גוגל ומונדיאל

נוRית

New member
גוגל ומונדיאל

אתן עוקבות אחרי המונדיאל? רואות משחקים? יש קבוצה מועדפת? עוקבות אחרי תוצאות המשחקים? או אילו נבחרות עפו?

קסם ביקרה חברה שלה, וכנראה שהן ראו חלק מאחד המשחקים, וכשחזרה הביתה שמעתי אותה מדברת משהו על המשחק עם אותה חברה, כולל זה שהקבוצה שהעדיפו ניצחה... מצחיק.
אני ממש לא בעניינים. מה שכתוב בכותרות, אבל גם זה מהר מאוד נשכח ממני.
כדורגל זה משחק די משעמם בעיני.

מה שכן - הגוגל היומי ממש נחמד...

אורora

New member
אני לא עוקבת ולא מתעניינת

פה ושם שומעת כי קשה להתחמק מזה.
הג'ינג'ון חולה הכדורגל מאוד התעניין בהתחלה אבל גילה שלראות משחק כדורגל שלם 90 דקות זה די משמים.
אבל אתמול שמעתי אותו מנהל שיחה ערה עם הבן של LB4 על ספרד שעפה...

יולי 7

New member
לי יש פייבוריטית גם בלי להתעניין

רואה פה ושם אבל לא באמת מתעניינת
והשנה נחסכו ממני שיחות וניתוחי אינסוף כך שהרווח כולו שלי...
הילדון לעומת זאת עוקב ורואה משחקים ולגמרי בעניינים... בנים!

Koru

New member
רואה, עוקבת, ואוהבת את הגוגל דודל גם :)

ביום יום לא מעניין אותי כדורגל. אני אפילו יכולה להסכים שזה משעמם ואין לי מושג איך יושבים 90 דקות מול משחק.
במונדיאל לעומת זאת אני מתהפכת על עצמי. משהו בקרנבל הזה סוחף אותי גם היום כשאני רואה את המשחקים לבד בבית באתר החביב של ערוץ 1. לפני שהייתי אמא אהבתי ללכת לראות עם חברים ואם אפשר בפאב אז בכלל שווה.
זה התחיל במונדיאל 98. המשחק הראשון שראיתי בחיים היה ארה"ב-איראן... דיברו כל כך הרבה על הפוליטיקה של המשחק ולכן התעניינתי לראות ומאז אני שם.
כשמתחילים לראות באמת משחקים אפשר לגלות שזה ממש לא משעמם. פעם יצאתי עם מישהו מעריץ כדורגל אמיתי ולראות איתו היה תענוג של ממש, עם פרשנות צמודה ואינטליגנטית (בניגוד לחלק מפרשני ערוץ 1
).

הילדון התעניין בהתחלה ואפילו ראה איתי משחק אחד במוקלט (באתר של ערוץ 1 יש הכל) אבל אחכ הוא ביקש לראות את טקס הפתיחה ומאז הוא מבקש רק את הפתיחה שוב ושוב.

יש לי קבוצה פייבוריטית, לא בגלל השחקנים שלה אלא בגלל האהבה למדינה הזאת, המדינה שהייתי רוצה שתהיה מולדתי... את המשחקים שלה הכי קשה לי לראות, כי אלו המשחקים היחידים שאני בלחץ. אבל השנה הם עושים הרבה נחת בינתיים, טפו טפו טפו.

Allez les Bleus!

זואי74

New member
מי שמציצה גם בפורום השני יודעת

שכדורגל זה ממש, אבל ממש לא משעמם, למרות שגם אני כמו קורו נהנית בעיקר מקרנבלים סוחפים כמו המונדיאל והיורו ולא ממש עוקבת אחרי הליגה הישראלית.
אחרי הכדורגל הישראלי הפסקתי לעקוב מאז הימים ששחקני מכבי חיפה התחבאו אצלנו במדרגות הבניין ממאות אוהדים שרדפו אחריהם כדי לקרוע את חולצותיהם למזכרת אחרי זכייה ב"דאבל" ואנחנו הבאנו להם שתייה קרה כדי להשיב אות רוחם וחולצות לא קרועות ללבוש (סיפור אמיתי לחלוטין! גדלתי ליד האיצטדיון. אבל היום הוא כבר איננו וגם הכדורגל הישראלי כבר לא קיים פחות או יותר).

אורora

New member
את תקחי את ג'ינג'וני למשחק כדורגל בשבת?

בזבוז עלייך שאין לך בנים

זואי74

New member
אם זה בברצלונה או בלונדון, אז בשמחה

בארץ אין מצב שאני מתקרבת לאצטדיון כדורגל דווקא בגלל שאני מכירה אותם מקרוב.
עוד סיפור אמיתי הוא שהאוהדים שהיו מגיעים למשחקים בשבתות היו נכנסים לחנייה הפרטית של הבניין שלנו, ארבעה יוצאים ממכונית , תופשים את המכונית שלנו אחד מכל צד ומרימים אותה למדרכה כדי לפנות מקום חניה, והחמישי שבמכונית נכנס וחונה במקום שלנו. אנחנו כמובן היינו מסתכלים מהמרפסת של הבית ושותקים מפחד. אז אין מצב שאני הולכת למקום שיש בו 10,000 כאלה
(וסליחה ג׳ינג׳ון אם אמא לעולם לא תרשה לך ללכת למשחקי כדורגל אחרי שקראה את זה)
חוץ מזה כמו שכתבתי הדבר הזה שמשחקים בו בארץ היום זה ממש לא כדורגל, ובאמת ממש לא מעניין.

Koru

New member
יאללה אורורה בואי ניסע לברצלונה

אני אקח את ג'ינג'וני למשחק + ארוחה כמו שצריך, את תקחי את הילדון שלי והבת שלך למה שיבחרו (+פיצה).
אני בחיים לא הייתי במשחק כדורגל בניגוד לזואי, אבל הייתי במשחק רוגבי ובכדורגל אוסטרלי וזה היה כייף.

זואי74

New member
גם אני בחיים לא הייתי במשחק כדורגל

חוויתי את הכל מחוץ לאצטדיון ומהמרפסת של הבית שהיתה לו תצפית אל האצטדיון. הייתי באצטדיון הרבה אבל אף פעם לא בזמני משחקים.
ומשחק בברצלונה זו חוויה גם למי שלא אוהד כדורגל. אחותי הייתה עם בעלה והילדים במשחק נגד ריאל מדריד (ראו את רונאלדו ומסי) וכל המשפחה, כולל אחותי והבת שלה שבכלל לא מתעניינות בכדורגל, היו בהיי (כך היא תיארה את זה) ותייגו את זה כאחד מחוויות השיא שלהם בטיול בברצלונה ובטיולים שלהם בכלל (והם מטיילים המון).

זואי74

New member
וכמו שאני מכירה אתכן

אני מנחשת שברגעים אלו אתן כבר בודקות כרטיסי טיסה ותאריכי משחקים (אם עוד לא הזמנתן בינתיים
)

נוRית

New member
ואני דווקא כן הייתי....

זכורה לי החוויה עצמה - לשבת באצטדיון עם שקית ענקית של גרעינים (הרצפה היתה כולה "מרופדת" בקליפות גרעינים, פעם, מזמן....)
הקטע הוא שהצטרפתי לחברה שלי שנסעה עם אבא שלה (ואולי גם האחים שלה, מי זוכר?)
אין לי שום זכרון איפה זה היה ומי שיחק.

זה לא שכנע אותי לאהוב את המשחק הזה.

לפני אי-אלו שנים גרתי באיזור עם הרבה צעירים (כן, גם אני הייתי אז צעירה) , אז ראינו ביחד כמה ממשחקי המונדיאל.

גם זה לא שכנע אותי לאהוב וגו'....

קשה להיות אם לבן בלי לדעת מה קורה

אז אצלנו השאלה היא קצת רטורית...

והאמת היא שמדי פעם אני מסוגלת אפילו ליהנות מהמונדיאל, בניגוד למשחקי כדורגל רגילים שאין שום סיכוי שבעולם שאצפה בהם.

SMADAR55

New member
לא אוהבת כדורגל אך בלית ברירה מתעניינת כיום

במשחק. זה משחק הכדור האהוב על בני.

קראנו ביחד את הספר על המונדיאל ואת הספר על מסי. מסיימים לקרוא את הספר על רונאלדו.
מסתכלים קצת על משחקי המונדיאל (לא ברמה יומית) ופה ושם על התקצירים.

למעלה