/Emo140.gif

לא אמרת, אבל אני מניחה שאתה המאמן, נכון? כי אם זה היה מישהו אחר, היית טורח לספר
בהצלחה יגאל, יישר כוח, אני בטוחה שהתלמידים מאוד יהנו אצלך, וכמובן שאני כבר מצפה למפגשים ואירועים משותפים. דיר בלק...

קוזושי

New member
תודה ../images/Emo13.gif

כן, אני המאמן, אם הקבוצה תתפתח יפה נתחיל להתאמן פעמיים בשבוע ואז יש סיכוי ששלמה דוד יצטרף לפחות לפעם בשבוע. תודה על האיחולים, הלואי שנגיע למצב שנוכל לערוך מפגשים ואירועים משותפים.

megamad

New member
האם בית חנוך עוורים עדיין

בקריית משה? האם יש כבר זמני אימונים קבועים?

קוזושי

New member
כן

בפעם האחרונה שבדקתי הבניין עוד עמד שם אני מקווה שאין שינוי
הזמנים הקבועים הם בשלב זה כל יום ראשון ב8.00 בערב. אני מקוה שמהר מאד יהיו שני אימונים בשבוע. (זה תלוי במספר המתאמנים)

megamad

New member
../images/Emo207.gif עקיבא טיילור ברחביה

לפני זמן מה ש מים המליץ לי לבדוק את עקיבא טיילור שמלמד ברחביה, האם אפשר בבקשה לקבל מיקום מדוייק של הדוג'ו? גם זמני אימונים יתקבלו בברכה. תודה.

ש מים

New member
אתה אוהב לעבוד קשה??

אם לא, אז פנה ישירות לאייל או רונן (ראה טלפונים באתר המצ"ב) והם ישמחו לענות לך. תראה, הם מאוד נחמדים ובכלל לא נושכים (ותמסור להם ששי הפנה אותך). ד"ש!!

WaveGal

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo62.gifבהצלחה../images/Emo62.gif../images/Emo57.gif

isaacl

New member
מעט מסוכן

לאחל במשפחתנו בתוספת של חמסות, צלבים, או כל אידולים מכל סוג. העסק מסובך אי
תנו.

WaveGal

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo105.gifסליחה../images/Emo105.gif../images/Emo205.gif

Raffael

New member
אף אחד. אם הנורה נשרפה, צריך לבדוק

את המזוזות. בהצלחה לקוזושי ובהוקרה ליצחק.

WaveGal

New member
רגע! ואם המזוזות לא עובדות,

בודקים את הנורות?
(אני תמיד חשבתי שמספיק קיודוקא אחד אבל הנורה צריכה לתקוף אותו קודם עם טאנטו מעץ)

isaacl

New member
לעזאזל

לא יצא לי יום שלם לשבת מול המחשב. גרוני ניחר משיעורים, הרצאות ושיעורים עד כלות הדיבור והנשמה. תודה על ההוקרה. אני חייב לצטט את דברי הרמב"ם על ייחוס כוחות למזוזה: "אלו שכותבין מבפנים (=בתוך המזוזה, מלבד פרשת "שמע ישראל" ו"והיה עם שמוע") שמות המלאכים או שמות קדושים או פסוק או חותמות הרי הן בכלל מי שאין להם חלק לעולם הבא, שאלו הטפשים לא די להם שבטלו המצוה אלא שעשו מצוה גדולה שהיא יחוד השם של הקב"ה ואהבתו ועבודתו כאילו הוא קמיע של הניית עצמן כמו שעלה על לבם הסכל שזהו דבר המהנה בהבלי העולם". (רמב"ם הלכות תפילין ומזוזה וספר תורה פרק ה)

למעלה