גדעון ידע. הוא ידע. קופת השרצים של פרס נשברה. עוד עדות בצינור..

ai27

Well-known member
גדעון לוי היה הדובר והעוזר הצמוד של שמעון פרס 4 שנים.
"היו דברים, התקופה הייתה אחרת. היו נשים שאני מכיר שלא היו מוכנות להישאר איתו לבד בחדר".
לוי התייחס גם לשאלה מדוע אף אחת מהנשים שהוטרדו לא התלוננה: "חלקן היו כפופות, חלקן העריכו אותו מאוד ולא רצו לפגוע".

בפועל - הכפופות שלו היו שמאלניות,
שידעו שתלונה כזאת תפגע קשות במחנה ובמפלגה, שעבר טלטלה קשה עם גילויי השחיתות של צמרת המפלגה.
כולם ידעו שחשיפת מעשיו של פרס יגרום להמשך ההדרדרות.
אז הן סבלו בשקט את ההטרדות ונסיונות האונס - למען המפלגה.

רוב הזמן נח

Well-known member
אני בטוח שגם לפוליטיקאים שהיו אז יותר זקנים ממנו היו את קופות השרצים האלה. אבל נראה לי שכבר העדות לא כאן בשביל לדבר.

Danny Stern

Well-known member
הטרדה מינית היא לרוב תרוץ לפרסומת אישית של נשים זקוקות לדבר מה : הכרה , ליטוף האגו, הרי אים הטרידו אותי זאת הוכחה שאני יפה ומושכת .
כניראה ו''הקורבנות'' של פרס לא סבלו מי יודע מה , כי עברו שנים של שתיקה ושל פוסט-טראומה לא ממש מחליא ..
כמה כיף להציג את עצמה כקורבן של איש מוכר מאד , אשר עושה אותה פתאום חשובה יותר... בכיינות אינפנטילית של סתם נודניקיות לרוב ..
חוץ מזה שגדעון לוי הוא איש רשע ביסודו הגנטי ..

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
הטרדה מינית היא לרוב תרוץ לפרסומת אישית של נשים זקוקות לדבר מה : הכרה , ליטוף האגו, הרי אים הטרידו אותי זאת הוכחה שאני יפה ומושכת .
כניראה ו''הקורבנות'' של פרס לא סבלו מי יודע מה , כי עברו שנים של שתיקה ושל פוסט-טראומה לא ממש מחליא ..
כמה כיף להציג את עצמה כקורבן של איש מוכר מאד , אשר עושה אותה פתאום חשובה יותר... בכיינות אינפנטילית של סתם נודניקיות לרוב ..
חוץ מזה שגדעון לוי הוא איש רשע ביסודו הגנטי ..
לא הבנתי :rolleyes:

Danny Stern

Well-known member
זה ג
זה די ברור הרי , נשים ילדותיות מושכות תשומת לב , הערצה כאשר איש מפורסם ''הטריד'' אותן , כלומר סתם חיזר אחריהן בכבדות+- יתרה ..
להן זה מקור לגאווה ומוכחות לספר לכולם בעיקר כאשר האופנה החדשה היא כזאת ..
ואים אפשר לקבל כספים , אדרבה..|עקב|
נשים הן כאלו|חיבוק|

רוב הזמן נח

Well-known member
זה די ברור הרי , נשים ילדותיות מושכות תשומת לב , הערצה כאשר איש מפורסם ''הטריד'' אותן , כלומר סתם חיזר אחריהן בכבדות+- יתרה ..
נשים הן כאלו|חיבוק|

פתאום אתם מזלזלים בתלונות? בגלל שזה שמעון פרס?

רוב הזמן נח

Well-known member
אוקיי. שאלתי למה, אבל אם אתה יודע יותר ממני מה אני מבקש לדעת, אז איחולי על היותך אלוקים והרבה הצלחה עם עמנו בהמשך הדרך.
אתה זה שצריך להסביר למה לא צריך לחשוף את זה. זה מגוחך שאתה דורש שאני אסביר למה החשיפה טובה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה זה שצריך להסביר למה לא צריך לחשוף את זה. זה מגוחך שאתה דורש שאני אסביר למה החשיפה טובה.
אני לא צריך להסביר כלום. שאלתי שאלה פשוטה. מה נותנת החשיפה היום לאחר שהבן אדם מת (או במילים אחרות, לאחר שכבר לא ניתן להעמידו לדין על כך)? אם בעיניך זאת שאלה מגוחכת כנראה שהיא מהמוצדקות בשאלות ישראל ופשוט אין לך תשובה עליה. לגיטימי, על אף מסך העשן שאתה מנסה לפזר כדי להעלים זאת.

רוב הזמן נח

Well-known member
אני לא צריך להסביר כלום. שאלתי שאלה פשוטה. מה נותנת החשיפה היום לאחר שהבן אדם מת (או במילים אחרות, לאחר שכבר לא ניתן להעמידו לדין על כך)? אם בעיניך זאת שאלה מגוחכת כנראה שהיא מהמוצדקות בשאלות ישראל ופשוט אין לך תשובה עליה. לגיטימי, על אף מסך העשן שאתה מנסה לפזר כדי להעלים זאת.
אז אם אתה לא צריך להסביר כלום, גם אני לא צריך להסביר כלום.

אבל בכל זאת, הינה תשובה שכבר ניתנה על השאלה הזאת. כי אתה לא הראשון ששואל את זה.

רוב הזמן נח

Well-known member
זה ג

נשים הן כאלו|חיבוק|
אני בטוח שגם קצב חשב שהוא חזק ושאם נשים יתלוננו עליו, תלונותיהם יתבטלו והמממסד יתייג אותם כשקרניות. הוא לא הבין שהמצב השתנה. כנראה שפעם זה היה ככה. האנשים החזקים הרשו לעצמם להטריד נשים, כי ידעו שאף אחד לא יעיז לומר להם משהו.

למעלה